26-05-2020 Kategoria: ChocoEkipa

Witamy w świecie czekolady

Pomysły na prezent na każdą okazję. Przepisy. Inspiracje. Zapraszamy do świata czekolady Chocolissimo!

Czekolada to nasza pasja

Stworzyliśmy to miejsce, aby zabrać Was w podróż do krainy czekolady. Z nami poznacie jej historie, właściwości, dowiecie się, jak powstaje. Podsuniemy Wam tu pomysły na prezent, podzielimy się czekoladowymi przepisami i zaskoczymy niejedną ciekawostką. Postaramy się wytłumaczyć dlaczego czekolada poprawia nastrój, jak czekolada wpływa na zdrowie. Poznacie jak można jeść czekoladę, w jakich formach, z jakimi dodatkami. Co kreatywnego i ciekawego można zrobić z czekoladą, z czym podać.

Chocolissimo to nasza pasja

Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Chocolissimo to przede wszystkim nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu i dotyku.

W Polsce jesteśmy obecni od 2004 roku - marka od początku swojego istnienia należy do grupy MM Brown. Firma operująca w całej Europie jest producentem i dystrybutorem niszowych produktów czekoladowych. Są to marki tworzone przez zakłady cukiernicze z Francji, Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, a nawet Madagaskaru i Australii. 

W ofercie Chocolissimo znajdziecie przeróżne produkty. Idealne na prezent zarówno na Dzień Matki, jak i Dzień Ojca. Na Święta i z okazji ślubu. Dla chłopaka i dla dziewczyny. Dla babci i dla dziadka. Na każdą okazję, dla każdego. Chocolissimo daje Wam również możliwość personaliyacji np. czekolada z własnym zdjęciem,  dodania graweru na opakowaniu, stworzenia telegramu z czekolady, a nawet stworzenia własnej czekolady z dobranymi przez siebie dodatkami. Na blogu pomożemy Wam wybierać produkty pod każdą zbliżającą się okazję, by nieco ułatwić Wam wybór.

Postaramy się również pokazać Wam kulisy pracy Chocolissimo. Chcemy, żebyście nas poznali, żebyście mogli zajrzeć za drzwi produkcji. Chcemy przedstawić Wam naszego czekoladnika, pokazać Wam filmy jak się leje czekolada, jak robimy swoją czekoladę. Chcielibyśmy, żebyście poznali proces produkcji, choć nie ukrywamy, że pewne rzeczy pozostaną naszą słodką tajemnicą 😊 

Oczywiście nie zabraknie również szeroko pojętej rozrywki. Będziemy chcieli Was zaangażować w różnego rodzaju zabawy – od quizów na temat wiedzy o czekoladzie czy o nadchodzących świętach po konkursy. Oczywiście do wygrania będzie czekolada. Mnóstwo czekolady. 

Wraz z naszymi pomysłami będziemy się z Wami dzielić pasją i radością – wartościami, które tworzą Chocolissimo.