W dniu 25.05. infolinia czynna w godzinach 9-14

Materiały dla mediów

18.04.2017 Chocolissimo sponsorem wernisażu wystawy "Skąd się biorą myśli? "

Kolejny już raz Chocolissimo został sponsorem wystawy . Tym razem zapraszamy na wernisaż pod tytułem „Skąd się biorą myśli?” , który odbędzie się  w dniach 22.04 – 18.06.2017 w Zachęcie w Warszawie
Miesjce Projektów Zaczęty - Chocolissimo sponsorem wystawy

27.04.2016

Miesjce Projektów Zaczęty - Chocolissimo sponsorem wystawy

Już po raz kolejny Chocolissimo  ma zaszczyt wspierać w roli sponsora wystawę przygotowaną w Miejscu Projektów Zachęty.

Habima Fuchs określa swoje wystawy jako otwarte pole, po którym odwiedzający odbyć może nieskończoną liczbę podróży, a uważny widz odbierze wystawę wszystkimi zmysłami — artystka buduje atmosferę poszczególnych sal poprzez staranne rozmieszczenie obiektów, światła, kolorów, zapachów. 

Nietuzinkowa ekspozycja prezentowana będzie do 12 czerwca 2016 roku.

Serdecznie Zapraszamy!


 

17.03.2016 Art of Packaging 2016 zdobyte!

Prestiżowa nagroda "Art of Packaging" po raz kolejny w rękach Chocolissimo
Tym razem oczarowaliśmy jury subtelną linia, przepięknymi zdobieniami i pełnej elegancji detalami produktu „The Finest Easter Egg”.

16.04.15 Pierwsze miejsce w Opineo!

W Rankingu Sklepów Internetowych, organizowanym przez serwis opiniotwórczy Opineo.pl, nasz sklep chocolissimo.pl zdobył pierwsze miejsce w kategorii Żywność!

Dziękujemy naszym klientom, dla których tworzymy nasz sklep, oferując najlepsze czekoladowe produkty!

31.03.15 Zafunduj sobie słodkie święta z Chocolissimo! Poranek TV WTK

Czekolada na zamówienie? Wzór, smak, dodatki... Wszystko można sobie wybrać i zamówić do domu przez internet. Zobacz, jak to zrobić.

Na pełen materiał Poranku WTK zapraszamy tutaj.

10.03.15 Nagroda Art of Packaging 2015

Perła wśród Opakowań; hit wśród czekolad

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że kolekcja Chocolate Vinyl Records ;opakowania na czekoladę w kształcie płyt winylowych  autorstwa naszej pełnej pomysłów kreatywnej graficzki otrzymał nagrodę w kolejnej edycji konkursu Art of Packaging w kategorii Art of Packaging 2015 – Professional.

01.02.15 Motomikołajki na Krakowskim Przedmieściu

Kolejna edycja MOTOMIKOŁAJKI.PL zorganizowana w Warszawie przez fundację "Jednym śladem" tym razem z udziałem Chocolissimo

19.12 Wystawa ADORACJA SŁODYCZY - Narodowa Galeria Sztuki Zachęta w Warszawie

Chocolissimo po raz kolejny sponsorem wystawy. Tym razem zapraszamy na wernisaż pod tytułem "Adoracja Słodyczy", który odbędzie się 19.12.14r. w Zachęcie w Warszawie.

26.09.2014 Chocolissimo sponsorem wystawy Flo Kasearu. Jesteśmy w drodze

Zapraszamy na otwarcie wystawy Flo Kasearu, która odbędzie się 26 września w Warszawie. Jedna z najzdolniejszych estońskich artystek młodego pokolenia (w 2012 roku laureatka prestiżowej nagrody Koler Prize), postanowiła wyprawić w podróż wybór swoich prac z ostatnich lat.

04.08.2014 Wystawa STEROWNIK CZASU RZECZYWISTEGO VOL. II

Zapraszamy na otwarcie wystawy STEROWNIK CZASU RZECZYWISTEGO VOL. II już 4 sierpnia w Warszawie.

Sterownik czasu rzeczywistego — wystawa przygotowana przez Martę Węglińską, Macieja Nowackiego i Martę Hryniuk — swoją pierwszą odsłonę miała w galerii Silverado mieszczącej się przy poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych. W Miejscu Projektów Zachęty kuratorzy pokażą inną wersję tego projektu, stawiając pytania o naturę i szanse powtórzenia założeń pierwowzoru.

01.06.2014 Magazyn Galerie Handlowe o "Marketingu Dialogu"

Marketing Dialogu, czyli wyjście na przeciw oczekiwaniom konsumenta. Magazyn rekomenduje możliwości personalizacji produktów marki Chocolissimo. Przytacza możliwość wyboru smaków czekoladek, jak również możliwość nadruku czy dodania własnego zdjęcia.

01.05.2014 "Słodkie Życie"

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jak pracuje się w naszej firmie i który dział spożywa najwięcej czekolady - zapraszamy do lektury, którą przygotował Gifts Journal.

26.05.14 Chocolissimo sponsorem konkursu podatkowego Tax’n’You

Relacja z VII edycja konkursu podatkowego dla studentów Tax’n’You, organizowanego przez firmę doradczą KPMG. Jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Więcej informacji na www.kpmg.taxandyou.pl

27.05.2014r. Wernisaż Alicji Łukasiak pt. "Moje problemy światowe"

Chocolissimo, jako jeden ze sponsorów wydarzenia zaprasza na wystawę prac Alicji Łukasiak pt. "Moje problemy światowe"
Chocolissimo Gang

Chocolissimo Gang dla SOS Wioski Dziecięce

Chocolissimo Gang
Wspólna akcja kilku firm dla SOS Wioski Dziecięce ma za zadanie wywołać uśmiech na twarzach dzieci,
które najbardziej tego uśmiechu potrzebują. Rozpoczyna się akcja pod patronatem Chocolissimo Gang,
dzięki której przeszło tysiąc dzieci znajdujących się pod opieką SOS Wioski Dziecięce ma możliwość
zaprojektowania swojej czekoladki, która zostanie wyprodukowana według projektu oraz dostarczona dla każdego dziecka.

12.04.2014 Dzień Czekolady z Chocolissimo na antenie WTK

Na tegoroczny Dzień Czekolady zostaliśmy zaproszeni przez telewizję WTK do wyprodukowania małego reportażu, obrazującego słodką działalność naszej firmy. W materiale (od minuty 8:00) zobaczyć możecie część naszej bogatej, czekoladowej oferty. Zobaczycie również jak wygląda nasz dział czekoladowych eksperymentów oraz dowiecie się jak powstaje czekolada.
Na pełen materiał Poranku WTK zapraszamy tutaj.

Chocolissimo w Pytanie na Śniadanie

Na zaproszenie Telewizji Polskiej pojawiliśmy się w programie "Pytanie na Śniadanie", prezentując naszą czekoladową ofertę upominków na Dzień Kobiet. Oceńcie sami, jak bardzo jest smakowicie.
Zobacz wideo

13.03.2014 Chocolissimo - najlepszy sklep internetowy wg Opineo w kategorii Żywność

W Rankingu Sklepów Internetowych, organizowanym przez serwis opiniotwórczy Opineo.pl, nasz sklep chocolissimo.pl zdobył pierwsze miejsce w kategorii Żywność!

Dziękujemy naszym klientom, dla których tworzymy nasz sklep, oferując najlepsze czekoladowe produkty!

Chocolissimo zaprasza na wernisaż do warszawskiej Zachęty: Wojciech Gilewicz „ARCUS”

Już 3 września zapraszamy na otwarcie wystawy przy Gałczyńskiego 3 w Warszawie – Miejsce Projektów Zachęty. Będą mieli Państwo okazję obejrzeć filmy Wojciecha Gilewicz „tworzone w ostatnich latach podczas podróży po Azji i Stanach Zjednoczonych.

Pokazują one interwencje malarskie i performatywne w przestrzeni miast, czasem wśród przyrody. To nie dokumentacje akcji artystycznych, lecz autonomiczne dzieła o impresyjnym charakterze, ale – paradoksalnie — bardzo przemyślanej kompozycji filmowych obrazów. Gilewicz kręci je sam, ustawioną na statywie kamerą, co stanowi część performansu — rodzaju partyzanckiej akcji zasysającej wiele nieprzewidywalnych elementów, jakie niesie ze sobą życie ulicy. Pozyskany w ten sposób materiał jest następnie montowany.”

Chocolissimo sponsorem spektaklu „Boeing Boeing”

„Już 6 września godz. 20:00 w Teatrze Studio Buffo spektakl „Boeing Boeing” zostanie zagrany po raz 300. Jubileuszowe przedstawienie odbędzie się pod hasłem „Wszyscy na pokład!”. Tylko ten jeden raz wystąpi podwójna obsada a widzów czeka mnóstwo niespodzianek.

„Boeing Boeing” to hit Broadway’u i kultowa komedia zapisana w księdze Guinnessa jako najczęściej wystawiana francuska sztuka. Polska adaptacja zrealizowana przez niezależnego producenta, firmę Tito Productions, jest na dobrej drodze, aby również pobić kolejny rekord. Po ponad czterech latach od premiery spektakl nadal gromadzi komplety na widowniach teatrów w całej Polsce.”

Chocolissimo wspiera działania na rzecz rozwoju i budowania pasji podróżniczych.

Chocolissimo wspiera działania na rzecz rozwoju i budowania pasji podróżniczych. W miniony weekend Chocolissimo było sponsorem nagród dla dzieci w konkursie – warsztatach artystycznych, które były jednym z wielu atrakcji na niesamowitych spotkaniach podróżniczych ORINOKO NAD WARTĄ – festiwalu organizowanego w Muzeum im. Arkadego Fiedlera w Puszczykowie w dniach 8 – 9 czerwca 2013 przez Fundację Fiedlerów.

Chocolissimo zaprasza na wernisaż: Basia Bańda „Codzienne wiadomości – Warszawa”

Otwarcie wystawy 26 kwietnia 2013 o godz. 19 w Miejscu Projektów Zachęty na Gałczyńskiego 3 w Warszawie. „Projekt Basi Bańdy zatytułowany „Codzienne wiadomości – Warszawa” powstał z myślą o wystawie w Miejscu Projektów Zachęty. Składają się nań kolaże z elementami rysunku i obiekty rzeźbiarskie. Źródłem inspiracji stały się tytuły artykułów czy notek z portalu Gazeta.pl/Warszawa, skrótowo anonsujące mniej lub bardziej znaczące zdarzenia z bieżącego życia miasta. Artystka wymyśliła, że narysuje portret stolicy widzianej z oddalenia. Swoje śledztwo prowadziła z rodzinnej Zielonej Góry…”
Więcej na zacheta.art.pl

28.12.2012 Puls Biznesu

13. Edycja Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm

Money.pl – ranking sklepów internetowych

Sklepy specjalistyczne. To kategoria najtrudniejsza do przeprowadzenia porównania. W każdym sklepie znajdziemy specjalistów w swojej dziedzinie, a większość stron służyć może nie tylko jako miejsce zakupów, ale również jako nieocenione źródło wiedzy. Świadczy o tym bardzo wysoka punktacja. Nie brak artykułów eksperckich, czasem można też zadawać pytania specjalistom.

Więcej tutaj

Ranking esklepów Opineo.pl i Skąpiec

Pochwalimy się trochę : ) ponieważ stanęliśmy na podium w rankingu esklepów Opineo.pl i Skąpiec.pl, gdzie przyznano nam drugie miejsce w kategorii Żywność.

Miło nam niezmiernie i staramy się bardzo, by w przyszłym roku powtórzyć wynik. A najważniejsze dla nas by słodkościami sprawiać Państwu przyjemność.

Chocolissimo zaprasza na wystawę do Zachęty - Fragmentos

Otwarcie wystawy już w piątek 14 grudnia 2012 przy ul. Gałczyńskiego 3 w Warszawie.

01.10.2012 OOH Magazine

Chocolissimo pomaga dzieciom. Część środków ze sprzedaży Klubu Czekolady przekazywana jest na akcję Pajacyk, prowadzoną przez PAH.

Chocolissimo zaprasza do Zachęty

26.10.2012 Chocolissimo zaprasza do Zachęty na wernisaż wystawy: Izabella Jagiełło „BESTIA”

Wystawę mogą Państwo oglądać do 09.12.2012 w Zachęcie przy ul. Gałczyńskiego 3 w Warszawie.

Chocolissimo wspiera Pajacyka !

Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników czekolady! Już teraz, kupując czekoladowe produkty w Klubie Czekolady Chocolissimo, pomagasz  w akcji dla dzieci niedożywionych. 3% z kwoty miesięcznej sprzedaży produktów Klubu Czekolady Chocolissimo przekazywane jest na akcję Pajacyk prowadzona przez PAH.   Tak czekoladowo możemy sprawiać podwójną przyjemność – sobie i innym.


MM Brown właściciel marek Chocolissimo oraz Chocotelegram jest jednym z najważniejszych dystrybutorów luksusowej czekolady w Polsce, która pochodzi od wyselekcjonowanych dostawców z całego świata.  Rynkowy sukces firma zawdzięcza innowacyjnym produktom, doskonałej współpracy  z klientami korporacyjnymi oraz sprzedaży internetowej.


Kontakt dla mediów:
justyna.tokarczuk@chocolissimo.pl
MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp. K.
61-324 Poznań,  Ul. Ostrowska 582    


www.chocolissimo.pl oraz www.CzekoladowyTelegram.pl

24.08.-21.10.2012 Chocolissimo zaprasza na wystawę Jaśminy Wójcik pod obszernym tytułem „Chowanie człowieka między ludźmi bez kontaktu z naturą doprowadza go do wynaturzeń”

Wystawę mogą Państwo obejrzeć w Miejscu Projektów zachęty na Gałczyńskiego 3 w Warszawie.

Swoim najnowszym projektem Jaśmina Wójcik wpisuje się w wątki zielonej partyzantki pojawiające się w twórczości artystów młodego pokolenia. Idzie jednak nieco dalej, próbując przyciągnąć do galerii grupę ludzi niezainteresowanych sztuką, poprzez ukazanie ogrodnictwa jako rodzaju twórczości.

Dodatkowym walorem jest poruszenie kwestii konieczności harmonizowania zabudowy i zieleni w przestrzeni współczesnych metropolii. [Źródło: http://www.zacheta.art.pl]

Chocolissimo sponsorem uroczystości podczas której wręczone zostaną medale Gloria Artis dla prof. Jacka Sempolińskiego i prof. Grzegorza Kowalskiego

Dwaj wybitni artyści, profesorowie Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie - Jacek Sempoliński i Grzegorz Kowalski odbiorą Złote Medale Zasłużony Kulturze Gloria Artis z rąk Ministra Bogdana Zdrojewskiego. Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” to polski medal nadawany przez ministra kultury i dziedzictwa narodowego osobom lub instytucjom wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.

Uroczystość odbędzie się 29 czerwca o godz. 11:00 w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki.

Przemień Mnie – Konrad Maciejewicz. Zapraszamy na wernisaż do Zachęty

Chocolissimo sponsorem wernisażu. Wystawa rozpocznie się w piątek 22 czerwca o godz. 19:00. „Wykształcony w dziedzinie malarstwa i grafiki artysta zwrócił się ku kolażowi, którego tworzywem są fotografie ze starych polskich czasopism kobiecych z lat 60., 70. i 80. Dla autora ważna zdaje się być zarówno ich naznaczona niedoskonałością technologiczną wizualność, jak i ewokowana przez nie atmosfera dziwaczności, a nawet grozy. Bardzo daleko im do wdzięcznych retro obrazków z modnego ostatnio dekupażu. Dla Maciejewicza istotne jest rozbijanie pierwotnych obrazów, aby zestawić z nich nowe. Kompozycje jego prac są bardzo gęste, nasycone. Widz dopiero po uważnym przyjrzeniu się zidentyfikuje je jako kolaże. Na pierwszy rzut oka przypominają raczej dzieła malarskie, czasem nawet – z uwagi na tonację kolorystyczną (warunkowaną przez pożółkły papier i wyblakłe kolory starych zdjęć) – drewnianą intarsję z pogranicza kiczu. Nie bez przyczyny słowa: osobny, spoza głównego nurtu narzucają się przy odbiorze prac tego artysty.” (Źródło:http://zacheta.art.pl/article/view/880/konrad-maciejewicz-przemien-mnie)

Dziękujemy za wyróżnienie – Opineo.pl i Skąpiec.pl

„Portal Opineo.pl wydał kolejny ranking e-sklepów przyjaznych swoim Klientom - według poszczególnych kategorii - który przedstawia poziom jakości usług sklepów internetowych na polskim rynku. Dziękujemy za wyróżnienie i nie spoczywamy na laurach, aby nasze słodkie upominki zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów.”

Perła wśród Opakowań

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że produkt Chique autorstwa naszej nieposkromionej pomysłami graficzki otrzymał nagrodę VI edycji konkursu Art of Packaging w kategorii Art of Packaging 2011 – Professional. Perły wśród Opakowań jest ogólnopolskim konkursem promującym gałęzie związane z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym, który z roku na rok zdobywa uznanie i coraz większą rangę w kraju. Konkurs organizowany jest w Poznaniu od 2006 roku, a jego przesłanie to promowanie innowacyjności, kreatywności oraz konkurencyjności polskich opakowań na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych.

ART OF PACKAGING - Professional za cel stawia promowanie i nagradzanie pomysłów w segmencie projektowania i produkcji opakowań powstałych na rodzimym rynku. To konkurs na najlepsze opakowanie roku – nie tylko pod względem designu ale również jego funkcjonalności.

Wystawa Dzikie . Wild

„Zapraszamy na wystawę DZIKIE . WILD Małgorzaty Jabłońskiej i Piotra Szewczyka, gdzie przedstawione zostaną prace o tematyce przyrodniczej – otwarcie 20.04.2012: Miejsce Projektów Zachęty, ul. Gałczyńskiego 3 w Warszawie. Chocolissimo sponsorem wystawy, którą możecie Państwo oglądać do 17.06.2012.”

Nagrody i wyróżnienia.

10.02. – 09.04.2012 Chocolissimo sponsorem wernisażu – Karolina Freino, Znikopisy

06.10.2011 ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ WYSTAWY SARAI. MIASTO – PRACOWNIA

W PIĄTEK, 7 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 19
W PROJEKCIE KORDEGARDA, ul. Gałczyńskiego 3

W czasie wernisażu kuratorzy opowiedzą o projekcie City as Studio, odbędzie się także performans Indera Salima. Wystawa prezentuje wybór projektów artystycznych powstałych w ramach programu Miasto — pracownia, dokonany przez Amitabha Kumara i Indera Salima. Pokaz ma charakter gry z elementami dokumentacji pewnych procesów i praktyk, zatem oprócz informacji wnosi również materiały, energie i dialogi.

15.07.2011 Chocolissimo zaprasza na wystawę Kamy Sokolnickiej.

„Chocolissimo zaprasza na wystawę Kamy Sokolnickiej.…”

27.08.2010 Chocolissimo i akcja NASZE DZIECI W SIECI

„Firma MM Brown, właściciel marek chocolissimo i chocotelegram dołączyła do grona sponsorów akcji NASZE DZIECI W SIECI. Ponad trzydzieścioro znanych aktorek i aktorów sceny polskiej wzięło udział w nagraniu trzydziestu krótkich filmów edukujących rodziców z tematu bezpieczeństwa dzieci w Internecie…”

30.07.2010 Chocolissimo zaprasza na projekt MIASTO ŁÓDŹ

„W dniu 30.07.2010 odbył się wernisaż najnowszego projektu Galerii Kordegarda. Wystawa MIASTO ŁÓDŹ zawdzięcza swój tytuł Jakubowi Stępniowi HAKOBO, jednemu z jej uczestników, który zaprojektował także część obrazową druków towarzyszących ekspozycji…”

15.05.2010 "Zmysłowa Elegancja" z Chocolissimo

„Firma MM Brown Polska, właściciel marek chocolissimo oraz ChocoTelegram, ma przyjemność zaprosić na pokaz „Zmysłowa Elegancja”, który odbędzie się w dniu 15.05.2010 roku w Restauracji „Dwa Ognie” w Hotelu Qubus w Łodzi…”

26.04.2010 Zmiany w chocolissimo

„MM Brown Polska – właściciel marek chocolissimo oraz ChocoTelegram, ostatnio przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Ostrowskiej 582 w Poznaniu. Zmiana siedziby dotyczy przede wszystkim powiększenia hali produkcyjnej i magazynów…”

08.03.2010 Chocolissimo fundatorem nagród w konkursie dla uczestników „Grasz o Staż” w ramach newslettera GraszNEWS

„W tegorocznej, jubileuszowej edycji konkursu oprócz merytorycznych i tradycyjnie płatnych staży czekają na laureatów dodatkowenagrody wyjątkowy zestawów czekoladek chocolissimo……”

22.02.2010 Nowa Słodka Zabawa z Okazji Dnia Kobiet - wspólna akcja RMF MAXX i Czekoladowy Telegram

„Od poniedziałku 22.02 codziennie od 10.00 rano - w czasie audycji "Byle do obiadu" każdy może przesłać swoją propozycję najbardziej oryginalnych, porywających i słodkich życzeń…”

01.02.2010 Chocotelegram nagrodzony!

„ ChocoTelegram Trio – zdobył III miejsce w konkursie Gifts of The Year 2010, w czasie targów Rema Days. Nagroda została przyznana przez profesjonalistów z branży reklamowej, w kategorii Produkty Impulsowe …”

25.01.2010 Chocolissimo poleca: Ekskluzywne pralinki Coppeneur już dostępne na polskim rynku!

„ Od kilku tygodni na stronie www.mojaczekolada.pl można nabyć produkty niemieckiej firmy Coppeneur. Oferta firmy jest bardzo bogata …”

20.01.2010 Chocolissimo na targach Rema Days – Zapraszamy!

„W dniach 27.01- 29.01 odbędzie się w Warszawie kolejna edycja targów reklamy Rema Days 2010. Jak w latach poprzednich, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska…”

14.11.2009 Chocolissimo sponsorem wystawy CELEBRITIES

„Chocolissimo ma przyjemność zaprosić na nowo otwartą wystawę CELEBRITIES – fotografii i malarstwa Moniki Lisieckiej i Mikołaja Obryckiego. Wystawa będzie czynna od 14.11 2009 w Starej Drukarni…”

01.11.2009 Słodki listopad w Salonie Orange

„Już w listopadzie klienci Salonu Orange przy ul. Pańskiej w Warszawie będą mieli okazję wysłać bliskim Czekoladowy Telegram …”

22.10.2009 Chocolissimo sponsorem wystawy Maćka Stępińskiego "Warsaw City Tennis Clubs"

„Chocolissimo po raz kolejny zaprasza na wystawę z cyklu "Pokój z widokiem", w warszawskiej Galerii Kordegarda…”

8-10.09.2009 MM Brown sponsorem szkoleń PROMO GIFTS 2009

„Zakończył się projekt PROMO GIFTS, sponsorowany między innymi przez firmę MM Brown. Zorganizowany został w dniach 8-10 września br. 2009 w salach konferencyjnych hotelu Felix w Warszawie. Impreza zgromadziła czołowe firmy z branży artykułów promocyjnych……”

1.09.2009 Chocolissimo sponsorem nowej wystawy w Galerii Kordegarda

„Chocolissimo ma przyjemność zaprosić Państwa na wystawę ECHELON70 Szymona Kobylarza w Warszawskiej Galerii Kordegarda przy Centrum Sztuki Współczesnej Zachęta…”

15.04.2009 Czekoladowy wyraz miłości -Dzień Matki z Chocolissimo!

„Święto Mamy jest dla każdego dniem szczególnym, bo każda Mama jest wyjątkowa. Dlatego Chocolissimo przygotowało specjalną propozycję dla wszystkich, którzy chcą obdarować swoje Mamy czekoladowymi pralinkami najwyższej jakości…”

24.03.2009 Czekoladowy telegram zaprasza na 13. Festiwal Ludwiga van Beethovena MM Brown dla Stowarzyszenia im. Ludwiga van Beethovena

"Firma MM Brown, właściciel marki Czekoladowy Telegram, przygotowała oryginalne zaproszenia w postaci czekoladowych telegramów. Zaproszenia były wystosowane do specjalnych gości 13. Festiwalu Ludwiga van Beethovena..."

24.02.2009 MM BROWN wyróżniony: OOH! AWARDS dla właściciela marki Chocolissimo

„Firma MM Brown Polska, właściciel marek Chocolissimo oraz ChocoTelegram, otrzymał wyróżnienie w kategorii Firma Roku, Artykuły promocyjne. Nagroda została przyznana przez redakcję OOH! Magazine podczas targów Promo Expo…”

24.02.2009 Chocolissimo wielkanocnie

„Chocolissimo lubi zaskakiwać niezwykłymi pralinkami. Dlatego oferta wielkanocna sklepu Choco.pl to przede wszystkim przepyszne pralinki w kształtach wielkanocnych…”

12.2008 Czekoladowy telegram na antenie radio Złote przeboje

„W grudniu ruszyła akcja reklamowa firmy MM Brown – właściciela marki ChocoTelegram i Chocolissimo. Na antenie będzie można usłyszeć o nowych, świątecznych telegramach z belgijskiej czekolady…”
Opinie
Witaj w świecie belgijskiej czekolady
Dostawa i płatność
Dostępne formy dostawy:
✔ przesyłka kurierska DPD ✔ Paczkomaty Inpost ✔odbiór osobisty

Akceptowane formy płatności:
✔ karta kredytowa/debetowa ✔ PayPal ✔ przelewy24
✔ przelew tradycyjny ✔ płatność za pobraniem

Dowiedz się więcej


 
Opinia
Gwarancja jakości
W Chocolissimo przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości. Wszystkie nasze czekoladki są wykonane tradycyjnymi metodami przez najlepszych czekoladników, stosując tylko świeże i wyselekcjonowane składniki.

Dowiedz się więcej
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne:
Pon. - Pt. 8:00 - 17:00

Klienci Indywidualni:
61 623 24 06
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
61 870 89 82
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Choc&Play-Editor
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net