Opinie


Najlepszy sklep na świecie. Nie dość, że czekolada i czekoladki wybitnie dobre, to jako prezenty zawsze robią fantastyczne wrażenie. ZAwsze na czas, zawsze super zapakowane. Gratulacje dla całej ekipy.
Patrycja
GORĄCO POLECAM!!! Czekoladki pierwsza klasa, opakowanie super. Dodatkowo szybka i bezproblemowa wysyłka oraz staranne zapakowanie produktów. Porządna firma i pełen profesjonalizm. Zdecydowanie nie raz zrobię tu jeszcze zakupy. :)
Klaudia
Jesteście cudowni! Telegram zamówiony w czwartek po 16 w sobotę dotarł do odbiorcy :) dokładnie idealnie w dzień mamy! Był pięknym prezentem i rewelacyjną niespodzianką! Zrobił to co miał zrobić czyli mile zaskoczył i sprawił ogromną radość! :)
Anna
Z "Chocolissimo" zamawiałam już 3 albo 4 razy i na pewno będę dalej zamawiać. Wysyłka jest szybka a czekoladki śliczne i przepyszne - w marketach się takich nie dostanie. Bardzo gorąco polecam.
AnnaS
Przesyłka na dzień matki przyszła na czas, mama wzruszona i zadowolona, kwiaty w gąbce z wodą aby zachować świeżość, czekoladki smaczne! Odejmjuję gwiazdkę za niemiłego kuriera, który zamiast uśmiechu okazał ogromne niezadowolenie, że musi pracować w sobotę. Życzę Panu więcej dystansu i szybkiego powrotu do domu. ;)
Alicja
Bardzo serdecznie polecam ! Łzy wzruszenia ciekły po policzkach z zachwytu Mamy . Pełen profesjonalizmy ! Wszystko wyglądało rewelacyjnie !
Malwina
Bardzo lubię robić prezenty i robię zawsze właśnie tu. Polecam, zawsze super towar, opakowanie i dostawa.
Danuta
Bezproblemowe i szybkie zakupy, duży wybór produktów, punktualna przesyłka i prawdziwa, pyszna czekolada...
Ula
Bardzo przejrzysty sposób zamawiania, szeroki wybór i szybki czas realizacji.
Klaudia
Polecam. Szybka realizacja. Piękne opakowanie. Czekoladek nie próbowałam ale pewnie smakują tak jak wyglądają czyli przepysznie . Wspaniałe pomysły na prezenty lub dodatki do prezentów. Rzetelna firma 😊
Patrycja
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net