Opinie


Po raz kolejny zdecydowałem się skorzystać z usług Chocolissimo.pl i po raz kolejny jestem z usług tych w pełni zadowolony - piękna różyczka oraz pudełeczko pysznych czekoladek uświetniły Walentynki mojej cichej Sympatii, sprawiając jej jednocześnie sporą niespodziankę! Jak zwykle słowa uznania należą się sklepowi Chocolissimo zarówno za jakość produktów, jak i za szybkość realizacji zamówienia oraz dbałe przygotowanie przesyłki do transportu. Na sporą pochwałę zasługuje również i obsługa klienta - po raz kolejny dziękuję za miłe i pełne zaangażowania podejście do potrzeb swoich klientów!
Jarosław M.
Jak zwykle się nie zawiodłam na firmie! Wszystko w terminie i na czas. Perfekcyjne wykonanie. Jestem zachwycona i obdarowani również. Dziękuję za udane prezenty niespodzianki :-)
Ewa
Wysyłka ekspresowa,czekoladki zapakowane bardzo estetycznie.Sklep godny polecenia,zamawiam często i sie nigdy nie zawiodlam .Jeszcze raz POLECAM
Donata
Ciekawy pomysł na prezent, czekoladki przepyszne, polecam. :)
Beata
Bardzo szybka dostawa. Informacje odnośnie przesyłki na bieżąco. SUPER CZEKOLADKI SUPER OBSŁUGA SUPER DOSTAWA. BARDZO DZIĘKUJEMY!
EWA
Przesyłka doszła bardzo szybko. Ceny atrakcyjne. Zgodność produktu 100% z opisem. Polecam każdemu!
AD
Przesyłka szybka, towar nieuszkodzony, ładnie zapakowany, a czekoladki przepyszne. Polecam :)
Iza
Bardzo ciekawe produkty, szybkość realizacji zdecydowanie na plus :) Godne polecenia
Mateusz
Bardzo ciekawe produkty, szybkość realizacji zdecydowanie na plus :) Godne polecenia
Mateusz
przesyłka na czas. zgodnie z zamówieniem, bardzo ładnie zapakowana ( dbałość o świeżość produktów i ładne opakowania; a poza tym wszystko smakowite!!!
Ewa
  • czekoladowe promocje
  • czekoladki z własnym zdjęciem
  • czekoladowe nowości
  • świeże owoce w czekoladzie
  • drewniane szkatułki z grawerowaniem
  • upominki ślubne z czekolady
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net