Zamów pakiet na dobry początek!

Zamówienie pakietu startowego daje Ci możliwość skosztowania przykładowych czekoladek Klubu Czekolady i zapoznania się z jakością produktu. Daje również automatyczne członkostwo w Klubie i pozwala cieszyć się jego wszystkimi przywilejami. To dopiero preludium do pyszności, które czekają na Ciebie w naszym czekoladowym klubie!


Gwarancja pełnego zadowolenia lub zwrotu pieniędzy

Aby zagwarantować pełną satysfakcję z dokonanego zakupu, proponujemy Ci możliwość zwrotu zakupionego zestawu startowego. Jeśli czekoladki nie będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom, chcemy byś nam o tym powiedział. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Klubu.


Członkostwo bez zobowiązań

Przynależność do klubu czekolady to wiele praw i przywilejów, które nie wiążą się z żadnymi zobowiązaniami z Twojej strony. My dostarczymy Ci ofertę nowego zestawu czekoladek, ale to od Ciebie zależy czy się na nią skusisz – wszystko bez żadnych dodatkowych opłat abonamentowych. Skoncentruj się na przyjemnościach – my zajmiemy się resztą klubowych zadań!


Co miesiąc nowe czekoladki

W każdym miesiącu Klubowiczom zaproponujemy jeden zestaw, dwudziestu czekoladek po dwie sztuki z każdej – tak aby można było skosztować je dwa razy lub we dwoje! Co miesiąc w zestawie znajdzie się 10 nowych czekoladek lub innych czekoladowych nowości. Gwarantujemy, iż żaden zestaw czekoladek nie będzie taki sam.
Zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie po wstąpieniu do Klubu (link do zakładki korzyści Klubowicza)

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona