13-07-2023 Kategoria: ChocoEkipa

Spotkaj się z nami na Festiwalu Marketingu 2023!

Festiwal Marketingu zbliża się wielkimi krokami. W tym roku jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych odbędzie się w dniach 13–14 września. Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

Festiwal Marketingu to targi branży reklamy i poligrafii reklamowej. Event odbędzie się w dniach 13-14 września w przestrzeni EXPO XXI Warszawa. Oczywiście nie może na nim zabraknąć zespołu Chocolissimo! To dla nas doskonała okazja do zaprezentowania naszej oferty i nowości produktowych, ale przede wszystkim możliwość bezpośrednich spotkań z klientami i partnerami biznesowymi, co zawsze szczególnie nas cieszy, jest możliwością wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

W tym roku zapraszamy na stoisko D7 w hali I. Jak co roku nasi eksperci będą doradzać m.in. w kwestii możliwości personalizacji produktów, zaprezentują ofertę (w tym nasze nowości produktowe), a czekoladowe słodkości będzie można podziwiać na własne oczy (i co ważniejsze – będzie ich też można skosztować! 😉 ). Nie masz jeszcze pomysłu na upominki świąteczne dla klientów/partnerów biznesowych? Świetnie się składa! To idealny czas, żeby o nich pomyśleć, zanim zacznie się przedświąteczna gorączka, a my chętnie pomożemy dobrać upominki, które zachwycą obdarowane osoby.  

Zapraszamy!

Festiwal Marketingu
13 września, godz. 10.00 – 17.00
14 września, godz. 10.00 – 16.00
EXPO XXI Warszawa
Stoisko D7, hala I
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Nie możesz spotkać się z nami osobiście? Zobacz nasze katalogi online: https://chocolissimo.pl/katalog-upominkow-firmowych