21-12-2021 Kategoria: Lifestyle

Personalizowany prezent - wyjątkowa niespodzianka dla najbliższych

Są takie osoby, które są w naszym życiu absolutnie wyjątkowe. Takie, które kochają, wspierają, są przy nas zawsze – niezależnie od okoliczności. Jeśli chcesz im podziękować i okazać wdzięczność, to podaruj im personalizowane prezenty od serca.

Personalizowany prezent zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, standardowych upominków. Taki prezent jest niepowtarzalny, przemyślany, dany od serca i przygotowany specjalnie z myślą o kimś wyjątkowym, kto ma go otrzymać. Wyraża emocje i uczucia, jakimi darzymy daną osobę. I chociaż czasem jego przygotowanie wymaga większego zaangażowania, to z pewnością jest to warte zachodu. Zwłaszcza gdy zobaczysz radość, szczęście, wzruszenie i zaskoczenie w oczach obdarowanego. Takie chwile są bezcenne. Jeśli szukasz pomysłów na personalizowane upominki, to sprawdź inspiracje z oferty Chocolissimo.

Personalizowane czekoladki

Czekoladki w eleganckim opakowaniu to prezent uniwersalny – w końcu trudno znaleźć kogoś, kto nie lubi przepysznej, wysokiej jakości czekolady. Taki prezent z łatwością możesz jednak spersonalizować i zrobić z niego wyjątkowy, unikatowy upominek. W ofercie Chocolissimo znajdziesz czekoladki w drewnianych szkatułkach, na których możemy wygrawerować wybrany przez Ciebie napis. Takie personalizowane czekoladki z indywidualną dedykacją, z pewnością zaskoczą i wzruszą obdarowaną osobę. Dedykacja dla ukochanej mamy, dla najlepszego na świecie taty, dla babci, która zawsze wspiera, dla chłopaka, który jest tym jedynym… Tylko od Ciebie zależy jaki napis i dla kogo wybierzesz.

Czekoladki ze zdjęciem

Zdjęcia to wyjątkowa pamiątka, która pozwala na dłużej zatrzymać cenne, niezwykłe chwile. Jeśli szukasz pomysłu na niestandardową formę przedstawienia fotografii, to czekolada z własnym zdjęciem sprawdzi się idealnie. To może być zdjęcie z ważnej uroczystości rodzinnej, zdjęcie dziecka lub wnuka, zdjęcie ze ślubu lub ze wspólnych wakacji. Możliwości są praktycznie nieograniczone, bo przecież cennych chwil do uchwycenia jest wiele. Dodatkowo taka czekoladowa kartka ze zdjęciem może też zawierać napis w formie spersonalizowanej dedykacji. Tabliczka czekolady zapakowana jest w specjalne opakowanie z okienkiem i podpórką, będące formą ramki na zdjęcie, która pozwala na ładną prezentację wybranej fotografii.

Prezent ze zdjęciem - Chocopostcard

Wyjątkowym prezentem mogą być także pralinki z nadrukowanym zdjęciem na opakowaniu. Chocopostcard to personalizowane czekoladki w kartoniku, na wieczku którego możemy nadrukować przesłane przez Ciebie zdjęcie i napis. Chocopostcard dostępny jest w różnych rozmiarach i kolorach. Mamy także edycje specjalne np. świąteczną lub walentynkową. Takie czekoladki ze zdjęciem potrafią dostarczyć niezwykłych emocji i wzruszeń. A pudełko zazwyczaj jeszcze długo wykorzystywane jest przez obdarowaną osobę np. jako schowek na dokumenty lub różne bibeloty.

Personalizowany prezent – Czekoladowy Telegram

Szukasz pomysłu na niestandardowe życzenia? Takie, które będą się wyróżniać na tle tradycyjnych kartek i listów? Sprawdź Czekoladowy Telegram! Korzystając ze specjalnego konfiguratora stwórz własną wiadomość, a my ułożymy ją w Twoim imieniu z czekoladowych kostek. Możesz wybrać wielkość telegramu, liczbę znaków, kopertę oraz tzw. kostki specjalne, z kolorowymi nadrukami. Taki Czekoladowy Telegram możesz też wykorzystać do przekazania bliskim ważnych, niezwykłych informacji. Chcesz powiedzieć rodzicom, że zostaną dziadkami? Oświadczyć się ukochanej dziewczynie? A może pogratulować córce lub synowi ukończenia szkoły? Wiemy, że wyjątkowe momenty w Waszym życiu wymagają wyjątkowej oprawy.

Czekoladki z nadrukiem

Super Bohaterowie to kolekcja czekoladek dla różnych osób i na różne okazje. Znajdziesz tu czekoladki m.in. dla mamy, taty, babci, dziadka czy chłopaka. Wszystkie zapakowane są w zabawne, komiksowe opakowania. Co więcej wybrane zestawy posiadają możliwość nadrukowania zdjęcia, grafiki lub tekstu… na jednej z pralinek. Wyobraź sobie miny swoich bliskich, gdy otworzą pudełko, a w środku znajdą czekoladkę zaprojektowaną i stworzoną specjalnie z myślą o nich. Zapewniamy, że taką personalizowaną czekoladkę aż szkoda jest zjeść!

Personalizowane prezenty to coś, co zawsze dostarcza niezwykłych emocji, radości i wzruszeń. A nie ma w życiu nic piękniejszego niż dzielenie się radością i miłością z tymi, których kochamy. Taki prezent nie musi być duży. Ważne, żeby był wręczany od serca, przemyślany i dobrany do osoby, która ma go otrzymać. Jeśli szukasz więcej pomysłów na personalizowane upominki, to sprawdź nasze propozycje: https://chocolissimo.pl/prezenty-personalizowane W Chocolissimo cenimy wspólne, piękne chwile.