Formy czekolady

Zobacz produkty

Figurki

Produktów : 0

Najbardziej oryginalne czekoladowe upominki. Zaskakujące formy, niecodzienne kształty i wyjątkowy smak najlepszej czekolady to gwarancja udanego prezentu na każdą okazję.

Zobacz produkty

Tabliczki

Produktów : 75

Pojęcie "tabliczka czekolady" zawsze kojarzy się z pyszną chwilą przyjemności, spróbuj naszych czekoladowych inspiracji.

Zobacz produkty

Czekoladowe przekąski

Produktów : 21

Unikatowe czekoladowe przekąski pełne różnorodnych smaków i aromatów słodką chwilą zapomnienia...

Zobacz produkty

Trufle

Produktów : 17

Jedwabne i delikatne, zaskakujące smakiem. Ręcznie robione czekoladowe trufle zabiorą Cię w wyprawę do iście czekoladowego królestwa, gdzie każdy kęs pozwoli Ci poznać nowe, niespotykane smaki!

Zobacz produkty

Czekolady do picia

Produktów : 8

Jeśli wydaje Ci się, że rozgryzłeś tajemnicę czekoladowych doznań sięgnij po czekolady pitne Chocolissimo, które dostarczą Ci mnóstwa wrażeń, za sprawą naturalnego smaku, połączonego z niepowtarzalnymi aromatami gorącej czekolady.

Zobacz produkty

Owoce w czekoladzie

Produktów : 32

Bogactwo owoców takich jak truskawki, gruszki, wiśnie, mango, rodzynki, morele, winogrono, a nawet imbir oblaliśmy naszą pyszną czekoladą tworząc niezwykle orzeźwiającą kolekcję.

Zobacz produkty

Deserowe czekoladki

Produktów : 42

Najlepsza czekolada w oryginalnych formach i kształtach sprawi radość każdemu miłośnikowi gorzkiej czekolady.

Zobacz produkty

Czekolady Zaabär

Produktów : 42

Głębia smaku i aromatu belgijskiej czekolady oraz niecodziennych dodatków.

Od zawsze naszą pasją była czekolada wraz z jej wszystkimi tajemnicami. Poznając ją krok po kroku i odkrywając największe tajniki przekonaliśmy się, iż za ziarnami kakaowca znajduje się bogactwo niezwykłych smaków i aromatów. Sprawdziliśmy je wszystkie i wybraliśmy te, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Zamknięte w najróżniejszych formach, o rozmaitych aromatach od początku zaskakują naszych klientów, z którymi pragniemy dzielić się tym co najlepsze. Już dziś wybierz się z nami niezwykłą podróż okrywania kilkusetnej tradycji tworzenia czekolady oraz eksperymentowania ze smakiem.
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net