Klub Czekolady - łączy nas dobry smak

Niezależnie czy dopiero wkraczasz w fascynujący świat czekoladowych smaków, czy od dawna jesteś ich wytrawnym koneserem, z Klubem Czekolady zawsze znajdziesz coś pysznego dla siebie. Warto dołączyć do nas, by odkrywać nowe składniki, nowe smakowe kompozycje i nowe pomysły naszych mistrzów-czekoladników.


12 czekoladowych miesięcy

W klubie Czekolady każdy miesiąc niesie Ci coś dobrego – ba, coś bardzo, bardzo dobrego. Czy to lato, czy zima, proponujemy Ci nowe smaki czekoladek i nowe, oryginalne czekoladowe przysmaki. Na co skusisz się w kolejnym miesiącu: na pyszną pralinkę z tureckich orzechów laskowych czy na trufle z nadzieniem z owoców meksykańskiego kaktusa? Co miesiąc proponujemy również niedostępne w innych miejscach produkty i wspaniałe czekoladowe okazje. Raz na rok, dla Klubowiczów dostępny będzie zestaw najlepszych czekoladek z całego roku.


Wybierz swój czekoladowy przebój!

Nasi klubowicze mają głos, dlatego jeśli któraś z czekoladek w naszym comiesięcznym klubowym zestawie szczególnie urzekła Twoje podniebienie – zagłosuj na nią i poleć ją innym klubowiczom. Z czekoladek-zwycięzców z każdego miesiąca na koniec roku stworzymy „czekoladowy dream team” – zestaw składający się z ulubionych czekoladek wybranych przez klubowiczów. Kosztuj i głosuj! Daj się wciągnąć w czekoladowe przyjemności!


Klubowe czekoladowe przywileje

Warto jest być z nami, bo wybrane, klubowe nowości są dostępne tylko dla członków. Również tylko klubowicze mają dostęp do limitowanych serii produktów, niedostępnych w regularnej ofercie chocolissimo oraz wyjątkowych, comiesięcznych okazji.


Cena w sam raz

Oferta klubowa została stworzona w taki sposób, by dostarczyć jak najwięcej przyjemności tym, którzy po wykwintne czekoladki sięgają częściej niż inni. To dla nich ograniczyliśmy zbędne koszty opakowań i ich wysyłki, dzięki czemu prawdziwi klubowi koneserzy, mogą się cieszyć czekoladkami bez skrępowania. Koszt każdego zestawu klubowego to PLN 69,0 (cena uzwględnia koszt wysyłki i podatek VAT).


Nie ma jak w Klubie!
​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona