16-06-2021 Kategoria: Sekrety czekolady

Większość z nas traktuje czekoladę jako smakowity, ale niekoniecznie zdrowy deser czy przekąskę. Czy jednak czekolada rzeczywiście jest niezdrowa? Okazuje się, że jak dowodzą liczne badania, jedzenie czekolady może nie tylko dostarczyć nam różnych walorów smakowych, ale i też pozytywnie wpłynąć na ciało oraz umysł. Przekonajmy się, jakie pozytywne właściwości cechują wysokiej jakości czekoladę wytwarzaną przez specjalistów z Chocolissimo.

czytaj więcej
08-06-2021 Kategoria: Lifestyle

23 czerwca to dzień, w którym najbardziej liczą się nasi ojcowie. Dobrze jest więc mieć przygotowany na tę wyjątkową okazję prezent, który uświetni to wyjątkowe święto. Dlaczego zatem nie zdecydować się na wyjątkowe słodycze od Chocolissimo? Wśród nich znajdziemy wiele ciekawych i oryginalnych propozycji, idealnie pasujących do motywu Dnia Ojca.

czytaj więcej
24-05-2021 Kategoria: Lifestyle

Pierwszy czerwca to data, na którą czekają wszystkie dzieciaki. Mogą wtedy liczyć na prezenty z okazji Dnia Dziecka, wśród których nie może zabraknąć jakiś słodkich niespodzianek. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na oryginalny smakołyk?

czytaj więcej
Kategoria: Sekrety czekolady

Białej czekolady nie da się pomylić z żadną inną. Ich charakterystyczna barwa oraz wyrazisty smak wręcz eksplodujący w naszych kubkach smakowych sprawiają, że białą czekoladę możemy w mgnieniu oka odróżnić od czekolady mlecznej i czarnej - i to nie tylko ze względu na kolor!

czytaj więcej
20-04-2021 Kategoria: ChocoEkipa

Czym jest "prawdziwa czekolada" i co odróżnia ją od produktów spotykanych na sklepowych półkach? O jakości, pasji do tworzenia, różnicach między czekoladą klasy premium a tą produkowaną masowo. O pracy rozmawiamy z Michałem Nikanorow, czekoladnikiem Chocolissimo.

czytaj więcej
12-04-2021 Kategoria: Opowieść o czekoladzie

Czekolada czekoladzie nierówna – wyroby z czekolady różnią się przecież nie tylko smakiem, ale i także jakością oraz sposobem wykonania. Jedną zaś z najpopularniejszych z nich, jest czekolada mleczna. Przekonajmy się, czym różni się czekolada mleczna od innych czekolad.

czytaj więcej
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net