17-03-2022 Kategoria: Lifestyle

Czekoladowe jajka wielkanocne - nie tylko dla dzieci!

Jajka i pisanki to jedne z najbardziej charakterystycznych symboli Wielkanocy. Także te w wersji czekoladowej, które mogą być zarówno doskonałym pomysłem na ozdobę stołu lub koszyczka, jak i pomysłem na drobny prezent. I to nie tylko dla najmłodszych!

Czekoladowe jajka wielkanocne mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Sprawdzą się jako słodka i urocza ozdoba stołu. Mogą być smakowitym prezentem od zajączka (i to nie tylko dla najmłodszych). Z powodzeniem można je wykorzystać do popularnej zabawy wielkanocnej, polegającej na poszukiwaniu słodyczy. Będą także piękną ozdobą świątecznych ciast i wypieków lub stroików stworzonych np. z wykorzystaniem rzeżuchy. Zobacz, jakie propozycje czekoladowych jajeczek przygotowaliśmy dla Ciebie w Chocolissimo w tym roku.

Czekoladowe jaCzekoladowe jajeczka dla dzieci w opakowaniach z króliczymi uszamijka wielkanocne dla dzieci

Czekoladowe jajka wielkanocne w kolorowych i radosnych opakowaniach to idealna wersja słodkiego upominku dla najmłodszych. A jeśli pralinki ukryte są w zabawnym opakowaniu z króliczymi uszami, to radość z otwierania będzie jeszcze większa. Już po zjedzeniu czekoladek taki kartonik może służyć najmłodszym jako schowek na różne drobiazgi i skarby.

Młodsze dzieci zachwyci także wielkanocny zestaw, składający się z czekoladowych jajeczek i sympatycznych, czekoladowych zajączków. Całość zapakowana jest w kartonik z wielkanocnymi motywami, a zestaw z łatwością można zapakować na prezent.


Wielkanocne jajka czekoladowe dla dorosłychMleczna pisanka z artystycznymi wzorami

Wielkanocna pisanka z mlecznej czekolady od Chocolissimo to produkt, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zachwyca formą, artystycznym  wykonaniem, eleganckim opakowaniem. A dodatkowo, oprócz dużej pisanki, kartonik skrywa także kilka przepysznych, nadziewanych pralinek w formie czekoladowych jajeczek. Pisanka dostępna jest też w wersji z deserowej czekolady oraz z czekolady ruby.

Wśród naszych bestsellerów znajdują się także czekoladowe pralinki z kolekcji The Finest Easter Egg. Przepyszne, nadziewane czekoladki w połączeniu z eleganckim opakowaniem sprawiają, że jest to doskonały pomysł na wielkanocny upominek biznesowy.

Czekoladowe jajka wielkanocne mogą też być doskonałym dodatkiem do innego, większego prezentu. W tej roli świetnie sprawdzą się mniejsze zestawy słodkości np. wielkanocne jajeczka Bloom Mini czy zestaw nadziewanych pralinek Happy Easter 4 Eggs.

Jajka czekoczekoladowe jajeczka w drewnianej skrzyneczceladowe na Wielkanoc z możliwością personalizacji

Jajka czekoladowe wielkanocne w drewnianych szkatułkach to niezwykle elegancki i zaskakujący prezent. Z pewnością zrobią wrażenie na obdarowanej osobie. Sprawdzą się jako pomysł na słodki i wykwintny upominek dla bliskich, ale także jako wielkanocny drobiazg dla partnerów biznesowych. Pralinki z nadzieniami w różnych smakach zapakowane są w skrzyneczkę z wielkanocną grafiką, którą dodatkowo można spersonalizować własnym napisem.

Wśród wielkanocnych upominków z możliwością personalizacji, popularnością cieszy się także wielkanocny chocopostcard. Na wieczku opakowania z czekoladkami możemy nadrukować przesłane przez Ciebie zdjęcie lub grafikę, a także tekst. Dzięki temu taki zestaw słodkości nabierze indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru. Opakowanie skrywa jajka czekoladowe wielkanocne oraz taflę w kształcie pisanki, wykonaną z czekolady białej i deserowej.

Pełną ofertę czekoladowych jajeczek wielkanocnych możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej. Takie pralinki sprawią, że święta będą wyjątkowo słodkie!