Figurki czekoladowe

Zobacz produkty

Dla Kobiety

Produktów : 35

Zaskocz każdą kobietę słodką czekoladową figurką w bardzo kobiecym kształcie. Podaruj wyjątkowy słodki upominek, który z zachwyci i zauroczy swoim smakiem i oryginalnym wyglądem.

Zobacz produkty

Dla Mężczyzny

Produktów : 44

Czekoladowe gadżety idealnym pomysłem na prezent dla każdego mężczyzny. Podaruj upominek z czekolady w niespotykanym kształcie, który zaskoczy i rozbawi swoją oryginalna formą.

Zobacz produkty

Dla Dziecka

Produktów : 34

Niezwykła i zaskakująca forma upominku pobudzi wyobraźnie dziecka do działania, a przepyszny smak znakomitej czekolady stanie się słodkim dopełnieniem chwili radości każdego dziecka.

Zobacz produkty

Dla Sportowca

Produktów : 26

Podaruj każdemu sportowcowi dodatkową porcję energii, w postaci pysznej czekolady.

Zobacz produkty

Dla Melomana

Produktów : 7

Aksamitna czekolada połączona z przepysznymi dodatkami w kształcie płyt winylowych. Całość zapakowana w niezwykły kartonik, zwycięzcę w konkursie Art of Packaging 2015 Perła wśród opakowań.

Zobacz produkty

Motoryzacyjne

Produktów : 15

Kochasz samochody? Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego motocyklu? Twoją pasją są samoloty? Chocolissimo sprawi, że Twoja pasja nabierze dodatkowego, niezmiernie słodkiego smaku mlecznej czekolady :)

Zobacz produkty

Hobby

Produktów : 26

Czekoladowe figurki idealne na prezent dla małych i dużych pasjonatów. Dziel z najbliższymi ich pasje i hobby w postaci zaskakujących słodkich upominków.

 

Czekoladowe inspiracje zbieramy z całego świata, aby zaoferować Tobie szeroką gamę czekoladowych figurek. Znajdziesz tutaj idealne pomysły na prezenty z czekolady zarówno dla młodych jak i bardziej doświadczonych jej wielbicieli. Nasze produkty zaskakują nie tylko swoim wyjątkowym smakiem wybornej czekolady, ale też niepowtarzalnym, często zaskakującym kształtem. Słodkości te, to fantastyczne rozwiązania na niebanalny podarunek na niemalże każdą okazję. 
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net