Chocolissimo - świeżość bez kompromisów

Nasze czekoladki Chocolissimo swój niepowtarzalny smak zawdzięczają nie tylko pierwszorzędnym składnikom i wymyślnym recepturom, ale również temu, że przy ich tworzeniu nie stosujemy szkodliwych środków konserwujących - w tym względzie nie uznajemy żadnych kompromisów. Ręcznie robione, powstają praktycznie na Państwa zamówienie, dlatego są najświeższe i najsmaczniejsze zaraz po otrzymaniu.
 

Jak długo można przechowywać czekoladę?

Czekoladki można przechowywać, lecz okres ten nie powinien przekroczyć kilku tygodni - w końcu prawdziwa świeżość nie może trwać wiecznie.

Prosimy zwrócić uwagę na krótki okres przydatności do spożycia czekoladek CHOCOLISSIMO. Jest on najlepszą gwarancją ich świeżości i jakości składników.
Termin przydatności do spożycia znajduje się pod każdym z produktów i obowiązuje od momentu otrzymania paczki. Wszystkie nasze produkty są przygotowywane tuż przed wysłaniem, czyli w przypadku przesyłek krajowych - w dniu wysyłki - a to wszystko, aby zachować najwyższą jakość naszych produktów.

Jeśli zatem planują Państwo zamówić czekoladki Chocolissimo na specjalną okazję, radzimy wybrać na stronie PREFEROWANY DZIEŃ DOSTAWY (wystarczy kilka dni przed okazją) lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta, który na pewno chętnie doradzi w przypadku wątpliwości. Zadzwoń pod nr +48 61 879 83 03 bądź skontaktuj się mailowo pod adresem biuro@chocolissimo.pl
Zapewniamy ciągłość dostaw najświeższych czekoladek.
 

Jak przechowywać czekoladę?

Zalecana temperatura przechowywania 12 - 18 0C, zaś wilgotność powietrza 40 - 60%. 
Produkt należy przechowywać w czystym, suchym i bezwonnym otoczeniu, nie narażając go na działanie promieni słonecznych. W przypadku przechowywania w lodówce naturalnym procesem może być pojawienie się białego nalotu, który nie ma wpływu na bezpieczeństwo zdrowotne produktu. Nie zalecamy jednak tego sposobu, ze względu na skłonność czekolady do pochłaniania zapachów.

Wysyłka czekolady w okresie letnim❄️

Z uwagi na podwyższone temperatury w okresie letnim dajemy możliwość wyboru przesyłki chłodzonej. Jest to dodatkowa opcja mająca za zadanie stworzyć optymalne warunki dla czekoladek w trakcie transportu. Efekt utrzymania temperatury wewnątrz kartonu zbiorczego jest uzależniony od temperatury zewnętrznej, ilości zamówionych produktów, ilości wybranych elementów chłodzących.

Tylko to, co najlepsze

W Chocolissimo nie uznajemy półśrodków. Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników.  Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców. Wiele produktów dostępnych na rynku, zwanych wyrobami czekoladowymi, ma niewiele wspólnego z dobrą czekoladą. Zamiast tłuszczu kakaowego, zawierają tłuszcz roślinny, zamiast naturalnych składników zawierają te identyczne z naturalnymi. Czekoladki leżące długimi miesiącami na sklepowych półkach tracą świeżość i smak. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję z dokonanego zakupu.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby Państwo niezadowoleni z naszego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt: biuro@chocolissimo.pl

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2022. E-commerce by best.net