26-11-2021 Kategoria: Lifestyle

Co kupić mamie na Święta? Świąteczne, czekoladowe prezenty

Jedna z najważniejszych osób w naszym życiu. Kochająca, dbająca, wyrozumiała. Mama <3 Jeśli szukasz dla niej prezentu na Święta, to zapoznaj się z naszymi wyjątkowymi, czekoladowymi propozycjami.

Bez wątpienia jednymi z najważniejszych osób, dla których szukamy świątecznych prezentów są mamy. Zajmują one w naszym życiu szczególne miejsce i wiele im zawdzięczamy. Czasem nie mają z nami łatwo, a mimo tego potrafią wiele wybaczyć. Służą wsparciem, pomocą, dobrym słowem i radą. Nawet gdy już jesteśmy dorośli, dla nich nadal pozostajemy dziećmi, które darzą wyjątkową, matczyną miłością. Trudno się dziwić, że zwłaszcza w Święta chcemy im sprawić wyjątkowe prezenty. Takie, które pomogą wyrazić to co czujemy i podkreślić, jak bardzo kochamy nasze mamy i ile im zawdzięczamy.

Co kupić mamie na Święta?

Co roku stajemy przed tym samym dylematem – jaki upominek sprawić ukochanej mamie. Wśród popularnych prezentów są m.in. kosmetyki, perfumy, książki, bony upominkowe np. do salonu kosmetycznego lub spa. Jeśli jednak szukasz czegoś wyjątkowego, personalizowanego, co pomoże Ci wyrazić uczucia i emocje, to sprawdź czekoladowe inspiracje prezentowe od Chocolissimo.

Czekoladowy telegram  

Czekoladowy telegram to wyjątkowy prezent dla mamy na Święta. Zwłaszcza, gdy z czekoladowych kostek ułożysz napis pozwalający wyrazić uczucia i emocje. Przy użyciu specjalnego konfiguratora możesz z łatwością stworzyć własne personalizowane życzenia. Możesz też skorzystać z jednej z naszych gotowych propozycji np. „Mamo, dziękuję, że jesteś”. Taki świąteczny prezent dla mamy z pewnością ją wzruszy, dostarczy wielu pięknych wrażeń i emocji. Moment otwierania koperty z czekoladową wiadomością na długo pozostanie w jej pamięci.

Upominek z dedykacją

Słodkim prezentem dla mamy mogą być także pralinki w eleganckiej, drewnianej skrzyneczce. Czekoladki Elegance na wieczku mają napis „Dla kochanej mamy”. To doskonały pomysł na prezent dla mamy pod choinkę tym bardziej, że na opakowaniu możemy wygrawerować dowolny, wybrany przez Ciebie napis. Skrzyneczka wykonana jest z wysokiej jakości afrykańskiego drewna, a w środku znajdują się ręcznie robione praliny od najlepszych europejskich czekoladników. Z doświadczenia wiemy, że żadna mama takiego opakowania po czekoladkach nie wyrzuci. Jeszcze długo będzie jej służyć np. jako skrzyneczka na biżuterię lub różne bibeloty. Dzięki temu takie prezenty dla mamy na Święta jeszcze przez długi czas potrafią dostarczać pięknych emocji i wspomnień.

Eleganckie czekoladki

Jeśli szukasz eleganckiego drobiazgu dla mamy, który będzie mógł być dodatkiem do innego, większego prezentu, to sprawdź nasze propozycje świątecznych czekoladek np. Christmas Delights  lub Winter Delights. Takie czekoladki będą idealnym dodatkiem np. do bonu na zakupy czy do bonu do spa. Dzięki temu prezent dla mamy na Święta będzie się ładniej prezentować. Dodatkowo takie czekoladki utrzymane są w świątecznym klimacie. Winter Delights to pralinki o zaskakujących kształtach bałwanków i choinek. Christmas Delights ukryte są w eleganckim czarno-złotym opakowaniu ze świątecznym motywem.

Czekoladowe serce

Jaki jest najważniejszy symbol miłości? Oczywiście serduszko! Jeśli więc dla kogoś mamy serce na dłoni, to z pewnością są to nasze mamy. W ofercie Chocolissimo mamy dla Ciebie serca wykonane z czekolady, które pięknie potrafią wyrażać emocje i miłość. Serce z czekolady Ruby to doskonały prezent dla mamy na Święta. Zaskakuje formą, różową czekoladą oraz dodatkami, ponieważ czekoladowe serduszko wzbogaciliśmy o migdały i suszone wiśnie. Czekoladowa tafla zapakowana jest w elegancką, drewnianą skrzyneczkę, która pięknie będzie się prezentować np. pod choinką.

Czekoladowy napis „Mama”

Czekoladowe napisy „Mama” to jeden z naszych bestsellerów. Dostępne są w dwóch wariantach: mlecznym lub deserowym. Każda z liter wykonana jest z przepysznej czekolady z dodatkami. W wersji deserowej są to kawałki suszonych malin, prażone migdały oraz kawałki suszonej cytryny. W wersji mlecznej czekoladowe litery wzbogaciliśmy o suszone truskawki, wiórki kokosowe i prażone migdały. Napisy z wysokiej jakości czekolady zapakowane są w podłużne, drewniane skrzynki z dedykacją „Dla Ciebie Mamo!”. Ale to nie wszystko, bo na drewnianej skrzyneczce możemy dodać i wygrawerować Twoją własną dedykację. Tylko od Ciebie zależy, jakie słowa będziesz chciał/a przekazać swojej mamie. Z pewnością jest to piękny i wyjątkowy upominek, a taki powinien być prezent dla mamy na Boże Narodzenie.

Świąteczny zestaw słodkości

Wiesz, że Twoja mama uwielbia czekoladę? Spraw jej niespodziankę większym zestawem świątecznych słodyczy. Taki zestaw słodkości z pewnością umili zimowe wieczory spędzane np. z dobrym filmem, serialem lub książką. Możesz wybrać np. specjalny zestaw prezentów w skrzynce. W środku Twoja mama znajdzie: Christmas Roundies (czyli nasze bestsellerowe czekoladowe krążki z dodatkami), dwie czekoladowe bombki, czekoladki Christmas Delights oraz orzechy makadamia w czekoladzie. Całość zapakowana jest w przykuwającą wzrok drewnianą skrzynię z napisem „Merry Christmas!”.

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowym czas, w którym szczególną radość sprawia nam możliwość dawania oraz zaskakiwania pięknymi i przemyślanymi prezentami naszych bliskich. Mama jest jedną z tych osób, które zasługują na wyjątkowy, świąteczny upominek. Mamy nadzieję, że będziecie mieć piękne Święta – pełne pozytywnych emocji, radości, miłości i wzruszeń!