Efektowne bukiety z czekoladowymi telegramami

Piękne bukiety kwiatów z czekoladowymi telegramami  eleganckim pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka. 

Telegramy i Kwiaty

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- czw. w godzinach 8:00-16:00,
w piątki w godzinach 8:00-14:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Idealne połączenie dla naszych dziadków!

Idealnym dodatkiem do czekoladowego telegramu jest piękny bukiet, razem tworzą harmonijną całość tzw. prezent idealny, którego widok rozpromieni twarz obdarowanych Dziadków. Bukiety układane są ze świeżych kwiatów pochodzących ze sprawdzonych upraw z całej Europy. Nasze florystyki dokładają wszelkich starań bazując na doświadczeniu i dobrym smaku, aby kwiaty wyglądały pięknie i były trwałe. Wybierz bukiet, a my zajmiemy się resztą.

Piękne zestawy kwiatów połączyliśmy z czekoladowymi telegrami w okazjonalnych opakowaniach, aby nadać temu wyjątkowemu Dniu Babci i Dziadka jeszcze słodszy charakter. Nasi dziadkowie nie raz rozpieszczali nas wieloma prezentami. To idealna okazja aby sprawić swoim dziadkom również rozpieszczający słodki prezent. Połączenie czekoladowej wiadomości i najlepszych bukietów stanowi znakomity pomysł na upominek dla naszych bliskich. Wybierz gotowy zestaw lub ułóż własną treścią, wybierz stylowe opakowanie z naszej oferty i dodaj wybrany przez Ciebie bukiet. Takie czekoladki zaskoczą niejednych dziadków i wzruszą do łez.

Do takich oryginalnych zestawów możesz dodać czekoladową kartkę, ozdobny bilecik. Całość zapakuj w ozdobny papier i przewiń wstążka z naszej oferty aby słodki prezent stał się jeszcze większa niespodzianką.

Nasz produkty dostarczamy na terenie całej Polski oraz Warszawy.

Copyright © 2014-2022. E-commerce by best.net