18-01-2022 Kategoria: Opowieść o Chocolissimo

Zaproszenie na targi RemaDays

W dniach 23-25 marca 2022 w Warszawie odbędą się międzynarodowe targi RemaDays. Zapraszamy do PTAK WARSAW EXPO, hala E, stoisko C3, gdzie do Państwa dyspozycji będzie zespół Chocolissimo.

RemaDays to międzynarodowe targi reklamy i druku. Organizowane są od 2005 roku. Każda edycja tego trzydniowego wydarzenia przyciąga zarówno wielu wystawców (i to z całego świata), jak i odwiedzających. Na powierzchni ponad 35 tys. m kw. spotykają się przedstawiciele 11 sektorów, które kompleksowo obsługują rynek reklamy i druku.


RemaDays to doskonała okazja do spotkania z zespołem Chocolissimo – zapraszamy do odwiedzenia stoiska C3 w hali E. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą EASTER 2022 oraz z naszymi nowościami produktowymi. Będzie można zobaczyć produkty Chocolissimo na żywo oraz to, w jaki sposób mogą być one personalizowane. Nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji - będą doradzać w zakresie wyboru produktów oraz możliwości ich personalizacji odpowiednio do Państwa projektów i potrzeb. Oczywiście będzie też można skosztować naszych przepysznych pralinek 😉

Zachęcamy też do zapoznania się z katalogami upominków firmowych: https://chocolissimo.pl/katalog-upominkow-firmowych

Serdecznie zapraszamy!

RemaDays Warsaw
Ptak Warsaw Expo
Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn, Wolica 114D
Hala E, stoisko C3