KIM JESTEŚMY?
Jesteśmy właścicielem marki Chocolissimo. Wiele lat temu rozpoczęliśmy podróż związaną z odkrywaniem kilkusetletniej tradycji produkcji czekolady oraz eksperymentowania z jej smakiem. Łączy nas wspólna pasja - uwielbienie czekolady opakowanej w eksplozję form i kolorów. Oferujemy ekskluzywne produkty będące ucztą dla wszystkich zmysłów… Każdego dnia tysiące osób otrzymuje prezenty, które wywołują moc radości i uśmiechu! Tworzenie produktów Chocolissimo to czysta przyjemność, wypełniona szczerymi emocjami oraz dużą ilością pozytywnych wrażeń.
Na rynku istniejemy od 2004 roku i od tego czasu zmieniło się bardzo wiele - poza wysoką jakością naszej belgijskiej czekolady. Klienci tak bardzo pokochali nasze naturalne i oryginalne produkty, że z rodzinnej manufaktury szybko przeskoczyliśmy do firmy średniej wielkości osiągającej obroty przekraczające 50 milionów euro. Rosnąca w siłę marka Chocolissimo została zauważona również za granicą i w roku 2018 staliśmy się częścią belgijskiej grupy kapitałowej Gudrun S.V.
Od tego czasu obracamy się w międzynarodowym towarzystwie, nie wpadając jednak w sztywne ramy korporacji. Codziennie dbamy o to, aby panowała u nas super atmosfera, pełna życzliwości UŚMIECHU - bo tego nie chcemy nigdy zmieniać!  

JAK PRACUJEMY?

„Czekolada nie ocenia – czekolada zawsze rozumie” – my też tak sądzimy 😊
Stawiamy na pracę zespołową, rozmowę i wzajemną pomoc. Słuchamy się nie po to, by odpowiedzieć; słuchamy siebie uważnie, aby się zrozumieć, bez krytycznego i zbędnego oceniania. Stawiamy na różnorodność i bycie sobą. Zachęcamy też do dzielenia się wiedzą oraz kreatywnością, bo to właśnie dzięki pomysłom i aktywnej postawie naszych pracowników firma odnosi sukcesy. To takie proste, a ile wnosi w codzienne kontakty!  
Swobodna atmosfera (panuje u nas absolutny brak dress code’u!) i uśmiechnięta ekipa to nasz największy atut, choć nie bez znaczenia jest również możliwości rozwoju, benefity dla pracowników oraz ciągły dostęp do pysznej czekolady…
Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne miejsca parkingowe, pakiety prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, udział w szkoleniach językowych oraz bardzo duże zniżki pracownicze na nasze produkty. I wciąż myślimy nad kolejnymi benefitami.  

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI?

Każda aplikacja, która do nas wpłynie, jest rozpatrywana przez dział HR pod kątem dopasowania do profilu stanowiska. Wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie – w obecnych czasach i trosce o siebie nawzajem: preferujemy spotkania online. W dalszym etapie rekrutacji możemy też zorganizować spotkanie w firmie, gdyż zależy nam, aby nasi kandydaci mogli nas poznać jak najlepiej. W rozmowach zawsze uczestniczy bezpośredni przełożony i odpowiada na wszystkie pytania odnośnie stanowiska i przyszłych obowiązków.
Następnym krokiem w procesie rekrutacji jest podjęcie decyzji odnośnie współpracy - jej następstwem jest podziękowanie za wzięcie udziału w rekrutacji lub złożenie oferty wybranemu kandydatowi/kandydatce.
W pierwszych dniach pracy dbamy o adaptację nowych osób w firmie. Tworzymy wspólnie plan pełnego wdrożenia, które w zależności od specyfiki stanowiska pracy zajmuje od tygodnia do kilku tygodni włącznie. Nie lubimy nikogo rzucać na głęboką wodę bez koła ratunkowego. W zamian za to wolimy podać pomocną dłoń i wszystko dobrze wytłumaczyć.
Zawsze z uśmiechem i życzliwością do ludzi i ogromnym apetytem na czekoladę – tacy właśnie jesteśmy.

​​

Aktualne oferty pracy:


 

Poniżej możesz obejrzeć, na czym, między innymi, polega praca w Chocolissimo

 
 
​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona