18-09-2023 Kategoria: Lifestyle

Co podarować na Dzień Chłopaka 2023? 7 wyjątkowych propozycji

W 2023 roku Dzień Chłopaka wypada w sobotę, więc jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego kolegom z pracy, studiów czy szkoły, musisz się pospieszyć! Co kupić na Dzień Chłopaka 2023? Jaki prezent będzie odpowiedni  –  i dla kogo?

Co podarować na Dzień Chłopaka 2023 kolegom, partnerowi i synowi

Wybór prezentu na Dzień Chłopaka zależy od zainteresowań i osobowości obdarowywanej osoby, a także tego, co Cię z nią łączy. Inny prezent podarujesz kolegom z biura, a inny swojemu partnerowi czy wreszcie  –  synowi. 

Dla kolegów

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów czy przyjaciół, szczególnie jeśli kupowany grupowo, może mieć bardziej ogólny charakter, skupiający się na wspólnych zainteresowaniach i hobby. Często warto wybrać prezenty, które odzwierciedlają popularne trendy lub akcesoria związane z rozrywką, sportem czy technologią. Świetnym pomysłem są też słodkości, czyli ten rodzaj drobnych prezentów, który po prostu zachwyci kubki smakowe i zostanie w pamięci na długo. Zwłaszcza, jeśli słodkości będą mieć zabawną formę np. pada do gier

Czekoladowy Telegram "Chodzący Ideał"Dla partnera

Natomiast prezent na Dzień Chłopaka dla Twojego partnera powinien być bardziej osobisty i ukierunkowany na Waszą relację. Na pewno sporo wiesz o jego preferencjach, marzeniach i zainteresowaniach, możesz więc wybrać prezent, który będzie bardziej romantyczny, a może nawet powiązany ze wspólnymi doświadczeniami. Warto też pomyśleć o personalizowanym prezencie takim jak Czekoladowy Telegram dla chłopaka! Możliwość ułożenia własnej wiadomości z czekoladowych kostek pozwoli Ci wyrazić to co czujesz w niezwykły, zaskakujący i słodki sposób. 

Dla syna

A co kupić na Dzień Chłopaka 2023 dziecku? To zależy od tego, jak świętujecie ten dzień w Waszym domu. Na Dzień Kobiet tradycyjnie wręcza się kwiaty (cięte, doniczkowe, a nawet… czekoladowe), natomiast nie ma jednej uniwersalnej tradycji związanej z wrześniowym świętem. Warto więc wręczyć chłopcu np. drobne słodkości w formie ciekawej figurki (np. czekoladowe Porsche) albo Czekoladowy Telegram z miłym słowem.

Co kupić na Dzień Chłopaka? 7 konkretnych pomysłów

Oto kilka propozycji prezentów, które mogą okazać się trafione dla różnych osób. Wybierając opcję spośród poniższych weź pod uwagę wskazówki, które daliśmy Ci wyżej  –  przede wszystkim tę, że inny prezent należy wybrać dla kolegi, a inny dla bliższej osoby.

1.    Nowoczesne gadżety technologiczneCzekoladowy smartphone jako prezent na Dzień Chłopaka

Dla fanów nowych technologii lub gier świetnie sprawdzą się różnego rodzaju akcesoria i gadżety technologiczne. Ze względu na ceny to raczej propozycja lepsza dla bliskiej Ci osoby. Słodką alternatywą dla takiego prezentu lub jego uzupełnieniem mogą być odpowiadające gadżetom czekoladowe figurki np. czekoladowy smartphone lub zestaw dla fana gier.  

2.    Ulubione perfumy lub zestaw kosmetyków

Jeśli znasz ulubiony zapach lub kosmetyki obdarowywanego mężczyzny, wybierz dla niego zestaw perfum lub kosmetyków. To praktyczny prezent, który jednocześnie podkreśla, że doskonale znasz preferencje danej osoby. Dla mężczyzny, który lubi o siebie dbać i zawsze dobrze wygląda, pomysłowym uzupełnieniem prezentu może być czekoladowy zestaw do golenia

3.    Funkcjonalne akcesoria modowe

Wybierz stylowy portfel, zegarek, krawat lub spersonalizowany brelok do kluczy, który podkreśli indywidualny styl obdarowywanego mężczyzny. Drobne prezenty, takie jak krawat czy brelok, można z powodzeniem podarować większej grupie osób. Dla partnera dobrym pomysłem na upominek może też być czekoladowy krawat w eleganckiej, drewnianej skrzyneczce. Zwłaszcza, jeśli chcesz nadać upominkowi wyjątkowego, personalizowanego charakteru. Na skrzyneczce możesz dodać do wygrawerowania swój własny tekst. 

4.    Sprzęt sportowy

Jeśli obdarowywany chłopak chętnie uprawia sport, podaruj mu coś, co będzie się z tym wiązało. Na przykład? Piłka do koszykówki, rakieta do tenisa czy długo wyczekiwane buty sportowe ulubionej marki. Świetnym pomysłem będzie też zapisanie danej osoby na zajęcia związane z ulubioną aktywnością czy voucher, a jako dodatek  –  czekoladowa piłka nożna lub zestaw czekoladek dla sportowca

5.    Książki lub gry

Jeśli obdarowywany lubi czytać książki (koniecznie dowiedz się, jaki gatunek  –  może ma ulubionego autora albo serię?) lub grać w gry (tutaj również kluczowe będzie zrozumienie, jaki typ gier dana osoba lubi  –  gry akcji, RPG, a może symulatory?), wybierz dla niego najnowszą powieść bestsellerowego autora lub popularną grę wideo. A co jest doskonałym uzupełnieniem długich wieczorów z książką? Przepyszne czekoladki np. te z serii Super Chłopak

6.    Prezent dla fana motoryzacji 

Raczej trudno kupić partnerowi z okazji Dnia Chłopaka upragniony samochód, ale jeśli wiesz o czym marzy Twój partner to możesz mu podarować prezent nawiązujący do tych marzeń np. czekoladowe Porsche. Dodaj do upominku specjalny bilecik z życzeniami, aby to marzenie jak najszybciej się spełniło. 

7.    Kosz słodkości

Nie możesz zdecydować się na konkretny podarunek? Świetnym rozwiązaniem może okazać się kosz pełen różnorodnych, pysznych słodkości z najlepszej czekolady. Możesz skomponować go samodzielnie lub postawić na gotowe rozwiązania. Warto, aby w środku znalazły się pralinki z nadzieniami, które obdarowywany szczególnie lubi, a także tematyczne spersonalizowane pudełeczka lub Czekoladowy Telegram.