Opinie


Gorąco polecam. Zamówiłam czekoladowy telegram dla Rodziców z okazji ich święta. Przyszedł na czas, cudownie opakowany. Wszystko wręcz perfekcyjne. Czekoladki bardzo smaczne!
Małgosia
Przepiękny prezent w formie czekoladek o niepowtarzalnym smaku.Zamawiam często i polecam .
malgorzata
Super czekoladki! Wizualnie zrobiły świetne wrażenie a w smaku mmm, pyszności! Kupiłam zestaw do golenia z czekolady na dzień taty z dedykacją, jak rozpakowalam przesyłkę byłam pod wielkim wrażeniem. Polecam!
Anna
Polecam! To już moje trzecie zamówienie zrealizowane w 100% doskonale! Zawsze wszystko na czas, czekoladki pyszne, opakowania piękne i profesjonalne! Na pewno będę korzystać w przyszłości!
Kasia
wrócę do Was !!!!
Agata
Wszystko bardzo sprawnie. Czekoladki przyszły na czas i ta gorzka czekolada przepyszna :)
Dorota
Długo zastanawiałam sie z zakupem czekoladek w obawie, ze sie rozpuszcza, ale jestem mega pozytywnie zaskoczona zapakowaniem. A zapach tak kusi by juz je zjeść, ale czekają do dnia Ojca, napewno tu wrócę :)
Iza
Czekolada wyśmienita, prawdziwa. Przesyłka zawsze na czas. Super pomysł na prezent!
Krzysztof
Już wiele razy zamawiałam w Chocolissimo. Przesyłki zawsze przychodzą na preferowaną przeze mnie datę. Czekolada jest wyśmienita a opakowania prześliczne. Jak najbardziej polecam i smacznego! :)
Ola
Kolejny raz zamawiam, zawsze jestem zadowolona z wyglądu i sposobu pakowania. A czekoladki pyszne!! :) Prosty sposób na oryginalny prezent!
Jola
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net