01-12-2021 Kategoria: Lifestyle

Wybór świątecznego prezentu dla taty nie jest łatwym zadaniem. Zwłaszcza, jeśli chcemy go zaskoczyć i sprawić mu wyjątkową, niepowtarzalną niespodziankę. W Chocolissimo przychodzimy Ci z pomocą i przedstawiamy nasze propozycje świątecznego upominku.

czytaj więcej
26-11-2021 Kategoria: Lifestyle

Jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Kochająca, dbająca, wyrozumiała. Mama <3 Jeśli szukasz dla niej prezentu na Święta, to zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi, czekoladowymi propozycjami.

czytaj więcej
18-11-2021 Kategoria: Lifestyle

Dla wielu osób Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsza, najbardziej magiczna część roku. Trudno się dziwić, że nie możemy się jej doczekać, a ostatnie tygodnie przed Świętami upływają nam na przygotowaniach i świątecznym odliczaniu. Oczekiwanie na Boże Narodzenie z pewnością uprzyjemni nam słodki kalendarz adwentowy.

czytaj więcej
17-11-2021 Kategoria: Lifestyle

Przygotowania do Bożego Narodzenia mogą być niemal tak magiczne i wyjątkowe, jak i same Święta. Jednym z elementów, który może umilić oczekiwanie na ten jedyny dzień w roku, są bez wątpienia kalendarze adwentowe. Czy wiesz, jaka historia się za nimi kryje?

czytaj więcej
09-11-2021 Kategoria: ChocoPrzepisy

Idealny przepis na zimowy wieczór? Dobra książka, film lub serial, ciepły kocyk i pyszna, gorąca czekolada. Taki rozgrzewający, aromatyczny napój z łatwością możesz przygotować w domu.

czytaj więcej
04-11-2021 Kategoria: Lifestyle

Otwieranie prezentów to dla dzieci jeden z najbardziej ekscytujących momentów Świąt. Trudno się temu dziwić, bo często czekają na niego przez cały rok. Czasem z nutką niepewności czy pod choinką znajdą prezent czy rózgę 😉 Zobacz czym zaskoczyć najmłodszych i przygotuj słodki prezent pod choinkę.

czytaj więcej
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net