14-10-2021 Kategoria: ChocoPrzepisy

Wygląda na to, że jesień rozgościła się już u nas na dobre. Ta pora roku ma swoje uroki - złota polska jesień potrafi zachwycać feerią barw i swoim pięknem. Bywają jednak także takie dni, gdy jest zimna i nieprzyjemna. Czekolada na gorąco z korzennymi przyprawami doskonale się wtedy sprawdzi.

czytaj więcej
22-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Dobry nauczyciel to skarb – nie tylko uczy, ale także inspiruje, rozwija, wychowuje, pomaga kształtować charaktery młodych ludzi. Nie da się ukryć, że jest to zawód niezwykle odpowiedzialny i trudny. Jeśli zatem Twoje dziecko trafiło pod skrzydła wyjątkowego dydaktyka, takiego z pasją i odpowiednim podejściem do dzieci, to warto go docenić. Idealną do tego okazją będzie Dzień Nauczyciela.

czytaj więcej
17-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Co roku 8 marca obchodzimy niezwykle popularny Dzień Kobiet. Panowie jednak także mają swoje święto, a nawet dwa – Dzień Chłopaka i Dzień Mężczyzny celebrujemy w różnych terminach. Oba święta zyskują na popularności - są świetną okazją, aby docenić swojego partnera i zaskoczyć go drobną, miłą niespodzianką. Jaka jest historia tych świąt, kiedy wypadają i co najchętniej wręczamy panom?

czytaj więcej
16-09-2021 Kategoria: Lifestyle

Co roku we wrześniu wiele kobiet mierzy się z tym samym wyzwaniem – co kupić chłopakowi na Dzień Chłopaka? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest łatwa, zwłaszcza jeśli chcemy zaskoczyć partnera, kupić coś, co sprawi mu przyjemność, a jednocześnie będzie wpisywać się w jego zainteresowania. Rozwiązaniem mogą być wyjątkowe czekoladowe niespodzianki. Sprawdź nasze pomysły na prezent na Dzień Chłopaka.

czytaj więcej
09-09-2021 Kategoria: ChocoPrzepisy

Myśleliście, że czekolada to tylko deser? Tylko przekąska między posiłkami, która raduje zmysły i pozwalająca na wycieczkę w nieznane?

czytaj więcej
07-09-2021 Kategoria: Sekrety czekolady

Jedni je kochają, inni mają w stosunku do nich ambiwalentne uczucia, a jeszcze inni… mylą je z grzybami! Czym są trufle, jaka jest ich historia i dlaczego (choć na siłę jakieś podobieństwa znaleźć można) nie mają wiele wspólnego z najdroższymi grzybami na świecie?

czytaj więcej
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net