Klub Czekolady

Powstał z myślą o miłośnikach czekolady szukających nowych smaków i form czekolady. Naszą misją jest tworzenie i poszerzanie oferty skierowanej do koneserów, jak i do osób zaczynających przygodę w fascynującym świecie czekolady. Dlatego obecność w Klubie nie zobowiązuje do kolejnych zakupów, ale zachęca do uczestnictwa w zdobywaniu wiedzy na temat czekolady. W naszej ofercie można znaleźć aksamitne, mleczne pralinki belgijskie, niemieckie z nadzieniem owocowym oraz szlachetne i wyszukane francuskie, które zaspokoją nawet królewskie podniebienie.

Jak wstąpić do Klubu Czekolady

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, aby dołączyć do elitarnej grupy Klubowiczów jest rejestracja na stronie sklepu. Następnie jako zalogowany użytkownik należy złożyć zamówienie na Zestaw wprowadzający do klubu składający się z 12 ręcznie robionych pralinek powstałych w manufakturach: Coppeneur, Chocolaterie Ickx, Peter’s oraz wykwintnej tabliczki czekolady. Zamawiając zestaw wprowadzający Klubowicz nie ponosi kosztów wysyłki.

Niekwestionowanym atutem wynikającym z obecności w Klubie Czekolady jest możliwość korzystania z stałego rabatu -10% na wszystkie produkty w ofercie chocolissimo.pl i czekoladowytelegram.pl. Promocja ta jedynie nie łączy się z innymi promocjami organizowanymi przez Chocolissimo.

Cyklicznie nasi Klubowicze otrzymują specjalnie przygotowany newsletter z dodatkowymi promocjami - tylko dla Klubowiczów. Zatem nie zwlekajcie, dołączcie do nas już dziś! W każdej chwili służymy swoją wiedzą o czekoladzie.

Klub Czekolady wspiera Pajacyka

Kupując zestawy Klubu Czekolady wspierasz Pajacyka. 3% miesięcznej sprzedaży przekażemy Polskiej Akcji Humanitarnej na dożywianie dzieci.

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net