Chocolissimo - świeżość bez kompromisów

Nasze czekoladki Chocolissimo swój niepowtarzalny smak zawdzięczają nie tylko pierwszorzędnym składnikom i wymyślnym recepturom, ale również temu, że przy ich tworzeniu nie stosujemy szkodliwych środków konserwujących - w tym względzie nie uznajemy żadnych kompromisów. Ręcznie robione, powstają praktycznie na Państwa zamówienie, dlatego są najświeższe i najsmaczniejsze zaraz po otrzymaniu. Oczywiście czekoladki Chocolissimo można przechowywać, lecz okres ten nie powinien przekroczyć kilku tygodni - w końcu prawdziwa świeżość nie może trwać wiecznie. 

Prosimy zwrócić uwagę na krótki okres przydatności do spożycia czekoladek CHOCOLISSIMO. Jest on najlepszą gwarancją ich świeżości i jakości składników.

Jeśli zatem planują Państwo zamówić czekoladki Chocolissimo na specjalną okazję, radzimy zrobić to z wyprzedzeniem zaledwie kilku dni lub skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta: biuro@chocolissimo.pl. Zapewniamy ciągłość dostaw najświeższych czekoladek.
 

Przechowywanie czekolady

Zalecana temperatura przechowywania 12 - 18 0C, zaś wilgotność powietrza 40 - 60%. 
Produkt należy przechowywać w czystym, suchym i bezwonnym otoczeniu, nie narażając go na działanie promieni słonecznych. W przypadku przechowywania w lodówce naturalnym procesem może być pojawienie się białego nalotu, który nie ma wpływu na bezpieczeństwo zdrowotne produktu. Nie zalecamy jednak tego sposobu, ze względu na skłonność czekolady do pochłaniania zapachów.
Z uwagi na podwyższone temperatury w okresie letnim dajemy możliwość wyboru przesyłki chłodzonej. Jest to dodatkowa opcja mająca za zadanie stworzyć optymalne warunki dla czekoladek w trakcie transportu. Efekt utrzymania temperatury wewnątrz kartonu zbiorczego jest uzależniony od temperatury zewnętrznej, ilości zamówionych produktów, ilości wybranych elementów chłodzących.

 

Tylko to, co najlepsze

W Chocolissimo nie uznajemy pół środków. Wszystkie nasze czekolady są wykonane tradycyjnymi metodami przez naszych czekoladników.  Do produkcji czekolad nie skąpimy stuprocentowego kakaowego masła, nadającego czekoladzie smukłego wyglądu i niepowtarzalnego smaku. Wszystkie dodatki wyselekcjonowane są od najlepszych dostawców. Wiele produktów dostępnych na rynku, zwanych wyrobami czekoladowymi, ma niewiele wspólnego z dobrą czekoladą. Zamiast tłuszczu kakaowego, zawierają tłuszcz roślinny, zamiast naturalnych składników zawierają te identyczne z naturalnymi. Czekoladki leżące długimi miesiącami na sklepowych półkach tracą świeżość i smak. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu satysfakcję z dokonanego zakupu. Jeśli z jakiegokolwiek powodu byliby Państwo niezadowoleni z naszego produktu, uprzejmie prosimy o kontakt: biuro@chocolissimo.pl

 

​Świeże czekoladki Chocolissimo trafią do Państwa w samą porę!

Opinie
Witaj w świecie belgijskiej czekolady
Dostawa i płatność
Dostępne formy dostawy:
✅przesyłka kurierska DPD ✅odbiór osobisty
✅Paczkomaty Inpost
Akceptowane formy płatności:
✅Przelewy24 ✅karta kredytowa/debetowa ✅BLIK 
✅przelew tradycyjny ✅płatność za pobraniem ✅PayPal ✅PayPo

Dowiedz się więcej


 
Opinia
Gwarancja jakości
W Chocolissimo przywiązujemy bardzo dużą wagę do jakości. Wszystkie nasze czekoladki są wykonane tradycyjnymi metodami przez najlepszych czekoladników, stosując tylko świeże i wyselekcjonowane składniki.

Dowiedz się więcej
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
od pn.-pt. w godzinach 8-17

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Choc&Play-Editor
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net