17-08-2021 Kategoria: Lifestyle

Jakie czekoladki wybrać na Dzień Windowsa?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Windowsa, czyli… nieco nietypowa okazja do sprezentowania komuś prezentu z czekolady, który podkreśli jego zamiłowanie do nowych technologii, gier i wszystkiego, co określić można mianem zainteresowań typowego geeka czy nerda.

Rzecz jasna, to nieformalne święto to jedynie doskonały pretekst, by podarować komuś zabawny upominek lub po prostu zawczasu rozejrzeć się za prezentem na urodziny, imieniny czy inną okazję, przeznaczonym właśnie dla naszego kumpla - gracza lub koleżanki - nerdki!

Całe mnóstwo pomysłów!

Co można wybrać na prezent dla wielkiego, oddanego fana gier komputerowych, miłośnika lub miłośniczki klasycznych pozycji filmowych z gatunku SF, jak Star Trek czy Star Wars bądź mola książkowego wczytującego się w uznane pozycje fantasy? Pomysłów znajdziemy całe mnóstwo, ale większość z nich będzie oscylowała wokół głównych zainteresowań obdarowywanej osoby, prawda? Otóż my preferujemy i proponujemy inne podejście! Naszym zdaniem najlepszym nieco zabawnym, a przy tym niezobowiązującym prezentem dla nerda lub geeka będzie czekolada - najlepsza towarzyszka długich posiedzeń przy grze lub dobrej książce, przyjaciółka maratonów filmowych, a nawet patryjek szachów czy warcab!

Oczywiście nasza definicja nerda lub geeka jest dość sztampowa, ale nie zagłębiajmy się w to może zbyt mocno. Wszak w dzisiejszych czasach w zasadzie każdy z nas jest na swój sposób mocno wkręcony w popkulturę, a to ktoś ogląda namiętnie seriale na Netflixie, a to ktoś gra po godzinach. Ot, takie czasy! Tak czy inaczej uznaliśmy, że Dzień Windowsa jest doskonałą (no dobra, przy tym również prześmieszną) okazją do podarowania komuś odrobiny czekoladowej radości! Jakie zatem prezenty z czekolady znaleźć można w naszej ofercie? Które z nich sprawdzą się z okazji… braku okazji?

Prezenty z czekolady dla nerda i geeka? Tak!

Dwie rzeczy wychodzą nam w Chocolissimo najlepiej na świecie. Pierwszą z nich jest czekolada, a drugą - to, jakie potrafimy nadać jej kształty! No dobra, jakie kształty potrafią nadać jej nasi genialni czekoladnicy! I tu na przysłowiowy pierwszy ogień przedstawiamy idealny prezent dla gracza, ale i nerda, a nawet geeka, czyli nasz czekoladowy pad do gier! Ta cudna figurka, która do złudzenia przypomina prawdziwy kontroler do gier to świetny prezent nie tylko dla chłopaka czy mężczyzny, ale także dla grających dziewczyn! Jakie są jej zalety? Cóż, wygląda zjawiskowo i smakuje bajecznie - w końcu jest wykonana z najlepszej mlecznej czekolady!

Szukając prezentu dla kogoś, kto lubi grać w gry (niekoniecznie na konsoli lub komputerze) możemy postawić również na pozycje niezwykle klasyczne, jak warcaby, a konkretnie, w wydaniu Chocolissimo - czekoladowe warcaby! Gwarantujemy, że będą one doskonałym upominkiem, który z jednej strony da sporo radości, bo naprawdę można za pomocą naszych warcab rozerwać partyjkę, a z drugiej - zachwyci smakiem i stanie się miłym urozmaiceniem wieczoru spędzonego przy grze, filmie lub książce. Warto to rozważyć, bowiem jesień coraz bliżej, a skoro jesień to i długie wieczory! Pozostając w klimacie dodatków do przyjemnie spędzonego czasu proponujemy coś, co lubi każdy (a jak nie lubi to na pewno nas oszukuje!), czyli pizzę, ale nieco inną niż wszystkie! Nasza czekoladowa pizza to prawdziwa uciecha dla oczu i podniebienia, która pomoże w konsumpcji dzieł popkultury, dzięki przepysznej dawce tak potrzebnej energii wszystkim, którzy przy swoim hobby potrafią “zarwać nockę”.

A może postawić na coś… przewrotnego?

Na koniec (choć w naszej ofercie znaleźć można prawdziwe bogactwo przeróżnych czekoladowych prezentów na wszystkie okazje!), mamy coś kontrowersyjnego i nieco prześmiewczego. Ostrzegamy zatem, że poniższa strategia powinna być stosowana wyłącznie wtedy, kiedy zamierzamy podarować coś naszej koleżance czy przyjaciółce, która popkulturę ceni całą sobą, jest fanką gier, książek i/lub filmów, ale jednocześnie ma do siebie spory dystans i poczucie humoru! Dlaczego to takie ważne? Cóż, oczywiście, że możemy takiej koleżance wręczyć wspomnianego pada z czekolady lub nasz czekoladowy smartphone, ale o ile śmieszniej będzie, gdy otrzyma od nas np. różowy pantofelek z czekolady?

Podoba Wam się ten (troszkę może ryzykowny) pomysł? Zatem, idźmy dalej! Jeśli nie prezenty sprawdzone i bezpieczne, i jeśli nie pantofelek z różowej, mlecznej albo białej czekolady, to może zestaw czekoladowych szminek? Albo jeszcze lepiej, czyli czekoladowy zestaw kuchenny? Oto jest doskonała pozycja nie tylko jako upominek na wieczór panieński, urodziny czy imieniny, ale nawet bez okazji bądź z okazji tak absurdalnych świąt, jak Dzień Windowsa! W końcu każda wymówka jest dobra, by sprezentować komuś trochę radości, prawda?

Każda okazja jest dobra… by dać komuś prezent!

Na koniec mała refleksja. Dzień Windowsa to jedna z wielu wymówek, jeden z wielu sposobów na to, by w jakiś sposób wytłumaczyć sobie to, że chcemy i możemy podarować bliskiej nam osobie coś pysznego, pięknego, zabawnego. Takiego od serca! W Chocolissimo wiemy o tym doskonale i tworzymy nasze magiczne czekoladki z takim właśnie przekonaniem, że upominki warto wręczać bez okazji, by podkreślić przyjaźń z kimś wyjątkowym, a takimi artykułami, jak ten i takimi świętami, jak Dzień Windowsa zamierzamy Wam o tym systematycznie przypominać!