09-01-2023 Kategoria: Opowieść o Chocolissimo

Chocolissimo na targach Promo Show

Już w dniach 8-9 lutego 2023 odbędą się targi Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku. Wśród wystawców będzie także zespół Chocolissimo – będziemy czekać na Państwa z licznymi nowościami oraz słodkimi atrakcjami.

Targi Promo Show to spotkanie dostawców artykułów promocyjnych z przedstawicielami m.in. agencji reklamowych, drukarń oraz z klientami końcowymi. W tym roku targi odbędą się w dniach 8-9 lutego w EXPO XXI Warszawa (przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14), w godzinach 10.00-17.00. W wydarzeniu weźmie udział także zespół Chocolissimo. Już teraz serdecznie zapraszamy do Hali nr 1 na stoisko A1, na którym będziemy na Państwa czekać.

Dlaczego warto nas odwiedzić podczas targów? W tym roku w naszej ofercie pojawi się wiele nowości produktowych, zarówno całorocznych, jak i tych na zbliżające się okazje np. Dzień Kobiet czy Wielkanoc. Nowe produkty to efekt wsłuchiwania się w potrzeby naszych Klientów. Podczas targów nowości produktowe będzie można zobaczyć na żywo.

Zespół Chocolissimo na targachNa stoisku do Państwa dyspozycji czekać będzie oczywiście zespół naszych ekspertów, którzy chętnie doradzą m.in. w zakresie możliwości personalizacji produktów. Jak zawsze stoisko Chocolissimo będzie też wyjątkowo słodkie. Na odwiedzających nas Gości będziemy czekać z przepysznym, czekoladowym poczęstunkiem!

Serdecznie zapraszamy!

Promo Show
8-9 lutego 2023
Hala 1 stoisko A1
EXPO XXI Warszawa

Zobacz katalogi produktów Chocolissimo:

Katalogi upominków firmowych