24-08-2022 Kategoria: Lifestyle

Spotkaj się z nami na Festiwalu Marketingu!

W dniach 14-15 września w Warszawie odbędzie się Festiwal Marketingu. Oczywiście nie może na nim zabraknąć Chocolissimo - personalizowane czekoladki świetnie sprawdzają się jako upominki biznesowe i jako gadżety marketingowe.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku, czyli Festiwal Marketingu, to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. W tym roku odbędą się w dniach 14-15 września w EXPO XXI w Warszawie. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele szeroko rozumianej branży reklamowej – od dostawców artykułów promocyjnych, przez przedstawicieli poligrafii reklamowej, po producentów POS. Cała przestrzeń targów będzie podzielona na dwa sektory: reklama & marketing oraz dostawcy mediów i maszyn.

Świąteczny postcard z możliwością dodania własnego logo Wśród wystawców nie może zabraknąć Chocolissimo. Targi to dla nas doskonała okazja do bezpośrednich spotkań i prezentacji naszych produktów na żywo. Na odwiedzających będziemy czekać na stoisku D8 w hali 1. W tym roku dla odwiedzających przygotowaliśmy sporo atrakcji. Już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli zaprezentować nasze świąteczne nowości produktowe. Przygotowaliśmy także specjalną ofertę świątecznych zestawów. Do dyspozycji odwiedzających będą nasi eksperci, którzy będą doradzać m.in. w zakresie personalizacji produktów. Z pewnością nasze stoisko będzie też wyjątkowo słodkie, bo jak zawsze będzie można skosztować naszych czekoladek 😊

Serdecznie zapraszamy!

Festiwal Marketingu
14-15 września 2022, godz. 10.00 – 17.00
EXPO XXI Warszawa
Hala 1, stoisko D8

Sprawdź już teraz katalog zestawów świątecznych:
https://img.chocolissimo.pl/catalogs/Chocolissimo-Choco-Sets-2022.pdf

Katalog Boże Narodzenie 2022:
https://img.chocolissimo.pl/catalogs/Chocolissimo-Xmas-PL.pdf