Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela 2023 wybrać? 20 kreatywnych pomysłów

29-09-2023 Kategoria: Lifestyle

Dzień Nauczyciela to wyjątkowy dzień, w którym uczniowie mogą symbolicznie podziękować tym, którzy przekazują im wiedzę, inspirują do rozwoju i pomagają kształtować jak najlepszą przyszłość. Zastanawiając się, co wręczyć na Dzień Nauczyciela 2023, wybierz upominek, który będzie oryginalny i kreatywny. W tym artykule pokażemy Ci 20 fantastycznych pomysłów na prezenty, które z pewnością zaskoczą i ucieszą nauczycieli.

czytaj więcej

Kreatywne pomysły na prezent dla przyjaciółki — znajdź idealny upominek!

19-09-2023 Kategoria: Lifestyle

Zbliżają się urodziny Twojej najlepszej przyjaciółki, a Ty wciąż nie wiesz, co jej sprawić? Znamy ten problem! Im bardziej na kimś Ci zależy, tym bardziej zależy Ci, aby prezent był wyjątkowy. Zastanawiając się, co można kupić na prezent dla przyjaciółki, z pewnością skupiasz się na tym, aby był nie tylko piękny i oryginalny, ale też odzwierciedlał Waszą wyjątkową relację❤

czytaj więcej

Co podarować na Dzień Chłopaka 2023? 7 wyjątkowych propozycji

18-09-2023 Kategoria: Lifestyle

W 2023 roku Dzień Chłopaka wypada w sobotę, więc jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego kolegom z pracy, studiów czy szkoły, musisz się pospieszyć! Co kupić na Dzień Chłopaka 2023? Jaki prezent będzie odpowiedni  –  i dla kogo?

czytaj więcej

Jak podziękować pracownikowi za współpracę? Postaw na słodki upominek!

24-08-2023 Kategoria: Lifestyle

Podziękowanie pracownikowi za współpracę przy różnych okazjach (takich jak jubileusz pracy, przejście na emeryturę itp.) jest ważnym aspektem zarządzania zespołem. Patrząc na ten temat mniej biznesowo - dla większości osób jest to istotne z punktu widzenia budowania i podtrzymywania relacji, budowania pozytywnej atmosfery w miejscu pracy i po prostu - jako przejaw życzliwości. Jak podziękować pracownikowi za współpracę? Podpowiadamy!

czytaj więcej

Co kupić na przeprosiny? 10 słodkich upominków od serca

21-08-2023 Kategoria: Lifestyle

Słodkie upominki mogą stać się przemyślanym uzupełnieniem szczerych słów przeprosin. Na pewno warto zadbać o to, aby prezent był dopasowany do charakteru i preferencji danej osoby, a przy tym odpowiadał poziomowi Waszej relacji. Co wręczyć na przeprosiny, aby były autentyczne i od serca?

czytaj więcej

Jaki prezent na imieniny? 7 uniwersalnych upominków

03-08-2023 Kategoria: Lifestyle

W naszej kulturze imiona od zawsze miały szczególne znaczenie, a do ich wyboru przykłada się dużą wagę. Świadczyć o tym może m.in. tradycja świętowania imienin. Jeśli zastanawiasz się co kupić na imieniny bliskiej osobie, to mamy kilka wyjątkowo słodkich, czekoladowych propozycji.

czytaj więcej

Co na prezent ślubny? 5 słodkich upominków

07-07-2023 Kategoria: Lifestyle

Twoi bliscy niebawem biorą ślub i zastanawiasz się, jaki upominek na wesele dla nich przygotować? W Chocolissimo jesteśmy specjalistami od czułych gestów i wdzięczności, którą możesz wyrazić za pomocą słodkości!

czytaj więcej

Jak podziękować rodzicom na weselu? 5 wyjątkowych pomysłów

30-06-2023 Kategoria: Lifestyle

Podziękowanie dla rodziców na weselu to zawsze wzruszający moment i wspaniały gest, który zostaje w pamięci na długo. Jak podziękować rodzicom na ślubie, aby uświetnić dzień wesela? Co im podarować w tak wyjątkowej chwili? Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 wyjątkowych pomysłów, dzięki którym trafisz prosto w gust ukochanych rodziców.

czytaj więcej

Co kupić na Dzień Taty w 2023 roku? 5 wyjątkowych propozycji

01-06-2023 Kategoria: Lifestyle

Dzień Ojca to okazja do świętowania i okazania wdzięczności tacie za troskę i wychowanie. To właśnie w tym czasie w szczególny sposób chcemy podkreślić, jak wielką rolę odgrywają ojcowie w naszym życiu. Najlepszą formą wyrażenia uczuć jest powiedzenie tacie, jak wiele dla nas znaczy i wręczenie drobnego upominku od serca.

czytaj więcej

Co kupić na Dzień Mamy w 2023 roku? 5 słodkich upominków

21-05-2023 Kategoria: Lifestyle

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowa okazja, aby wyrazić miłość i wdzięczność wobec najważniejszej kobiety w naszym życiu.

czytaj więcej
​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona