Opinie


Przesyłka dotarła w terminie, prezent super, gorąco polecam!!!
Dorota Wolniczak
super rzecz, w sumie za nie wielkie pieniądze.
Saimon
Czekoladowe amorki -moja 7-letnia córka , określiła je "boskie" - ja Jej wierzę
Stefan
Przesyłki dotarły w dniu, w którym miały, tzn 8 marca.Dziękuję za dotrzymania słowa. Pozdrawiam
Romuald
Polecam!! Idealnie na czas. Towar świetnie zapakowany. Produkty wyglądają bajecznie- zdjęcia nie oddają tego jak jest naprawdę :)
sylwia
Fantastyczny pomysł na prezent!
Anna
Polecam!! Idealnie na czas. Towar świetnie zapakowany. Produkty wyglądają bajecznie- zdjęcia nie oddają tego jak jest naprawdę :)
Aneta
Super szybka dostawa ! Czekoladki pyszne, mąż zachwycony ! Polecam
Kasia
Dostałam przesyłkę czekoladek Chocolissimo na walentynki od swojego chłopaka, który akurat w tym dniu był na wyjeździe. Miłe zaskoczenie, raj dla podniebienia i kubków smakowych. Czekoladki zapakowane gustownie w drewniane pudełeczko. Życzę każdemu takiego upominku a załodze Chocolissimo zadowolonych klientów i szczęśliwych smakoszy ich wyrobów.
Aga O.
Po raz kolejny zdecydowałem się skorzystać z usług Chocolissimo.pl i po raz kolejny jestem z usług tych w pełni zadowolony - piękna różyczka oraz pudełeczko pysznych czekoladek uświetniły Walentynki mojej cichej Sympatii, sprawiając jej jednocześnie sporą niespodziankę! Jak zwykle słowa uznania należą się sklepowi Chocolissimo zarówno za jakość produktów, jak i za szybkość realizacji zamówienia oraz dbałe przygotowanie przesyłki do transportu. Na sporą pochwałę zasługuje również i obsługa klienta - po raz kolejny dziękuję za miłe i pełne zaangażowania podejście do potrzeb swoich klientów!
Jarosław M.
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net