17-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Co roku 8 marca obchodzimy niezwykle popularny Dzień Kobiet. Panowie jednak także mają swoje święto, a nawet dwa – Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzny celebrujemy w różnych terminach. Oba święta zyskują na popularności - są świetną okazją, aby docenić swojego partnera i zaskoczyć go drobną, miłą niespodzianką. Jaka jest historia tych świąt, kiedy wypadają i co najchętniej wręczamy panom?

czytaj więcej
16-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Co roku we wrześniu wiele kobiet mierzy się z tym samym wyzwaniem – co kupić chłopakowi na Dzień Chłopaka? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli chcemy zaskoczyć partnera, kupić coś, co sprawi mu przyjemność, a jednocześnie będzie wpisywać się w jego zainteresowania. Rozwiązaniem mogą być wyjątkowe czekoladowe niespodzianki. Sprawdź nasze pomysły na prezent na Dzień Chłopaka.

czytaj więcej
09-09-2021 Kategoria: ChocoPrzepisy

Myśleliście, że czekolada to tylko deser? Tylko przekąska między posiłkami, która raduje zmysły i pozwalająca na wycieczkę w nieznane?

czytaj więcej
07-09-2021 Kategoria: Sekrety czekolady

Jedni je kochają, inni mają w stosunku do nich ambiwalentne uczucia, a jeszcze inni… mylą je z grzybami! Czym są trufle, jaka jest ich historia i dlaczego (choć na siłę jakieś podobieństwa znaleźć można) nie mają wiele wspólnego z najdroższymi grzybami na świecie?

czytaj więcej
24-08-2021 Kategoria: ChocoEkipa

Joanna Dudziak rozpoczęła swoją przygodę w Chocolissimo jako pracownik tymczasowy na produkcji. Pracownik tymczasowy, który… spóźnił się pierwszego dnia nowej pracy! Jak to wpłynęło na jej przyszłość w firmie?

czytaj więcej
17-08-2021 Kategoria: Lifestyle

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Windowsa, czyli… nieco nietypowa okazja do sprezentowania komuś prezentu z czekolady, który podkreśli jego zamiłowanie do nowych technologii, gier i wszystkiego, co określić można mianem zainteresowań typowego geeka czy nerda.

czytaj więcej
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net