05-08-2022 Kategoria: Lifestyle

Personalizowane czekoladki na prezent - stwórz własne słodycze

Lubisz zaskakujące połączenia smakowe? A może szukasz czekoladek w niepowtarzalnym opakowaniu? W Chocolissimo zaprojektujesz własny kartonik, a nawet własną tabliczkę czekolady!

Możliwość stworzenia własnych słodyczy to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają nietypowego pomysłu na prezent. Takiego, który będzie niepowtarzalny i który zrobi wyjątkowe wrażenie na obdarowanym. Personalizowane prezenty to idealny pomysł na taki upominek. Pokazują, że wręczający poświęcił czas na ich przygotowanie i że zostały stworzone specjalnie z myślą o osobie, która ma je otrzymać. Sprawdź, jakie zaskakujące upominki możesz przygotować dla swoich bliskich z Chocolissimo.  

Własna tabliczka czekolady

Czekolada z pieprzem, opiłkami złota, a może suszonymi kwiatami? W kształcie serca, kwiatka czy czterolistnej koniczyny? Z czekolady deserowej, mlecznej, a może białej? W Chocolissimo możesz się poczuć niczym czekoladnik i zaprojektować własną taflę czekolady! Skorzystaj ze specjalnego konfiguratora tabliczek czekolady i wybierz preferowany kształt, rodzaj czekolady, dodatki, a także opakowanie. Taka personalizowana czekolada to również doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto lubi próbować niecodziennych połączeń smakowych.

Chocopostcard - czekoladki z własnym zdjęciem na opakowaniuPersonalizowane czekoladki ze zdjęciem na opakowaniu  

Szukasz alternatywy dla sklepowych bombonierek? Stwórz wyjątkowy, personalizowany upominek – czekoladki w opakowaniu, na wieczku którego nadrukujemy przesłane przez Ciebie zdjęcie. Chocopostcard dostępny jest w różnych wymiarach i kolorach. Na wieczku możemy nadrukować nie tylko Twoją fotografię czy grafikę, ale również dedykację w wybranej przez Ciebie czcionce. Takie personalizowane czekoladki na długo pozostaną w pamięci osoby, która je otrzyma. Po pierwsze dlatego, że wiele osób zostawia sobie kartonik na pamiątkę i wykorzystuje go np. jako schowek na biżuterię lub inne drobiazgi. Po drugie dlatego, że opakowanie skrywa przepyszne, belgijskie czekoladki 😉

Czekolada z własnym zdjęciem

A gdyby tak podarować bliskiej osobie jadalną fotografię? Na przykład zdjęcie z niezapomnianych urodzin, wspólnych wakacji lub zaręczyn? W Chocolissimo to możliwe, ponieważ Twoją fotografię możemy nadrukować… bezpośrednio na czekoladzie. Czekolada z własnym zdjęciem to zaskakujący i wyjątkowo słodki upominek. Wykonana jest z białej tafli i zapakowana w kartonik, który z łatwością możesz wykorzystać jako ramkę. Projektując swoją tabliczkę czekolady możesz dodać także własny tekst, który sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny.

Personalizowane czekoladki na prezent  

Ślub, chrzest czy pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenia, na które szukamy równie wyjątkowych upominków. W Chocolissimo znajdziesz personalizowane czekoladki z nadrukiem, na których możemy umieścić np. imiona pary młodej i datę. Wyobraź sobie miny nowożeńców, gdy dostaną czekoladki stworzone specjalnie dla nich. Pralinki dostępne są też z zabawnymi, kolorowymi grafikami. Dzięki temu możesz przygotować własny zestaw, który wzruszy, ucieszy i rozbawi obdarowanych. Takie personalizowane pralinki to także świetny pomysł na drobny upominek dla gości i słodką dekorację stołów weselnych.

Personalizowana, czekoladowa wiadomość

Chcesz złożyć komuś życzenia lub przekazać miłe słowa? Zrób to w wyjątkowy sposób i ułóż słodką, czekoladową wiadomość. Skorzystaj z konfiguratora Czekoladowych Telegramów: wybierz wielkość ChocoTelegramu, ułóż treść, dobierz kostki z nadrukami, a na koniec wybierz opakowanie. Jeśli chcesz nadać upominkowi jeszcze bardziej personalizowanego charakteru, możesz wybrać kopertę na której nadrukujemy przesłane przez Ciebie zdjęcie. Taka czekoladowa wiadomość sprawdzi się jako personalizowany prezent na urodziny, ale również i na wiele innych okazji: imieniny, wesele, gratulacje, podziękowania czy przeprosiny. Może być także słodkim upominkiem bez większej okazji np. gdy ktoś ma gorszy humor. Słodka wiadomość o treści „Uśmiechnij się” z pewnością go poprawi, zwłaszcza gdy będzie wykonana z przepysznej czekolady 😉