22-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Inspiracje prezentowe na Dzień Nauczyciela

Dobry nauczyciel to skarb – nie tylko uczy, ale także inspiruje, rozwija, wychowuje, pomaga kształtować charaktery młodych ludzi. Nie da się ukryć, że jest to zawód niezwykle odpowiedzialny i trudny. Jeśli zatem Twoje dziecko trafiło pod skrzydła wyjątkowego dydaktyka, takiego z pasją i odpowiednim podejściem do dzieci, to warto go docenić. Idealną do tego okazją będzie Dzień Nauczyciela.

Duża odpowiedzialność za uczniów, konieczność zapanowania nad sporą gromadką dzieci, wymyślanie sposobów na poprowadzenie zajęć w taki sposób, aby zainteresować słuchaczy i przekazać im wiedzę, często hałaśliwe przerwy, a po pracy sprawdzanie klasówek – tak w skrócie wygląda codzienna praca nauczycieli. Jeśli masz własne dzieci i czasem trudno Ci nad nimi zapanować, to pomyśl o wychowawcach, którzy czasem mają pod swoją opieką jednocześnie nawet trzydzieścioro maluchów. Warto ich docenić i w symboliczny sposób podziękować za zaangażowanie w kształcenie dzieci. Sprawdź co kupić na Dzień Nauczyciela – przygotowaliśmy specjalne czekoladowe inspiracje prezentowe na Dzień Nauczyciela 2021.

1)    Zestaw czekoladek Super Nauczyciel

Czekoladki Super Nauczyciel to idealny pomysł na prezent dla nauczyciela. Zabawna, komiksowa forma sprawia, że podobają się zarówno wręczającym je dzieciom, jak i obdarowywanym dydaktykom. W końcu dla najmłodszych (ale również wielu rodziców) nauczyciel to prawdziwy super bohater! Czekoladki na Dzień Nauczyciela to słodki sposób, aby podziękować mu za jego pracę.

2)    Czekoladowy Telegram

Zastanawiasz się co kupić na Dzień Nauczyciela, tak aby był to prezent zaskakujący i pomysłowy? Tradycyjną kartkę z życzeniami zastąp Czekoladowym Telegramem! To doskonały pomysł na personalizowany prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy. Korzystając ze specjalnego konfiguratora możesz stworzyć własny, autorski napis z czekoladowych kostek. W Chocolissimo przygotowaliśmy także gotowe propozycje haseł np. „Dla najlepszego Nauczyciela”, „Cała klasa dziękuje”, „Z Panią zawsze jest fajnie” czy „Nauczyciel na szóstkę”.

3)    Czekolada ze zdjęciem

Czekolada z własnym zdjęciem to także doskonały pomysł na personalizowany prezent dla wychowawczyni na Dzień Nauczyciela. Na tafli pysznej białej czekolady można umieścić np. zdjęcie ze wspólnej wycieczki, zakończenia roku szkolnego lub wigilii klasowej. Opakowanie zawiera specjalne okienko i nóżkę, dzięki czemu czekoladę można postawić w formie ramki ze zdjęciem na szafce lub biurku. Taki personalizowany, przemyślany upominek z pewnością wzruszy niejednego wychowawcę.

4)    Eleganckie praliny

Pralinki „Dla Najlepszego Nauczyciela” to gustowny zestaw 15 czekoladek, zamkniętych w przepięknym opakowaniu. To idealny pomysł na prezent dla wychowawczyni, zwłaszcza gdy wręczają go nieco starsi uczniowie. Na wieczku znajduje się specjalna dedykacja „Dla Najlepszego Nauczyciela”. W ten prosty, ale wymowny sposób, można docenić wychowawcę 14 października - w Dniu Edukacji Narodowej. W ofercie Chocolissimo znajdziesz bogaty wybór czekoladek na Dzień Nauczyciela.

5)    Kwiaty? Tak, ale z czekolady!

Kwiaty to sprawdzony pomysł na prezent dla nauczyciela. Jeśli jednak Twoje dzieci wręczają je co roku, to tym razem możesz zaskoczyć pedagoga ich czekoladowym odpowiednikiem. „3 Little Tulips” to słodki, kolorowy drobiazg, który zachwyci każdą nauczycielkę. Nie tylko pięknie wygląda, ale również przepysznie smakuje. Czekolady na Dzień Nauczyciela świetnie sprawdzą się np. jako słodki dodatek do kawy.  
 
Każdy rodzic chce, aby jego dziecko trafiło pod skrzydła jak najlepszych nauczycieli i wychowawców. Takich, którzy edukację dzieci będą traktować nie tylko jako swoją pracę, ale przede wszystkim jako powołanie i misję. Warto poświęcić chwilę i zastanowić się, co kupić na Dzień Nauczyciela. Na pozór drobny gest i miłe słowa są niezwykle ważne i cenne - pozwalają podziękować za cały rok szkolny. Czekoladki na Dzień Nauczyciela to sprawdzony, uniwersalny upominek. Wybierając wysokiej jakości produkty, o zaskakującej formie lub personalizowanym opakowaniu, będziemy mogli wyrazić naszą wdzięczność oraz docenić grono pedagogiczne za jego pracę.