Czekoladowe bombki

Pyszne i pachnące bombki z czekolady, do zawieszenia, udekorowania stołu i do zjedzenia! Zobacz nasze czekoladowe propozycje na dekoracje.

Świąteczne ozdoby z czekolady

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
pon.- pt. w godzinach 8-16

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Bombki z czekolady

Czekoladowe ozdoby choinkowe to oryginalna i jakże smaczna propozycja na dekorację świątecznego drzewka. W ofercie Chocolissimo znajdują się różne zestawy bombek wykonanych z mlecznej, deserowej i białej czekolady. Każda bombka ma średnicę 5 cm i w zależności od wersji pakowana jest białe kartoniki z serii White Snow. Inną interesującą propozycją jest ChocoDecors – płaskie figurki wykonane z litej belgijskiej czekolady (mlecznej, białej i deserowej). Każda z nich posiada tasiemkę, dzięki czemu można je zawiesić na bożonarodzeniowym drzewku. Figurki mają z jednej strony tłoczony wzór i występują w kształcie: dzwonka, konika na biegunach, choinki, gwiazdki i bałwanka. Druga strona figurki posypana jest świątecznymi dodatkami w postaci: siekanych migdałów, wiórków kokosowych, kandyzowanej skórki pomarańczowej, cynamonu, suszonej maliny i kolorowej posypki.

Sparkles DeLuxe – luksusowe czekoladowe ozdoby choinkowe

Eleganckie, drewniane opakowanie z grafiką świąteczną to idealna propozycja na prezent pod choinkę. Pod drewnianą zasuwką znajduje się 6 czekoladowych zawieszek w kształcie krążków imitujących bombki. Każda bombka została posypana świątecznymi dodatkami w postaci prażonych orzeszków, suszonych owoców i korzennych przypraw. Kształty mają oryginalne zdobienia w postaci gwiazdek, reniferów, śnieżynek. Luksusowy podarunek, który nada specyficznego klimatu w świąteczny czas. Podaruj najbliższym Sparkles DeLuxe.

All the best – podaruj słodką chwilę świątecznego zapomnienia

Uroczy zestaw All the best pełen pozytywnej energii. Czerwone opakowanie, w którym znajduje się dziewięć świątecznych figurek oraz dziesięć wyjątkowo pysznych pralinek. Figurki z jednej strony posiadają świąteczne kształty choinki, bałwanka, bombki, czy gwiazdki, z drugiej zaś pyszne posypki. To najwyższej jakości czekolada belgijska, której smak, jak i forma z pewnością zachwyci osobę obdarowaną. Pralinki zaś są owocem pracy najlepszych czekoladników z Francji, Niemiec i Belgii. Taki upominek możesz wysłać na terenie całej Polski jak i do wybranych krajów Europy.

oferta-dla-firm
Copyright © 2014-2016. E-commerce by best.net