11-04-2022 Kategoria: Lifestyle

Słodkie prezenty z czekolady na Wielkanoc!

Zgodnie z tradycją najmłodsi na Wielkanoc otrzymują od zajączka słodycze i drobne prezenty. Często słodkości wręczamy także dorosłym. I choć zazwyczaj nie jest to nic dużego, to potrafi być niezwykle miłym i słodkim gestem.

Prezenty na Wielkanoc to niezwykle miła i słodka tradycja. Przyjęło się, że wielkanocne upominki są mniejsze niż prezenty bożonarodzeniowe. Zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju słodycze, a wśród nich szczególną popularnością cieszą się słodycze czekoladowe. I choć taki prezent nie jest duży, to potrafi zaskoczyć i zachwycić tak smakiem, jak i formą. W ofercie Chocolissimo znajdziesz wiele pomysłów na słodkie prezenty na Wielkanoc.

Czekoladowe jajeczka

Jajeczka z czekolady to słodki drobiazg, który potrafi dostarczyć wiele radości. Zwłaszcza, jeśli wybierzemy czekoladowe pralinki z nadzieniami w różnych smakach np. zestaw 6 wielkanocnych pisanek. Takie czekoladowe pisanki nie tylko przepysznie smakują, ale są także uroczą dekoracją, która może przyozdobić np. wielkanocny koszyk. Musimy jednak ostrzec, że ozdoba nie przetrwa zbyt długo, bo takim czekoladkom trudno jest się oprzeć 😉

Czekoladowe jajeczka dostępne są także w eleganckich skrzyneczkach. Drewniane szkatułki to już jeden z symboli Chocolissimo. Edycja wielkanocna przyozdobiona jest przepięknym zającem i wygrawerowanymi życzeniami „Happy Easter”. Szkatułki dostępne są w różnych rozmiarach. Przykładowo Wielkanocny Chococase mini z jajeczkami zawiera 6 pralinek. Wielkanocne Chocolaterie mają dwie szufladki i aż 20 czekoladowych, nadziewanych jajeczek.

Wielkanocne figurki z czekolady

Czekoladowe figurki na Wielkanoc to już jeden z naszych bestsellerów. Zachwycają się nimi zarówno dzieci, jak i dorośli. I trudno się dziwić, bo czekoladowe zajączki, kurczaczki i owieczki potrafią chwycić za serce. Są tak ładne i urocze, że trudno obok nich przejść obojętnie.

W ofercie Chocolissimo mamy też coś dla zwolenników minimalistycznego designu. Skarby Wyspy Wielkanocnej to czekoladowe figurki zapakowane w elegancki, szary kartonik. Po otwarciu zaskakują jednak formą nawiązującą do (jak sama nazwa wskazuje) Wyspy Wielkanocnej. Dwie figurki wykonane są z czekolady mlecznej, a jedna z deserowej. To idealny słodki prezent na Wielkanoc np. dla miłośników podróży lub historii.

Czekoladowe kwiatki

Wielkanoc to jedne z najładniejszych świąt w roku. Głównie za sprawą wiosennych kolorów i budzącej się do życia przyrody. W wiosenno-wielkanocny klimat  doskonale wpisują się kwiaty. Nie tylko te świeże, bo w Chocolissimo znajdziesz także kwiaty z.. czekolady. Czekoladowy tulipan zachwyci niejedną dziewczynkę. A na prezent dla starszych pań doskonale sprawdzą się czekoladowe wiosenne kwiaty w eleganckiej, drewnianej skrzynce. Tym bardziej, że na szkatułce możemy wygrawerować Twoją własną dedykację, co sprawi, że upominek będzie jeszcze bardziej spersonalizowany.

Przepyszne pralinki jako słodki prezent na Wielkanoc

Czekoladki to prezent niezwykle uniwersalny, bo trudno jest wskazać kogoś, kto nie lubi czekolady. Ważne jednak, aby wykonane były z wysokiej jakości składników i zachwycały nie tylko smakiem, ale również kształtami. Te wszystkie cechy spełnia Wielkanocna kolekcja pralinek od Chocolissimo. W środku znajdują się 3 rodzaje czekoladek: czekoladowe jajeczka, babeczki i mini kawałki torcików. To idealny pomysł na prezent dla tych wszystkich, którzy uwielbiają czekoladowe prezenty na Wielkanoc. W formie wielkanocnego upominku sprawdzi się także Wielkanocny czas classic, czyli zestaw 15 ręcznie robionych czekoladek w kolorowym, uroczym kartoniku.