Personalizowane prezenty z czekoladkami

Zobacz produkty

Czekoladki ze zdjęciem

Produktów : 33

Czekoladki ze zdjęciem to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wybierz ulubione zdjęcie, dopasuj do niego kolor pudełka Choco Postcard, wybierz liczbę pralinek w opakowaniu, zamów i czekaj na radość obdarowanej osoby! :)

Zobacz produkty

Szkatułki z grawerowaniem

Produktów : 78

Na drewnianej szkatułce z pralinkami wygrawerujemy podane przez Ciebie krótkie życzenia, datę ślubu, czy rocznicy. Dzięki temu ten elegancki i słodki upominek będzie miał bardziej indywidualny wymiar!

Zobacz produkty

Czekoladki z nadrukiem

Produktów : 9

Drobne czekoladowe upominki z nadrukiem idealnie nadają się na podziękowania dla gości weselnych lub jako dodatek do prezentu dla pary młodej. Nadruk na czekoladzie jest jadalny i może przybrać formę imion pary młodej, daty ślubu, serca lub różyczki.

Zobacz produkty

Zestawy prezentowe

Produktów : 8

Czekoladowe zestawy prezentowe z 10% rabatem! Wybierasz, komponujesz - zamawiasz to co lubisz najbardziej. Wybierz swój zestaw czekoladowych smakołyków lub podaruj najbliższym!

Wszystkie działania personalizacyjne oferowane w tej kategorii wykonujemy we własnym zakresie, dzięki czemu gwarantujemy jakość wykonanej usługi i wykorzystanego materiału w przypadku własnego zdjęcia. Personalizacja produktów nie wydłuża również czasu realizacji w przypadku produkcji dla klienta indywidualnego.

Każdy z produktów na naszej stronie internetowej może być personalizowany na wiele sposobów w przypadku większego nakładu przy zamówieniach dla firm. Oferujemy personalizowane opakowania, indywidualne nalepki, wstążki i banderole, hotstamping, czy też nadruk na czekoladzie.

Zajrzyj do działu upominki dla firm, aby sprawdzić możliwości personalizacji i skontaktować się z naszym działem obsługi firm.

  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net