Chocolissimo - świeżość bez kompromisów

Nasze czekoladki Chocolissimo swój niepowtarzalny smak zawdzięczają nie tylko pierwszorzędnym składnikom i wymyślnym recepturom, ale również temu, że przy ich tworzeniu nie stosujemy szkodliwych środków konserwujących - w tym względzie nie uznajemy żadnych kompromisów. Ręcznie robione, powstają praktycznie na Państwa zamówienie, dlatego są najświeższe i najsmaczniejsze zaraz po otrzymaniu.
 

Jak długo można przechowywać czekoladę?

Czekoladki można przechowywać, lecz okres ten nie powinien przekroczyć kilku tygodni - w końcu prawdziwa świeżość nie może trwać wiecznie.

Prosimy zwrócić uwagę na krótki okres przydatności do spożycia czekoladek CHOCOLISSIMO. Jest on najlepszą gwarancją ich świeżości i jakości składników.
Termin przydatności do spożycia znajduje się pod każdym z produktów i obowiązuje od momentu otrzymania paczki. Wszystkie nasze produkty są przygotowywane tuż przed wysłaniem, czyli w przypadku przesyłek krajowych - w dniu wysyłki - a to wszystko, aby zachować najwyższą jakość naszych produktów.

Jeśli zatem planują Państwo zamówić czekoladki Chocolissimo na specjalną okazję, radzimy wybrać na stronie PREFEROWANY DZIEŃ DOSTAWY (wystarczy kilka dni przed okazją) lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, który na pewno chętnie doradzi w przypadku wątpliwości. Zadzwoń pod nr +48 61 879 83 03 bądź skontaktuj się mailowo pod adresem biuro@chocolissimo.pl
Zapewniamy ciągłość dostaw najświeższych czekoladek.
 

Jak przechowywać czekoladę?

Zalecana temperatura przechowywania 12 - 18 0C, zaś wilgotność powietrza 40 - 60%. 
Produkt należy przechowywać w czystym, suchym i bezwonnym otoczeniu, nie narażając go na działanie promieni słonecznych. W przypadku przechowywania w lodówce naturalnym procesem może być pojawienie się białego nalotu, który nie ma wpływu na bezpieczeństwo zdrowotne produktu. Nie zalecamy jednak tego sposobu, ze względu na skłonność czekolady do pochłaniania zapachów.

Wysyłka czekolady w okresie letnim - przesyłka chłodzona❄️

Z uwagi na podwyższone temperatury w okresie letnim, gdy na termometrach jest już więcej niż 20 0C, wszystkie przesyłki są odpowiednio zabezpieczone. Co to znaczy?
  • do każdej przesyłki dodawany jest wkład chłodzący - nasza obsługa dobiera ilość i rozmiar wkładu do wysyłanej zawartości (taki wkład można oczywiście użyć wielokrotnie🌱😊),
  • dodatkowo, czekoladki są spakowane w specjalną torbę termiczną, która zabezpiecza nie tylko przed zbyt wysoką temperaturą, ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

Pamiętaj, efekt utrzymania temperatury wewnątrz kartonu zbiorczego jest uzależniony od temperatury zewnętrznej i czasu dostawy, na które niestety nie mamy wpływu. Staramy się jednak dbać o każdy szczegół a wieloletnie doświadczenie w tej kwestii sprawia, że praktycznie wszystkie paczki docierają do Was w należytym stanie. 
Oto jak dbamy o utrzymanie odpowiedniej temperatury w przesyłce:

żelowy wkład chłodzący z woreczkiem termicznym

Tylko to, co najlepsze

W Chocolissimo nie uznajemy półśrodków. Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników.  Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców. Wiele produktów dostępnych na rynku, zwanych wyrobami czekoladowymi, ma niewiele wspólnego z dobrą czekoladą. Zamiast tłuszczu kakaowego, zawierają tłuszcz roślinny, zamiast naturalnych składników zawierają te identyczne z naturalnymi. Czekoladki leżące długimi miesiącami na sklepowych półkach tracą świeżość i smak. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję z dokonanego zakupu.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby Państwo niezadowoleni z naszego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt: biuro@chocolissimo.pl

​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona