Gwarancja świeżości i jakości produktów

Gwarancja świeżości

Zalecana temperatura przechowywania 12 - 18 0C, zaś wilgotność powietrza 50 - 60%. 
Produkt należy przechowywać w czystym, suchym i bezwonnym otoczeniu, nie narażając go na działanie promieni słonecznych. W przypadku przechowywania w lodówce naturalnym procesem może być pojawienie się białego nalotu, który nie ma wpływu na bezpieczeństwo zdrowotne produktu. Nie zalecamy jednak tego sposobu, ze względu na skłonność czekolady do pochłaniania zapachów.

Z uwagi na podwyższone temperatury w okresie letnim dajemy możliwość wyboru przesyłki chłodzonej. Jest to dodatkowa opcja mająca za zadanie stworzyć optymalne warunki dla czekoladek w trakcie transportu. Efekt utrzymania temperatury wewnątrz kartonu zbiorczego jest uzależniony od temperatury zewnętrznej, ilości zamówionych produktów, ilości wybranych elementów chłodzących.

Tylko to, co najlepsze

W Chocolissimo nie uznajemy pół środków. Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników.  Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców.
Wiele produktów dostępnych na rynku, zwanych wyrobami czekoladowymi, ma niewiele wspólnego z dobrą czekoladą. Zamiast tłuszczu kakaowego, zawierają tłuszcz roślinny, zamiast naturalnych składników zawierają te identyczne z naturalnymi. Czekoladki leżące długimi miesiącami na sklepowych półkach tracą świeżość i smak.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję z dokonanego zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby Państwo niezadowoleni z naszego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt: biuro@chocolissimo.pl
 

Chocolissimo - świeżość bez kompromisów

Nasze czekoladki Chocolissimo swój niepowtarzalny smak zawdzięczają nie tylko pierwszorzędnym składnikom i wymyślnym recepturom, ale również temu, że przy ich tworzeniu nie stosujemy szkodliwych środków konserwujących - w tym względzie nie uznajemy żadnych kompromisów. Ręcznie robione, powstają praktycznie na Państwa zamówienie, dlatego są najświeższe i najsmaczniejsze zaraz po otrzymaniu. Oczywiście czekoladki Chocolissimo można przechowywać, lecz okres ten nie powinien przekroczyć kilku tygodni - w końcu prawdziwa świeżość nie może trwać wiecznie. 
Prosimy zwrócić uwagę na krótki okres przydatności do spożycia czekoladek CHOCOLISSIMO. Jest on najlepszą gwarancją ich świeżości i jakości składników.


Jeśli zatem planują Państwo zamówić czekoladki Chocolissimo na specjalną okazję, radzimy zrobić to z wyprzedzeniem zaledwie kilku dni lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta: biuro@chocolissimo.pl. Zapewniamy ciągłość dostaw najświeższych czekoladek.

  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net