Sprzedawcą towarów jest firma: MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. Ługańskiej 1, 61-311 Poznań, wpisana przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000298017, NIP: PL 7822424244, REGON: 300797727.


1.SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Warunkiem złożenia zamówienia jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Składając zamówienie, Zamawiający jednoznacznie oświadcza, iż rozumie i akceptuje treść regulaminu.

Produkty z Klubu Czekolady są dostępne tylko dla Klientów, którzy zakupili zestaw wprowadzający pralinek. Zakup zestawu klubowego nie wiąże się z koniecznością składania kolejnych zamówień. Członkostwo w Klubie Czekolady uprawnia do 10% rabatu na produkty z linii Chocolissimo i Chocotelegram. Sprzedaż towarów odbywa się na podstawie zamówień składanych za pośrednictwem Internetu. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny za pośrednictwem strony www.chocolissimo.pl

Serwis jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich. Osoba składająca zamówienie potwierdza tym samym, iż ukończyła 18 lat.


2.REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I DOSTAWA

Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia przez Sprzedawcę drogą elektroniczną (e-mail) oraz potwierdzenia przez Zamawiającego wszystkich danych zawartych w zamówieniu drogą elektroniczną (e-mail) lub poprzez kliknięcie na link zawarty w mailu zwrotnym, który Zamawiający otrzymuje mailem zaraz po złożeniu zamówienia. Zamówienia z wyborem opcji płatności "za pobraniem" muszą być każdorazowo potwierdzane przez Zamawiającego. Stanowi to warunek realizacji takiego zamówienia!

Zamawiający w momencie składania zamówienia ma możliwość podania preferowanej daty wysyłki - nie jest to jednak gwarantowany termin realizacji zlecenia. Zamówienia bez wybranej preferowanej daty wysyłki ze sklepu są realizowane tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu wpłynięcia środków na konto MM Brown Sp. z o.o.,Sp. k. W przypadku braku numeru zamówienia w tytule przelewu bankowego dokonanego przez Zamawiającego, lub błędnie wpisanego numeru zamówienia, okres realizacji zamówienia może ulec znacznemu wydłużeniu. Standardowy termin kompletacji zamówienia wynosi do 48 godzin w przypadku płatności "za pobraniem", a także po dokonaniu płatności przelewem (decyduje wpływ środków na rachunek Sprzedawcy) lub kartą kredytową (decyduje data autoryzacji operacji).

Po skompletowaniu zamówienia Sprzedawca dokonuje wysyłki zlecenia za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Czas dostawy gwarantowany jest w ograniczonym zakresie przez firmę kurierską i podlega regulaminowi tej firmy (dostępny na stronie: www.dpd.com.pl). Wysyłka zamówień następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. W okresie letnim wysyłka zamówień ma miejsce od poniedziałku do czwartku. Godziny dostaw przesyłek, reguluje regulamin wewnętrzny DPD i są to standardowo do firm: poniedziałek-piątek, najczęściej w godz. 8.00-16.00, do osób prywatnych: poniedziałek - piątek 8:00-20:00. Przesyłki kurierskie są doręczane w 80 % następnego dnia roboczego od daty wysłania zamówienia ze sklepu. Firmy kurierskie nie doręczają przesyłek na adresy skrzynek pocztowych. Firma kurierska podejmuje zawsze dwie próby doręczenia przesyłki i w razie nieobecności adresata pozostawia awizo z prośbą o kontakt. Informacja o zamówieniu i etapie jego realizacji każdorazowo dostępna jest drogą mailową, telefonicznie u Sprzedawcy lub na stronie www.choco.pl

Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Po pisemnym zgłoszeniu Sprzedawca wysyła fakturę Zamawiającemu drogą pocztową na wskazany adres. Uwagi podane przez Zamawiającego w polu "Komentarz", Sprzedawca będzie starał się zrealizować w miarę możliwości - nie mogą one być traktowane jako świadczenia gwarantowane przez Sprzedającego.

W przypadku zamówienia przez Kupującego bilecika z dedykacją, MM Brown Polska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartą w nich treść. W szczególnych przypadkach, MM Brown Polska może odmówić, bez podania przyczyny, realizacji zlecenia z dołączonym do zlecenia bilecikiem ze względu na jego treść, o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany.
Kolory przedstawione na zdjęciach mogą w rzeczywistości odbiegać od wydruków lub prezentacji na monitorze komputera. Prosimy szczegółowo upewnić się czy każdy element produktu odpowiada Państwa oczekiwaniom.


3.WARUNKI PŁATNOŚCI

Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.chocolissimo.pl są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

Płatność za dokonywane zakupy może być uiszczona w następującej formie:
  • przy odbiorze: należność pobiera kurier
  • kartą kredytową - poprzez terminal internetowy
  • przelewem bankowym na rachunek MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. rachunek w Fortis Bank Polska S.A. 40 1600 1404 0004 0532 2236 8150


4.WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ

Wysyłka zamówień złożonych w Klubie Czekolady na zestawy klubowe w poszczególnych miesiącach jest bezpłatna. Koszty są wliczone w cenę produktu.

Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany opłat za wysyłkę, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

Zamówienia złożone w Klubie Czekolady są wysyłane tylko na terenie Polski.


5.GWARANCJA ŚWIEŻOŚCI

Znajdujące się w zestawach pralinki i czekoladki przyrządzane są według tradycyjnych przepisów i nie zawierają szkodliwych substancji przedłużających termin przydatności do spożycia. Opuszczając naszą firmę są zawsze kontrolowane pod względem świeżości.

Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sposób przechowywania produktów czekoladowych. Wysoka temperatura i duża wilgotność wpływają niekorzystnie na naturalne wyroby czekoladowe.

Biorąc pod uwagę najczęściej występujące warunki otoczenia oraz wiedzę i doświadczenie Sprzedawcy termin przydatności do spożycia poszczególnych produktów wynosi:
  • czekoladek umieszczanych we wszystkich zestawach: ok. 5 tygodni,
  • pozostałych produktów: minimum 6 tygodni.


6.ZWROTY I REKLAMACJE

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Ze względu na termin przydatności do spożycia pralinek i czekoladek w zestawach (min. 5 tygodni) zestawy są wyłączone z tej możliwości. Za pozostałe produkty zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru na adres lub rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu, znajdującego się na odwrocie faktury VAT (prosimy zwrócić oryginalną fakturę). Zwracany towar musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, z nienaruszoną etykietą i nieuszkodzony, Klient odsyła towar na własny koszt. MM Brown Sp. z o.o. Sp. K. ponosi odpowiedzialność za zamówiony produkt do wysokości jego ceny.

Produkt „zestaw wprowadzający” posiada dodatkową gwarancję, tzw. Gwarancję zwrotu pieniędzy: Kupujący może odesłać, na swój koszt, zakupiony zestaw wprowadzający pralinek. Warunkiem zwrotu środków jest odesłanie co najmniej 15 nienaruszonych pralinek w oryginalnym opakowaniu.

Produkty z czekolady są z natury kruche i pomimo licznych zabezpieczeń w postaci opakowania zewnętrznego oraz kartonika wysyłkowego mogą ze względu na rodzaj dostawy ulec ukruszeniu lub ułamaniu, co oczywiście nie obniża ich walorów smakowych i wartości produktu, jednak wizualnie może nie odpowiadać Zamawiającemu. Prosimy wziąć pod uwagę taką ewentualność przed złożeniem zamówienia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu produkt znajdujący się w katalogu podlegałby reklamacji, musi ona być złożona w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki w formie pisemnej na adres: MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Ługańska 1, 61-311 Poznań. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany na pełnowartościowy, a jeśli to będzie niemożliwe nastąpi zwrot zapłaconej kwoty. W przypadku zwrotu zamówienia do nadawcy (MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k.) z powodu błędnie podanego adresu, odmowy przyjęcia paczki przez adresata lub nieodebrania paczki w określonym terminie zamawiający ponosi koszty zwrotu zamówienia oraz ewentualnej ponownej wysyłki.


7.DANE OSOBOWE

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą przy ul. Ługańskiej 1, 61-311 Poznań. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby marketingowe, referencyjne oraz realizacji zamówień przez MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, które należy zgłosić do siedziby naszej firmy w formie pisemnej.

MM Brown Polska nie odpowiada za szkody wyrządzone w wyniku udostępnienia przez Klienta osobom trzecim haseł, dostępów do podanego konta email, loginów, linków do śledzenia losów zamówienia oraz innych danych niepublicznych przekazanych w celu realizacji zamówienia lub też jeżeli osoba trzecia weszła w posiadanie tych danych niezgodnie z prawem (kradzież danych osobowych, włamania do systemów informatycznych, włamania na konta pocztowego). Jednocześnie MM Brown Polska zobowiązuje się do starannego przechowywania i zabezpieczania danych osobowych oraz nieudostępniania tych danych osobom trzecim bez zgody Klienta.


8.UWAGI KOŃCOWE

Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego. Oferta dostępna na stronie internetowej www.chocolissimo.pl jest ważna w dniu jej publikacji i codziennie może być modyfikowana.
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona