24-05-2024 Kategoria: Lifestyle

Prezenty na Dzień Dziecka do 100 zł - 4 słodkie pomysły

Dzień Dziecka to idealny moment, by obdarować nasze pociechy czymś wyjątkowym! W tym artykule chcemy pokazać Ci kilka naszych pomysłów na słodkie prezenty na Dzień Dziecka do 100 zł. Poznaj ofertę Chocolissimo i pozwól maluchowi rozsmakować się w najbardziej kreatywnych pysznościach!

Prezenty na Dzień Dziecka do 100 zł. Czekoladowe słodkości od Chocolissimo

Które dziecko nie lubi czekolady? 😉 Czy może być słodsza przyjemność, niż rozpływające się w ustach przepyszne kostki? Odrobina czekoladowych słodkości może być świetnym pomysłem na świętowanie 1 czerwca. W ofercie Chocolissimo znajdziesz pomysły na prezent na Dzień Dziecka do 100 złotych – na co naszym zdaniem warto zwrócić szczególną uwagę? Zobacz nasz subiektywny ranking! 

1. Małe i słodkie: urocze, czekoladowe lizaki w różnych wariantach

Kto nie lubi lizaków? Nie znamy maluchów, które nie kochałyby smaku tych słodkich przekąsek! Ale w Chocolissimo wymyśliliśmy to jeszcze ciekawiej – lizaki są bowiem z czekolady! Pysznej, słodkiej, najwyższej jakości – takiej, która pozostawi po sobie przyjemny posmak na długo. A do tego nasze lizaki to nie zwykłe kuleczki czy inne geometryczne kształty, a przeróżne figurki: od rozgwiazd po pieski i kotki.   
  • Lizak kotek –  słodki, uroczy i uśmiechnięty! A do tego pyszny, bo wykonany z czekolady białej, mlecznej i deserowej. Sprawi dużo radości nie tylko tym najmłodszym!
  • Lizak piesek –  dla miłośników szczekających i merdających czworonogów. Figurkę wykonaliśmy z czekolady mlecznej, białej i deserowej.
  • Lizak jednorożec –  dla tych dzieci, które uwielbiają wszystko, co fantastyczne! Figurka jest kolorowa i pełna wyjątkowego uroku.

2. Nieco większe: niecodzienne figurki

czekoladowa sowa jako prezent na Dzień Dziecka 2024Tu moglibyśmy się rozpisywać bez końca, bo czekoladowych figurek jest u nas pod dostatkiem. Uwielbiamy to, jak maluchy na nie reagują, a przede wszystkim to, ile uśmiechu u nich wywołują. Możesz dobrać je do zainteresowań dziecka albo kierować się estetyką – opcji jest całkiem sporo. Zresztą, zobacz tylko, co dla Ciebie (i dla najmłodszych) przygotowaliśmy w ramach prezentów na Dzień Dziecka do stu złotych:

Motocykl z czekolady dla amatorów motoryzacji! Zanim Twój maluch będzie mógł szusować po drogach (oczywiście bezpiecznie) swoim wymarzonym motocyklem, możesz sprawić mu taki w mniejszej wersji i z czekolady. Figurka została wykonana głównie z mlecznej czekolady, z dodatkiem czekolady deserowej i białej.

Z kolei czekoladowy dinozaur to pomysł na prezent dla wszystkich małych miłośników prehistorii! A to jeszcze nie wszystko, co mamy w ofercie: zobacz też taflę czekolady w kształcie sowy albo czekoladową rybkę. A dla małych miłośniczek i miłośników ogrodnictwa mamy czekoladowe figurki kwiatów

czekoladki na prezent na Dzień Dziecka 20243. I w wersji maxi: zestawy figurek!

Mówiliśmy już o hobby? Bo zestawy figurek bezbłędnie się wpisują w prezenty dedykowane dzieciom, które szczególnie upodobały sobie jakąś dziedzinę. Sport, zwierzaki, a może rośliny? Nie zawiedziesz się, nawet jeśli masz w domu małego miłośnika dinozaurów lub majsterkowania! O wszystkim pomyśleliśmy, bez obaw. Zobacz na przykład:

4. A może do tego Czekoladowy Telegram?

Czekoladowy Telegram to wyjątkowa forma czekolady, która zachwyca urokiem i jest wyjątkowym sposobem na złożenie życzeń. Możesz więc postawić na czekoladowy napis "Kochamy Cię –  Mama i Tata" albo wybrać swój własny, zaprojektowany w całości przez Ciebie. Bez problemu skomponujesz słodkie życzenia czy dedykację do stu złotych – możesz testować różne opcje w naszym konfiguratorze

Prezent na Dzień Dziecka do 100 zł. 5 wskazówek 

  1. Zadbaj o to, aby prezent był od serca! 
  2. Dopasuj go do wieku i zainteresowań dziecka.
  3. Upominek nie musi być drogi, aby sprawić radość. Ważne, żeby był kreatywny i dobrze dobrany do danego dziecka. 
  4. Wystarczy odrobina kreatywności i zaangażowania, aby wybrać wyjątkowy prezent, który na długo pozostanie w pamięci dziecka!
  5. Zwróć uwagę czy dziecko nie ma jakichś alergii lub nietolerancji. 
  6. Postaw na upominki z Chocolissimo. Mamy nadzieję, że powyższe produkty Cię zainteresowały? 😉
Zobacz naszą pełną ofertę prezentów na Dzień Dziecka do 100 zł.

Udanego (i słodkiego! 😉) świętowania 1 czerwca!