16-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać? 5 czekoladowych inspiracji

Co roku we wrześniu wiele kobiet mierzy się z tym samym wyzwaniem – co kupić chłopakowi na Dzień Chłopaka? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli chcemy zaskoczyć partnera, kupić coś, co sprawi mu przyjemność, a jednocześnie będzie wpisywać się w jego zainteresowania. Rozwiązaniem mogą być wyjątkowe czekoladowe niespodzianki. Sprawdź nasze pomysły na prezent na Dzień Chłopaka.

1)    Czekoladowy smartphone

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać dla prawdziwego gadżetomanika, to wcale nie jest to łatwe zadanie. Zazwyczaj ma już wszystkie najnowsze produkty i nowinki techniki, prawda? Możesz go jednak zaskoczyć telefonem wykonanym… z czekolady! Słodki smartphone wiernie oddaje swój realny odpowiednik, a przy jego produkcji przykłada się dużą wagę do najdrobniejszych szczegółów! Nawet opakowanie stylizowane jest na opakowanie prawdziwego telefonu. Choco smartphone wykonany jest z najwyższej jakości czekolady. Nie tylko pięknie i zaskakująco wygląda, ale także wybornie i pysznie smakuje.

2)    Czekoladowa wkrętarka

Szukasz zaskakującego prezentu dla majsterkowicza? Na szczęście nie musisz już przeglądać oferty sklepów budowlanych i zastanawiać się jaki śrubokręt,  klucz lub młotek wybrać. Dobór narzędzi zostawmy ekspertom. Czekoladowa wkrętarka będzie świetną alternatywną i słodkim pomysłem na prezent dla ukochanego. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły – w opakowaniu imitującym metalową skrzynkę Twój mężczyzna znajdzie nawet zestaw wkrętów 😉 W Chocolissimo prezent na Dzień Chłopaka możesz wysłać bezpośrednio do adresata. Do niespodzianki możesz też dołączyć bilecik z własnymi życzeniami dla ukochanego.

3)    Zestaw czekoladek Super Chłopak

Jaki prezent wybrać na Dzień Chłopaka, gdy szukasz czegoś uniwersalnego? Zestaw słodkich pralinek z najwyższej jakości składników to sprawdzony pomysł. W końcu kto nie lubi czekolady? Jeśli wybierzesz specjalny zestaw czekoladek Super Chłopak, to tym drobnym upominkiem będziesz mogła przekazać i wyrazić znacznie więcej. Miłe słowa i komiksowa forma opakowania nawiązująca do super bohaterów pomogą pokazać, że doceniasz swojego partnera, że jest dla Ciebie wyjątkowy i ważny.

4)    Czekoladowy zestaw samochodów

Masz w domu prawdziwego fana motoryzacji? Wręcz mu w prezencie czekoladowy zestaw samochodów. W kategorii „Dzień Chłopaka 2021 prezent” to jeden z naszych bestsellerów. W zestawie Twój partner znajdzie łącznie 10 czekoladowych figurek, w tym m.in. czekoladowy motocykl, autobus i dawne samochody. Są one wykonane z przepysznej czekolady mlecznej, z dodatkiem czekolady białej i deserowej. Dzięki temu nie będziesz już musiała się głowić, jaki prezent na Dzień Chłopaka wybrać. Jedyny problem jest taki, że tak ładne figurki czasem aż szkoda jest zjeść.

5)    Czekoladowy pad do gier

Drobny prezent na Dzień Chłopaka również może być kreatywny, zabawny i słodki. Czekoladowy Pad to doskonała niespodzianka zwłaszcza dla miłośników gier. Wykonany jest z przepysznej czekolady i zapakowany w elegancki kartonik. Kolorowe elementy sprawiają, że przyciąga wzrok i pięknie wygląda.

W Chocolissimo znajdziesz znacznie więcej czekoladowych inspiracji na prezenty – dla fanów sportu, piłki nożnej, jazdy na rowerze, muzyki, wędkarstwa, lotnictwa, żeglarstwa, a nawet pizzy. Możesz też stworzyć własne, personalizowane upominki np. czekoladowy telegram lub zestaw czekoladek z Waszym wspólnym zdjęciem. Obok tak wyjątkowych prezentów trudno jest przejść obojętnie.

Wybór upominku dla partnera to zawsze spore wyzwanie. Chcemy go przecież zaskoczyć, zrobić mu przyjemności i niespodziankę. Niezależnie od tego, na co finalnie się zdecydujemy, najważniejsze jest to, aby o tej okazji pamiętać i aby był to prezent dany od serca. Drobny gest i miłe słowa pomogą wyrazić uczucia, emocje i docenić drugą osobę. W końcu na budowanie relacji i naszą codzienność składa się suma drobnych gestów. W Chocolissimo doskonale wiemy, że nie ma nic piękniejszego niż dzielenie się dobrymi emocjami i szczęściem.