16-12-2021 Kategoria: ChocoEkipa

Szlachetna Paczka od zespołu Chocolissimo

Mimo, że w grudniu znacznie spadają temperatury, a za oknami mróz i śnieg, to dla nas w tym roku ten miesiąc był wyjątkowo ciepły i rozgrzewający. Wszystko za sprawą Szlachetnej Paczki, w którą mieliśmy przyjemność się zaangażować.

Nie da się ukryć, że grudzień to dla Chocolissimo intensywny okres – uwijamy się jak mróweczki, żeby zrealizować wszystkie zamówienia dla naszych Klientów. A jednak naszemu zespołowi udało się znaleźć czas, siły i chęci, aby dodatkowo wspólnie zaangażować się w niezwykły projekt, jakim jest Szlachetna Paczka 😊

Postanowiliśmy pomóc rodzinie z trójką dzieci, zamieszkującej w naszej okolicy. Dzięki zaangażowaniu zespołu - sprawnej organizacji, logistyce i zbiórce rzeczy, skompletowaliśmy około 30 kartonów z najpotrzebniejszymi produktami, wskazanymi wcześniej przez rodzinę. Jest i laptop dla 7-letniego chłopca (tak niezbędny do nauki zdalnej), i materac rehabilitacyjny dla 2-letniej dziewczynki, i biurko do odrabiania lekcji, i piętrowe łóżko dla dzieci, i wiele, wiele więcej innych rzeczy.

Ten wspólny projekt to szansa na podzielenie się dobrem w tym wyjątkowym, magicznym okresie roku. Ale to też dla nas okazja do integracji, wspólnej realizacji czegoś, co przynosi nam satysfakcję i sprawia ogromną przyjemność.

Każdej osobie, która zaangażowała się w ten projekt, z serca dziękujemy, bo bez Was to wszystko nie byłoby możliwe!