30-06-2021 Kategoria: Sekrety czekolady

Czekolada, choć bez wątpienia jest najczęściej przez nas spożywana w formie „stałej”, urzeka również w swojej płynniejszej, podawanej na gorąco odmianie. Co ciekawe, czekolada na gorąco była spożywana znacznie wcześniej, niż pierwsze czekoladowe tabliczki czy batoniki - i to o ponad 2000 lat!

czytaj więcej
08-06-2021 Kategoria: Lifestyle

23 czerwca to dzień, w którym najbardziej liczą się nasi ojcowie. Dobrze jest więc mieć przygotowany na tę wyjątkową okazję prezent, który uświetni to wyjątkowe święto. Dlaczego zatem nie zdecydować się na wyjątkowe słodycze od Chocolissimo? Wśród nich znajdziemy wiele ciekawych i oryginalnych propozycji, idealnie pasujących do motywu Dnia Ojca.

czytaj więcej
24-05-2021 Kategoria: Lifestyle

Pierwszy czerwca to data, na którą czekają wszystkie dzieciaki. Mogą wtedy liczyć na prezenty z okazji Dnia Dziecka, wśród których nie może zabraknąć jakiś słodkich niespodzianek. Co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na oryginalny smakołyk?

czytaj więcej
Kategoria: Sekrety czekolady

Białej czekolady nie da się pomylić z żadną inną. Ich charakterystyczna barwa oraz wyrazisty smak wręcz eksplodujący w naszych kubkach smakowych sprawiają, że białą czekoladę możemy w mgnieniu oka odróżnić od czekolady mlecznej i czarnej - i to nie tylko ze względu na kolor!

czytaj więcej
22-07-2021 Kategoria: Sekrety czekolady

Przeglądając rozbudowaną ofertę Chocolissimo możemy zacząć zastanawiać się nad tym, czy tak duża liczba produktów oznacza, że firma ta jest po prostu fabryką czekolady. Czy jednak rzeczywiście jest to prawdą?

czytaj więcej
20-04-2021 Kategoria: ChocoEkipa

Czym jest "prawdziwa czekolada" i co odróżnia ją od produktów spotykanych na sklepowych półkach? O jakości, pasji do tworzenia, różnicach między czekoladą klasy premium a tą produkowaną masowo. O pracy rozmawiamy z Michałem Nikanorow, czekoladnikiem Chocolissimo.

czytaj więcej
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2021. E-commerce by best.net