06-04-2023 Kategoria: Lifestyle

Co kupić na rocznicę ślubu? Zobacz nasze propozycje!

Każdy kolejny rok razem to nowe doświadczenia, nowe przeżycia, ale też nowe wyzwania. To jeszcze lepsze poznawanie siebie i budowanie wspólnej historii. Nic dziwnego, że rocznica ślubu to dla małżonków wyjątkowa okazja do celebrowania związku. Zobacz co kupić na rocznicę ślubu jako słodki i oryginalny upominek dla bliskich osób lub dla drugiej połówki.

Może być „papierowa”, „srebrna” lub „diamentowa”. Niezależnie od tego ile lat jesteście po ślubie lub ile lat po ślubie jest ktoś z Waszych bliskich, to każda rocznica jest wyjątkowa. Każdy kolejny rok razem to kolejny rozdział wspólnej, wyjątkowej historii. Dobrze wiemy, że takie chwile wymagają szczególnej oprawy i celebrowania ich razem. Dlatego przygotowaliśmy podpowiedzi, jak słodko obchodzić tak ważne daty. Zobacz nasze czekoladowe prezenty i upominki na rocznicę ślubu. Jeśli zastanawiasz się co kupić na rocznicę związku to słodkie, personalizowane propozycje sprawdzą się doskonale.

Pomysły na oryginalne prezenty na rocznicę ślubu i związku

telegram "jesteś dla mnie całym światem"
Czekoladowy Telegram to idealny pomysł na prezent z okazji rocznicy związku. Sprawdzi się zarówno dla żony czy męża, jak i dla rodziców czy dziadków. Pomysły na rocznicę ślubu powinny być wyjątkowe, zaskakujące i eleganckie. Wszystkie te cechy idealnie opisują telegram z czekolady. Dla drugiej połówki możesz zamówić słodkie wyznanie miłości np. telegram o treści „Kochanie dziękuję, że jesteś” lub „Na zawsze razem”. Bo przecież nawet pomimo upływu lat, wciąż chcemy czuć się kochani i doceniani, a drobne gesty i miłe słowa są nadal tak samo ważne.

Okrągłą rocznicę świętują Twoi rodzice lub dziadkowie? Tu także jako kreatywne pomysły na rocznicę ślubu sprawdzą się Czekoladowe Telegramy. Możesz wybrać coś nawiązującego do konkretnej rocznicy np. „Słodkich kolejnych 30 lat”, lub coś z przymrużeniem oka np. telegram o treści „Razem lepiej”.  

Kreatywne pomysły z czekolady na rocznicę ślubu


Postcard z sercemWśród pomysłów na niepowtarzalny prezent z okazji rocznicy ślubu nie może też zabraknąć czekoladek w opakowaniu z własnym zdjęciem. Wybierz ChocoPostcard, dodaj własną fotografię oraz tekst i zaskocz drugą połówkę wyjątkowym prezentem. Takie personalizowane pomysły na rocznicę związku zawsze sprawiają, że ten dzień jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Dodając własne zdjęcie możesz przywołać wyjątkowe, niezapomniane wspomnienia. To może być fotografia z Waszego ślubu, zaręczyn czy pierwszych wspólnych wakacji. Tylko od Ciebie zależy do jakiego momentu Waszej wspólnej historii cofniecie się wspomnieniami.

Co kupić na rocznicę ślubu rodzicom?


Rocznica ślubu rodziców to wyjątkowe wydarzenie. Możesz przygotować upominek, który osłodzi im wspólne świętowanie, a jednocześnie będzie mieć opcję personalizacji i będzie miłą pamiątką. Specjalnie na takie okazje stworzyliśmy w Chocolissimo skrzyneczkę dla rodziców. Jeśli zastanawiasz się co kupić rodzicom na rocznicę ślubu to skrzyneczka z pewnością będzie eleganckim i zaskakującym prezentem. Ma specjalnie zaprojektowaną grafikę i opcję dodania grawerowania z własnym tekstem. Kiedy klienci pytają co kupić na rocznicę ślubu rodziców, to często polecamy właśnie ten produkt. Dobrym pomysłem może być też kolekcja pralinek Premium z selekcją specjalnie dobranych czekoladek. Taki słodki zestaw z pewnością umili rodzicom świętowanie. Nadal zastanawiasz się co kupić na rocznicę ślubu rodzicom, a nie możesz odwiedzić ich w dniu ich święta osobiście? W ofercie Chocolissimo mamy też piękne bukiety ze świeżych kwiatów. Kwiaty i czekoladki możesz zamówić z wysyłką bezpośrednio do adresatów. Dodaj bilecik z życzeniami i zrób rodzicom wyjątkową niespodziankę!

Jaki prezent na rocznicę dla znajomych?


Przyjęło się, że czasem okrągłe rocznice, takie jak porcelanowa, rubinowa czy złota, są okazją do świętowania w większym gronie. Szukasz upominku dla znajomych? Tutaj także mamy oryginalny i zaskakujący pomysł na rocznicę związku. Drewniane szkatułki to już jeden z naszych bestsellerów. Dostępne są w różnych wielkościach i z różnymi wzorami. W środku zawsze skrywają selekcję specjalnie dobranych, przepysznych pralin. Jak sprawić, by taki upominek był jeszcze bardziej wyjątkowy? Dodaj w zamówieniu własny tekst, a my wygrawerujemy go na skrzyneczce. To mogą być imiona pary obchodzącej rocznicę związku, data ich ślubu lub nazwa obchodzonej rocznicy. Z doświadczenia wiemy, że taka szkatułka pozostaje piękną pamiątką i jeszcze długo przywołuje piękne wspomnienia.

Co wybrać dla męża lub żony na rocznicę ślubu?

Serca z czekolady
Wśród propozycji rocznicowych upominków nie może też zabraknąć serduszek i kwiatów. Oczywiście w Chocolissimo to będą serca i kwiaty z czekolady! Jako pomysł na rocznicę ślubu dla męża polecamy np. biało-deserowe serce z orzechami. Jeśli lubi odkrywać nowe smaki to świetnie sprawdzić się też może serce z różowej czekolady z migdałami. A co kupić żonie na rocznicę ślubu? Polecamy np. czekoladowe kwiaty z różnymi dodatkami. Każdy kwiatek ozdobiony jest innymi słodkościami. Jako pomysł na rocznicę związku sprawdzić się też mogą wyjątkowe czekoladowe kwiaty, które ozdobiliśmy jadalnymi płatkami prawdziwych roślin!

Pomysł na rocznicę ślubu dla niej i dla niego


Nadal zastanawiasz się jaki prezent na rocznicę związku wybrać dla swojej drugiej połówki? Na pewno doskonale znasz jej lub jego pasje i zainteresowania. A może jest coś, co lubicie wspólnie robić i co pochłania Wasz wolny czas? Możesz zatem wybrać czekoladową figurkę, która będzie do tych zainteresowań nawiązywać. Jako pomysł na rocznicę związku dla dziewczyny proponujemy m.in. czekoladowy aparat fotograficzny, czekoladowy zestaw do makijażu lub czekoladowe mini porsche. A jako pomysł na rocznicę związku dla chłopaka mamy np. narzędzia z czekolady, czekoladowy zestaw wędkarski lub czekoladową pizzę i piwo z czekolady. Taki słodki upominek z nutką humoru z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.