08-06-2018

Idealny prezent na Dzień Taty

Klasyczny czy elegancki? Jaki jest najlepszy prezent dla Taty? Podpowiadamy, jaki prezent wybrać, by był zgodny z charakterem, smakował obłędnie i był zapamiętany na długo! Sprawdź nasze inspiracje na prezent Dzień Ojca i wybierz wyjątkowy prezent dla taty z dostawą na 23. czerwca.

Co kupić na Dzień Taty?

A Ty? Masz już prezent na Dzień Ojca? Do 23. Czerwca pozostało niewiele czasu! Poznaj nasze pomysły na prezent dla taty, który zrobi wrażenie i na długo zapadnie w pamięć!
Jaki powinien być idealny prezent? Wyjątkowy, jak Twój tata! W naszej ofercie znajdziesz upominki, który przypadnie do gustu każdemu tacie.
 

Elegancki Prezent na Dzień Ojca

 Dla taty, który ceni klasyczne, gustowne gadżety przygotowaliśmy serię pralin i upominków z czekolady w drewnianych skrzyneczkach. Napis TATA z czekolady mleczne lub deserowej z dodatkiem owoców, zamknięty w drewnianej szkatułce z afrykańskiego drzewa okume. To nie może się nie spodobać! Na skrzyneczce umieściliśmy dedykację Dla Ciebie Tato. Możemy także wygrawerować wybraną przez Ciebie treść, która uczyni prezent dla taty jeszcze bardziej osobistym. Jeżeli chcesz podarować tacie większą różnorodność smaków wybierz belgijskie praliny z pysznymi nadzieniami w skrzyneczce z jasnego, surowego drewna z pięknym motywem kwiatowym i dedykacją dla Taty.

 

Prezent dla taty z jajem!

Twój tata jest mistrzem żartów i wykręcania numerów? Wybierz prezent dla taty z poczuciem humoru! Sprawdź także nasz bestseller na Dzień Ojca – czekoladowy krawat w drewnianej szkatułce. Krawat w paski czy w kropki - jaki krawat dla taty wybierzesz Ty? A może skrzynka z narzędziami z czekolady? Trudno będzie się zdecydować, co zrobić najpierw - naprawić usterki w domu czy schrupać pyszne narzędzia?

 

Prezent dla Taty fana muzyki

Dla taty, który jest miłośnikiem słuchania muzyki przygotowaliśmy pyszne propozycje - czekoladowe płyty winylowe oraz kasety magnetofonowe. Płyty gramofonowe występują w trzech wersjach: Jazz z czekolady mlecznej, Rock z czekolady deserowej oraz Disco - płyta winylowa z czekolady białej. A może przypomnisz tacie jego młodzieńcze lata i wybierzesz czekoladową kasetę magnetofonową? Sprawdź naszą kasetę magnetofonową z czekolady mlecznej oraz deserowej. Kaseta nie gra, ale… na sam widok i zapach kiszki grają marsza! 

 

Czekoladowy samochód - Prezent dla taty

Każdy tata ma swoje ukryte pasje i marzenia. Który mężczyzna nie marzy o szybkim samochodzie? Spełnij marzenie swojego taty i wybierz mu superszybkie auto z czekolady! Postaw na oryginalność - na prezent dla taty z przymrużeniem oka ;) Na Dzień Ojca polecamy same najlepsze, czołowe modele – czekoladowe Porsche w wersji klasycznej lub Cabrio, BMW z czekolady mlecznej lub Volkswagen Beetle czyli ukochany garbus. Czekoladowe samochody zostały zaparkowane” w drewnianych skrzyneczkach lub w przezroczystych opakowaniach. A może Twój tata jest fanem szybkiej jazdy na dwóch kółkach? Nasz odlotowy motor z czekolady - to będzie prezent z pazurem!
 
 

Tata Gadżeciarz czyli czekoladowe figurki na prezent na Dzień Ojca

W naszej ofercie przygotowaliśmy mnóstwo figurek hobbystycznych. Wśród nich znajdziesz prezent dla taty miłośnika sportu, zestaw figurek dla fana wędkarstwa, muzyka i fana rowerów! Na prezent dla taty, który kocha sport polecamy naszą piłkę nożną z czekolady lub zestaw figurek piłkarskich, w którym znajduje się koszulka piłkarska, piłka i gwizdek z czekolady. Dla taty miłośnika nowinek technologicznych mamy smartphone z czekolady oraz słodkiego pada do gier. Wygląda jak prawdziwy i aż żal zjadać!

 

Najlepszy prezent na Dzień Taty to...

Chwila zainteresowania i wspólnie spędzony czas z tatą. Złóż tacie życzenia i spędźcie wspólnie dzień lub wieczór. Może obejrzycie wspólnie film lub mecz w telewizji? Do tego koniecznie spróbujcie naszą czekoladową pizzę i piwo z belgijskiej czekolady. Idealny prezent na Dzień Ojca to czas i uwaga, jaki mu poświęcisz! Spędźcie go miło… i na słodko :)​