Figurki czekoladowe

Najbardziej oryginalne czekoladowe upominki. Zaskakujące formy, niecodzienne kształty i wyjątkowy smak najlepszej czekolady to gwarancja udanego prezentu na każdą okazję.
Zobacz produkty

Dla Kobiety

Produktów : 34

Zaskocz każdą kobietę słodką czekoladową figurką w bardzo kobiecym kształcie. Podaruj wyjątkowy słodki upominek, który z zachwyci i zauroczy swoim smakiem i oryginalnym wyglądem.

Zobacz produkty

Dla Mężczyzny

Produktów : 45

Czekoladowe gadżety idealnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny. Podaruj upominek z czekolady w niespotykanym kształcie, który zaskoczy i rozbawi swoją oryginalna formą.

Zobacz produkty

Dla Dzieci

Produktów : 23

Niezwykła i zaskakująca forma upominku pobudzi wyobraźnie dziecka do działania, a przepyszny smak znakomitej czekolady stanie się słodkim dopełnieniem chwili radości każdego dziecka.

Zobacz produkty

Dla Miłośników Motoryzacji

Produktów : 16

Kochasz samochody? Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego motocyklu? Twoją pasją są samoloty? Chocolissimo sprawi, że Twoja pasja nabierze dodatkowego, niezmiernie słodkiego smaku mlecznej czekolady :)

Zobacz produkty

Dla Miłośników Sportu

Produktów : 16

Podaruj każdemu sportowcowi dodatkową porcję energii  w postaci pysznej czekolady.

Zobacz produkty

Hobby

Produktów : 13

Czekoladowe figurki idealne na prezent dla małych i dużych pasjonatów. Dziel z najbliższymi ich pasje i hobby w postaci zaskakujących słodkich upominków.

 

Zobacz produkty

Dla Mamy

Produktów : 32

Oryginalne, czekoladowe pomysły na prezent dla kochanej mamy. Słodkie kwiatki, pantofelki, kosmetyczki - wszystkie z pysznej aromatycznej czekolady. Zaskocz niebanalnym upominkiem.

Zobacz produkty

Dla Taty

Produktów : 43

Najlepsze pomysły na oryginalny prezent dla Taty. Zaskocz swojego Ojca słodką czekoladową niespodzianką o niezwykłym kształcie i niepowtarzalnym smaku.

Zobacz produkty

Dla Babci

Produktów : 10

Pamiętaj o kochanej Babci nie tylko w dniu jej święta. Spraw, aby każdy zwykły dzień stał się niezwykła okazją do świętowania dzięki słodkiej niespodziance.

Zobacz produkty

Dla Dziadka

Produktów : 15

Podaruj Dziadkowi niezapomniany słodki prezent, który sprawi mu ogromną radość każdego dnia. Zaskocz niespotykanym upominkiem, który zapadnie na długo w pamięci dostarczając kilku słodkich chwil.

Czekoladowe inspiracje zbieramy z całego świata, aby zaoferować Tobie szeroką gamę czekoladowych figurek. Znajdziesz tutaj idealne pomysły na prezenty z czekolady zarówno dla młodych jak i bardziej doświadczonych jej wielbicieli. Nasze produkty zaskakują nie tylko swoim wyjątkowym smakiem wybornej czekolady, ale też niepowtarzalnym, często zaskakującym kształtem. Słodkości te, to fantastyczne rozwiązania na niebanalny podarunek na niemalże każdą okazję. 
  • czekoladki na dzień chłopaka
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady