24-05-2021 Kategoria: Lifestyle

Słodkie, czekoladowe i jedyne w swoim rodzaju! Prezenty na Dzień Dziecka!

Pierwszy czerwca to data, na którą czekają wszystkie dzieciaki. Mogą wtedy liczyć na prezenty z okazji Dnia Dziecka, wśród których nie może zabraknąć jakiś słodkich niespodzianek. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na oryginalny smakołyk?

​​

Najlepiej zapoznać się z ofertą Chocolissimo, zawierającą prezenty, które znakomicie się prezentują i doskonale smakują!​

Lizaki i wyprawa do czekoladowego ZOO

Jednym z ulubionych przysmaków wśród młodszych dzieci są lizaki. Dlaczego by więc nie zrobić im przyjemniej niespodzianki, obdarowując je czekoladowym lizakiem o interesującym kształcie? W ofercie Chocolissimo znajdziemy między innymi przyjmujące postać rycerzy, smoków, księżniczek oraz morskich zwierząt. Ten ostatni zestaw przypadnie do gustu zwłaszcza młodym fanom popularnych, kreskówkowych przygód pewnej gąbki zamieszkującej dno oceanu. Natomiast dzieci preferujące jednak zwierzęta żyjące na lądzie ucieszy Czekoladowe ZOO - to 10 pieczołowicie wykonanych figurek z czekolady, przedstawiające zwierzęta takie jak hipopotamy czy foki.

Dla wielbicieli i wielbicielek motoryzacji (i nie tylko!)

Równie nośnym co zwierzęta tematem wśród dzieci są wszelkiego rodzaju pojazdy. W ofercie Chocolissimo znajduje się właśnie dlatego kilka pozycji, idealnych dla pociech zainteresowanych tych tematem. Za przykład takiego prezentu posłużyć może między innymi Czekoladowy Zestaw Samochodów: jego gustowne opakowanie skrywa 10 figurek pojazdów - to repliki starych samochodów, motocykle oraz autobusy. Jeżeli bohater bądź bohaterka Dnia Dziecka ma bardziej sprecyzowane gusta dotyczące aut, możemy pokusić się na czekoladowy model konkretnego pojazdu.

Wśród nich znajdziemy między innymi czekoladową wersję kultowego Porshe 911, BMW Z31 Roadster oraz słynnego „Garbusa”. Specjaliści od prezentów z Chocolissimo przygotowali również coś dla tych dzieci, które zamiast twardo stąpać po ziemi, w przyszłości planują przemierzać przestworza czy oceany. Dla nich najlepszym podarunkiem będą przepyszne czekoladowe samoloty oraz łódki.

Ciekawe podarunki dla nieco starszych dzieci

Oficjalnie dzieckiem przestajemy być dopiero po przekroczeniu wieku 18 lat. W związku z tym Chocolissimo przygotowuje również prezenty dla trochę starszych dzieci. Jeżeli mamy do obdarowania młodego melomana, stosownym gadżetem może okazać się płyta gramofonowa dostępna w dwóch wariantach: fani i fanki dzikich tańców przy muzyce Disco otrzymają płytę z przepełnionej słodyczą białej czekolady, podczas gdy zwolenników Rocka uraczyć możemy bardziej stonowanym winylem z czekolady deserowej.

Znajdzie się również coś zarówno dla młodych futbolistów, jak i małych elegantek. Przedstawicieli tej pierwszej grupy możemy zaskoczyć smakowitą piłką do futbolu (wykonaną z białej czekolady z łatami z czekolady deserowej), a dziewczyny z grupy drugiej: czekoladowym zestawem do makijażu bądź butem na obcasie. Wśród prezentów na Dzień Dziecka nie mogło zabraknąć również słodkich gadżetów dla graczy. Przepyszne pady do gry to oczywisty wybór dla wielbicieli konsolowych rozgrywek, ale w ofercie Chocolissimo jest też kilka ciekawych pozycji dla graczy preferujących klasyczne rozgrywki. To zestaw czekoladowych warcab, które, z racji jakości wykonania, można z powodzeniem zastosować do rozegrania partyjki, a następnie ze smakiem skonsumować.

Słodka wiadomość “od serca”

Prezenty na Dzień Dziecka od Chocolissimo to nie tylko ciekawe czekoladowe repliki odwzorowujące przedmioty, pojazdy czy zwierzęta. Warto również mieć na uwadze takie ciekawe pomysły jak Chocotelegram, czyli wiadomość wypisaną w pysznej czekoladzie. Możemy zdecydować się na któryś z „gotowców” takich jak „Samych Słodyczy w Dniu Dziecka” albo „Kochamy Cię Mama i Tata”, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skomponować własną wiadomość. Co istotne, personalizacja Chocotelegramów nie musi ograniczać się tylko i wyłącznie do wiadomości tekstowej. Możemy również opatrzyć ją zdjęciem, przykładowo nawiązującym do wspólnie spędzonych chwil.

Chocolissimo ma także wiele ciekawych propozycji idealnych w sytuacji, gdy po prostu zależy nam na podarunku zawierającym dużą liczbę zróżnicowanych pyszności. Warunek ten spełniają między innymi czekoladki z serii My Choco: to 9 ręcznie robionych pralinek o różnych smakach, opakowanych w opatrzony stworzoną z myślą o najmłodszych grafiką. Innym ciekawe propozycje to zestawy Super Girl oraz Super Boy, skrywające w nawiązującym do superbohaterskiego kina opakowaniu 6 różnych czekoladek. Pamiętajmy, że to tylko dwa z całych dziesiątek zestawów o różnych smakach: przeglądając propozycje od Chocolissimo znajdziemy coś dla każdego smakosza czekolady, niezależnie od tego czy preferuje bardzo słodkie rarytasy, czy też woli „poważniejsze” nutki czekolady deserowej.

Słodki upominek to najlepszy prezent na Dzień Dziecka. Nikt przecież nie odmówi sobie czekolady, zwłaszcza gdy przyjmie ona fantazyjną formę gadżetu związanego z dziecięcymi zainteresowaniami czy też ulubionego zwierzęcia bądź pojazdu. Innym sprawdzony pomysł to Czekoladowy Telegram, zawierający najlepsze życzenia, ulubiony żart czy wspólne zdjęcie. Warto skorzystać z tej oryginalnej usługi, by w wyjątkowy sposób pokazać dziecku naszą miłość oraz troskę.