29-09-2023 Kategoria: Lifestyle

Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela 2023 wybrać? 20 kreatywnych pomysłów

Dzień Nauczyciela to wyjątkowy dzień, w którym uczniowie mogą symbolicznie podziękować tym, którzy przekazują im wiedzę, inspirują do rozwoju i pomagają kształtować jak najlepszą przyszłość. Zastanawiając się, co wręczyć na Dzień Nauczyciela 2023, wybierz upominek, który będzie oryginalny i kreatywny. W tym artykule pokażemy Ci 20 fantastycznych pomysłów na prezenty, które z pewnością zaskoczą i ucieszą nauczycieli.

Co kupić na Dzień Nauczyciela 2023?

Od humorystycznych Czekoladowych Telegramów po wyjątkowe tabliczki czekolady o nietypowych smakach  –  możesz przebierać w różnych opcjach. W Chocolissimo przygotowaliśmy propozycje, które będą zarazem pyszne i sentymentalne. 

Czekoladowe Telegramy

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela wybrać? Zacznijmy od słodkich, nieco nawet wzruszających upominków, jakimi są Czekoladowe Telegramy, czyli najlepsze życzenia zamknięte w kostkach belgijskiej czekolady.Czekoladowy Telegram "Naszej kochanej Pani"
 
 • Słodkiego Dnia Nauczyciela. To uniwersalne życzenia, które można podarować każdemu nauczycielowi. Czekoladowy Telegram z takim napisem  będzie doskonałym prezentem, który podkreśli słodki charakter wyjątkowego dnia.
 • Z Panią zawsze jest fajnie. Ten napis idealnie pasuje do nauczycielek, które stwarzają pozytywną i komfortową atmosferę w klasie. To wyraz docenienia za ich zaangażowanie w tworzenie przyjemnej, bezpiecznej przestrzeni do nauki!
 • Cała Klasa dziękuje. Szukasz prezentu na głębokie wyrażenie wdzięczności całej klasy wobec wychowawcy? Czekoladowy Telegram z takim napisem pozwoli pokazać, że wszyscy uczniowie rozumieją i doceniają pracę nauczyciela. A eleganckie, drewniane pudełeczko dodatkowo podkreśli powagę okazji.
 • Naszej kochanej Pani. Wiesz, jak ogromną sympatią pałają uczniowie do najlepszych nauczycielek? „Naszej kochanej Pani” sprawdzi się idealnie jako prezent  dla wychowawczyni albo prowadzącej nauczanie zintegrowane w najmłodszych klasach. To delikatny i zarazem serdeczny sposób na wyrażenie szacunku, przywiązania i uznania.
 • Taka nauczycielka to skarb. Ta sentencja jest doskonała dla nauczycielek, które wkładają wiele serca i zaangażowania w swoją pracę. To wyrażenie uznania za ich cenne wkłady w edukację.

Pamiętaj, że Czekoladowy Telegram możesz też spersonalizować albo samodzielnie stworzyć od zera! Jeśli więc obdarowywany nauczyciel ma ulubione powiedzonko albo chcesz dodać numer klasy czy imię dziecka, możesz uwzględnić to w takim podarunku. Taki personalizowany prezent z pewnością zrobi wrażenie na obdarowanym 🙂.

Czekoladowe figurki

A jeśli nie Czekoladowy Telegram, to jaki prezent na Dzień Nauczyciela będzie najlepszą opcją? Słodkie, pomysłowe, czekoladowe figurki! Na przykład?
 
 • Czekoladowy krawat, czyli zabawny prezent dla nauczycieli, szczególnie tych, którzy na co dzień ubierają się wytwornie i elegancko. Krawat z  czekolady mlecznej to humorystyczny akcent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby!
 • Słodkie czekoladowe stokrotki to bardzo uroczy symbol wdzięczności. Te dostępne w Chocolissimo zostały wykonane z pysznej, belgijskiej czekolady mlecznej, a zapakowaliśmy je w przepiękny kolorowy kartonik, który rozjaśni październikowe, ponure dni. Możesz też wybrać czekoladowe tulipany
 • Czekoladowa sowa - czyli symbol wiedzy i mądrości. Tafla przepysznej belgijskiej czekolady w formie uroczej sówki. Tafla wykonana jest z czekolady mlecznej z dodatkiem czekolady deserowej. 

Jaki prezent na Dzień Nauczyciela 2023? Jeszcze więcPralinki na Dzień Nauczyciela Super Nauczyciel ej propozycji!

Wyjątkowe tabliczki czekolady Choco Extreme

Zwykła czekolada to za mało? Żaden problem! W Chocolissimo mamy dla Ciebie całą serię przepysznych czekolad Choco Extreme, w tym:
 
 • Czekolada z ciasteczkami. Przepyszny duet rozkosznie mlecznej czekolady z chrupiącymi ciasteczkami to hołd dla nauczyciela, który osładza życie uczniom poprzez przekazywanie wiedzy! Prawdziwe 2w1: uczta dla podniebienia i serca.
 • Czekolada z pistacjami. Idealna dla nauczyciela, który uwielbia słodko-słony smak i kieruje swoich uczniów na najlepsze ścieżki. To elegancki prezent z subtelnym akcentem!
 • Czekolada z owocami leśnymi. Taka tabliczka z owocami leśnymi może być po prostu pysznym smakołykiem, ale dlaczego by nie uczynić z niej metafory różnorodności wiedzy i umiejętności, które nauczyciel przekazuje uczniom? Miks pysznych malin i jagód zasmakuje wszystkim, którzy uwielbiają duet słodkiej czekolady i kwaśnych owoców.
 • Czekolada z migdałami. Powszechnie wiadomo, że orzechy są symbolem mądrości i wiedzy, a migdały doskonale wzmacniają pracę mózgu! Tabliczka z dodatkiem migdałów to paliwo dla głowy i jednocześnie subtelne nawiązanie do roli nauczyciela jako przewodnika w odkrywaniu świata wiedzy.
Warto pamiętać, że wiele prezentów kupionych na Dzień Nauczyciela w Chocolissimo może mieć personalizowany charakter. Dodaj własne zdjęcie do nadrukowania na czekoladzie lub opakowaniu, własny tekst do wygrawerowania na drewnianej skrzyneczce lub ułóż własny Czekoladowy Telegram!