Opinie

Nie mam zastrzeżeń
Przepraszam, czy mógłby ktoś poinformować mnie jakiej mniej więcej towar był wielkości? Nie jestem tego pewna... Bo wiecie, "dla taty" to znaczy że jest trochę większy niż dla dzieci. Pozdrawiam
Maja
Polecam
Polecam firmę... czekoladki super... reazlizacja również, aczkolwiek jeden mały minus za to, że otrzymałam smsa z informacją iż przesyłka została doręczona o 19:00, a faktycznie dotarła następnego dnia rano... ale i tak polecam !
Justyna
Nie mam zastrzeżeń
Czekoladki super! Wysyłka szybka,paczka dobrze zapakowana, nie naruszona.Polecam.
Jola
Zdecydowanie polecam
Najlepszy sklep na świecie. Nie dość, że czekolada i czekoladki wybitnie dobre, to jako prezenty zawsze robią fantastyczne wrażenie. ZAwsze na czas, zawsze super zapakowane. Gratulacje dla całej ekipy.
Patrycja
Nie mam zastrzeżeń
GORĄCO POLECAM!!! Czekoladki pierwsza klasa, opakowanie super. Dodatkowo szybka i bezproblemowa wysyłka oraz staranne zapakowanie produktów. Porządna firma i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie nie raz zrobię tu jeszcze zakupy. :)
Klaudia
Zdecydowanie polecam
Jesteście cudowni! Telegram zamówiony w czwartek po 16 w sobotę dotarł do odbiorcy :) dokładnie idealnie w dzień mamy! Był pięknym prezentem i rewelacyjną niespodzianką! Zrobił to co miał zrobić czyli mile zaskoczył i sprawił ogromną radość! :)
Anna
Nie mam zastrzeżeń
Z "Chocolissimo" zamawiałam już 3 albo 4 razy i na pewno będę dalej zamawiać. Wysyłka jest szybka a czekoladki śliczne i przepyszne - w marketach się takich nie dostanie. Bardzo gorąco polecam.
AnnaS
Nie mam zastrzeżeń
Przesyłka na dzień matki przyszła na czas, mama wzruszona i zadowolona, kwiaty w gąbce z wodą aby zachować świeżość, czekoladki smaczne! Odejmjuję gwiazdkę za niemiłego kuriera, który zamiast uśmiechu okazał ogromne niezadowolenie, że musi pracować w sobotę. Życzę Panu więcej dystansu i szybkiego powrotu do domu. ;)
Alicja
Zdecydowanie polecam
Bardzo serdecznie polecam ! Łzy wzruszenia ciekły po policzkach z zachwytu Mamy . Pełen profesjonalizmy ! Wszystko wyglądało rewelacyjnie !
Malwina
Zdecydowanie polecam
Bardzo lubię robić prezenty i robię zawsze właśnie tu. Polecam, zawsze super towar, opakowanie i dostawa.
Danuta

Dodaj komentarz

Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne:
Pon. - Pt. 8:00 - 17:00

Klienci Indywidualni:
61 623 24 06
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
61 870 89 82
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Choc&Play-Editor
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net