Regulamin sklepu http://czekoladki.interia.pl
 • Sprzedawcą towarów jest firma: MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą przy ul. Ługańskiej 1, 61-311 Poznań, wpisana przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000298017, NIP: PL 7822424244, REGON: 300797727.
  1. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
   Warunkiem złożenia zamówienia jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem. Składając zamówienie, Zamawiający jednoznacznie oświadcza, iż rozumie i akceptuje treść regulaminu.
   Sprzedaż towarów odbywa się na podstawie zamówień składanych za pośrednictwem internetu, faksu, rozmowy telefonicznej (wyłączając Chocotelegram - zamówienie tylko poprzez sklep internetowy) lub przesyłki poczty polskiej. Zamówienia przyjmowane są 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny:
   • internet: www.choco.pl
   • fax: (+48 61) 870-89-82
   • poczta: MM Brown Polska Sp. z o.o.Sp.k., ul. Ługańska 1, 61-311 Poznań
   Serwis jest przenaczony tylko dla osób pełnoletnich. Osoba składająca zamówienie potwierdza tym samym, iż ukończyła 18 lat.
  2. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ I DOSTAWA
   Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia przez Sprzedawcę drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie i potwierdzenia przez Zamawiającego wszystkich danych zawartych w zamówieniu drogą elektroniczną (e-mail) lub telefonicznie. Zamówienia z wyborem opcji płatności "za pobraniem" muszą być każdorazowo potwierdzane przez Zamawiającego. Stanowi to warunek realizacji takiego zamówienia! Zamawiający w momencie składania zamówienia ma możliwość podania preferowanej daty wysyłki - nie jest to jednak gwarantowany termin realizacji zlecenia. Zamówienia bez wybranej preferowanej daty wysyłki ze sklepu są realizowane następnego dnia roboczego od momentu wpłynięcia środków na konto MM Brown Sp. z o.o.,Sp. k. W przypadku braku numeru zamówienia w tytule przelewu bankowego dokonanego przez Zamawiającego, lub błędnie wpisanego numeru zamówienia, okres realizacji zamówienia może ulec znacznemu wydłużeniu. Standardowy termin kompletacji zamówienia wynosi do 48 godzin w przypadku płatności "za pobraniem", a także po dokonaniu płatności przelewem (decyduje wpływ środków na rachunek Sprzedawcy) lub kartą kredytową (decyduje data autoryzacji operacji). Wybranie opcji "Grawerowana tabliczka" wydłuża czas kompletacji zlecenia do 96 godzin.
   Po skompletowaniu zamówienia Sprzedawca dokonuje wysyłki zlecenia za pośrednictwem Poczty Polskiej (paczka priorytetowa) lub firmy kurierskiej - zgodnie z wyborem Zamawiającego. Czas dostawy skompletowanego zamówienia uzależniony jest od wybranego sposobu i miejsca dostawy. Czas dostawy gwarantowany jest w ograniczonym zakresie przez wybranego usługodawcę (Poczta Polska, DHL lub DPD) i podlega regulaminom tychże firm (dostępne na stronach: www.pocztapolska.pl, www.dhl.com.pl oraz www.dpd.com.pl). Wysyłka zamówień następuje w dni robocze od poniedziałku do piątku - wysyłka Pocztą Polska, oraz od poniedziałku do piątku w przypadku przesyłek kurierskich. Godziny dostaw przesyłek, regulują regulaminy wewnętrzne Poczty Polskiej, DHL i DPD, i są to standardowo do firm: poniedziałek-piątek, najczęściej w godz. 8.00-16.00, do osób prywatnych: poniedziałek - piątek 8:00-20:00. Przesyłki kurierskie są doręczane w 80 % następnego dnia roboczego od daty wysłania zamówienia ze sklepu. Firmy kurierskie nie doręczają przesyłek na adresy skrzynek pocztowych. Firma kurierska podejmuje zawsze dwie próby doręczenia przesyłki i w razie nieobecności adresata pozostawia awizo z prośbą o kontakt. Zamówienia wysyłany na adresy firm mogą zostać doręczone do recepcji lub sekretariatu, nie są to doręczenia do rąk własnych. Informacja o zamówieniu i etapie jego realizacji każdorazowo dostępna jest drogą mailową, telefonicznie u Sprzedawcy lub na stronie http://czekoladki.interia.pl.

   Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Po pisemnym zgłoszeniu Sprzedawca wysyła fakturę Zamawiającemu drogą pocztową na wskazany adres.
   Uwagi podane przez Zamawiającego w polu "Komentarz", Sprzedawca będzie starał się zrealizować w miarę możliwości - nie mogą one być traktowane jako świadczenia gwarantowane przez Sprzedającego.

   W przypadku zamówienia przez Kupującego bileciku z dedykacją, MM Brown Polska nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartą w nich treść. MM Brown Polska nie ponosi również odpowiedzialności za treść zamawianych za jego pośrednictwem produktów ChocoTelegram. W szczególnych przypadkach, MM Brown Polska może odmówić, bez podania przyczyny, realizacji zlecenia z dołączonym do zlecenia bilecikiem lub Czekoladowego Telegramu ze względu na ich treść, o czym Kupujący zostanie niezwłocznie poinformowany.
   Klient zamawiający produkt ChocoPostcard oświadcza, że posiada prawa autorskie do przesłanego do Sprzedawcy zdjęcia. MM Brown Polska ma prawo do publikacji, prezentacji i wystawiania wszelkich wykonanych przez siebie produktów, także jeżeli zawierają one w części lub całości znaki firmowe, znaki towarowe lub projekty graficzne należące do Zamawiającego lub przekazane przez Zamawiającego. Zamawiający oświadcza, że składając zlecenie ma prawo do rozporządzania przekazywanymi znakami graficznymi i czyni to za zgodą i wiedzą ich właściciela. MM Brown Polska ma prawo odmówić realizacji zlecenia, jeżeli, przekazane materiały graficzne mogłyby w opinii MM Brown Polska naruszać czyjeś dobra osobiste lub w inny sposób obrażać osoby trzecie.
   Produkty standardowe posiadają znaki graficzne producenta, elementy grawerowane, nalepki oraz inne elementy ozdobne, które mogą być niewidoczne na przykładowych zdjęciach. Kolory przedstawione na zdjęciach mogą w rzeczywistości odbiegać od wydruków lub prezentacji na monitorze komputera. Prosimy szczegółowo upewnić się czy każdy element produktu odpowiada Państwa oczekiwaniom.

   Produkty z kategorii "Czekoladki i kwiaty" doręczane są na innych zasadach, niż pozostałe produkty ze sklepu chocolissimo.
   Kwiaty wraz z czekoladkami są doręczane w ciągu 48h licząc od daty wysłania zamówienia ze sklepu chocolissimo. Nie realizujemy doręczeń w soboty oraz niedziele.Kwiaty wraz z czekoladkami są doręczane od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00.
   Jeśli osoba doręczająca kwiaty nie zastanie adresata pozostawi kartkę z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią. Wiadomość ta będzie zawierać informacje o adresie kwiaciarni oraz numer telefonu. Jeśli adresat nie skontaktuje się z kwiaciarnią i przesyłka nie zostanie doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm i banków są doręczane do recepcji lub sekretariatu.
   Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o podobnej jakości i wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka)
   Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację.
   Za produkty z kategorii "kwiaty i czekoladki" NIE można płacić przy odbiorze. Zamówienia na kwiaty są realizowane tylko na terenie Polski.

  3. WARUNKI PŁATNOŚCI
   Ceny towarów znajdujących się w katalogu Chocolissimo oraz sklepie internetowym www.choco.pl są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w katalogu i na stronie internetowej, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

   Płatność za dokonywane zakupy może być uiszczona w następującej formie:
   • przy odbiorze: należność pobiera listonosz Poczty Polskiej lub kurier
   • kartą kredytową - poprzez terminal internetowy
   • przelewem bankowym na rachunek MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. rachunek w Fortis Bank Polska S.A. 40 1600 1404 0004 0532 2236 8150
  4. WYSYŁKA ZAMÓWIEŃ
   Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które na terenie Polski wynoszą:
   • PLN 14,90 dla wysyłek Pocztą Polską
   • PLN 15,90 dla przesyłki kurierskiej
   • PLN 4,5 opłata za pobranie gotówki.
   Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany opłat za wysyłkę, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

   Koszty przesyłek zagranicznych kalkulowane są indywidualnie. Złożone zamówienie wycenianie jest przez Sprzedawcę w ciągu 1 dnia roboczego i wymaga powtórnego potwierdzenia przez Zamawiającego.

  5. GWARANCJA ŚWIEŻOŚCI
   Znajdujące się w zestawach pralinki i czekoladki przyrządzane są według tradycyjnych przepisów i nie zawierają szkodliwych substancji przedłużających termin przydatności do spożycia. Opuszczając naszą firmę są zawsze kontrolowane pod względem świeżości.

   Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na sposób przechowywania produktów czekoladowych. Wysoka temperatura i duża wilgotność wpływają niekorzystnie na naturalne wyroby czekoladowe.

   Biorąc pod uwagę najczęściej występujące warunki otoczenia oraz wiedzę i doświadczenie Sprzedawcy termin przydatności do spożycia poszczególnych produktów wynosi:
   • czekoladek umieszczanych we wszystkich zestawach: ok. 5 tygodni,
   • pozostałych produktów: minimum 6 tygodni.
   • w przypadku produktów dostępnych w kategorii: SALE/OKAZJE termin przydatności do spożycia wynosi minimum 3 tygodnie.
   • czekoladowych telegramów min. 6 miesięcy
  6. ZWROTY I REKLAMACJE
   Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient może zrezygnować z zakupionego towaru w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
   Ze względu na termin przydatności do spożycia pralinek i czekoladek w zestawach (min. 3 tygodnie) zestawy te wyroby są wyłączone z tej możliwości.
   Za pozostałe produkty zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania zwracanego towaru na adres lub rachunek bankowy wskazany w formularzu zwrotu, znajdującego się na odwrocie faktury VAT (prosimy zwrócić oryginalną fakturę).
   Zwracany towar musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu, z nienaruszoną etykietą i nieuszkodzony, Klient wysyła towar na własny koszt.
   MM Brown Sp. z o.o. ponosi odpowiedzialność za zamówiony produkt do wysokości jego ceny.
   Produkty z czekolady są z natury kruche i pomimo licznych zabezpieczeń w postaci opakowania zewnętrznego oraz kartonika wysyłkowego mogą ze względu na rodzaj dostawy (paczka pocztowa, przesyłka kurierska) ulec ukruszeniu lub ułamaniu, co oczywiście nie obniża ich walorów smakowych i wartości produktu, jednak wizualnie może nie odpowiadać Zamawiającemu. Prosimy wziąć pod uwagę taką ewentualność przezd złożeniem zamówienia. Jeśli z jakiegokolwiek powodu produkt znajdujący się w katalogu podlegałby reklamacji, musi ona być złożona w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki w formie pisemnej na adres: MM Brown Polska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Ługańska 1, 61-311 Poznań. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 7 dni roboczych od daty wpłynięcia. W przypadkach uzasadnionych towar będzie wymieniany na pełnowartościowy, a jeśli to będzie niemożliwe nastąpi zwrot zapłaconej kwoty. W przypadku zwrotu zamówienia do nadawcy (MM Brown Polska Sp. z o.o.Sp.k.) z powodu błędnie podanego adresu, odmowy przyjęcia paczki przez adresata lub nieodebrania paczki w określonym terminie zamawiający ponosi koszty ewentualnej ponownej wysyłki oraz zwrotu zamówienia.
  7. WZORY I PRÓBKI
   Przesyłane próbki lub wzory produkcyjne stanowią jedynie informację poglądową i nie są podstawą do składania zamówienia. MM Brown Polska Sp. z o.o.Sp.k. zastrzega sobie prawo zmiany bez powiadomienia, materiałów użytych do produkcji opakowań, ich wzorów, faktur i kolorów. Podstawową cechą produktu przynależną do nazwy zamawianego produktu, której MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. nie będzie zmieniać bez wcześniejszego powiadomienia, jest wagowa zawartość pralinek i czekoladek w opakowaniach. Zmiana samego opakowania nie będzie stanowić podstawy do reklamacji bądź zwrotu towaru.

  8. DANE OSOBOWE
   Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż dane osobowe naszych Klientów są przechowywane w zbiorze danych MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. z siedzibą przy ul. Ługańskiej 1, 61-311 Poznań. Dane osobowe zbierane są wyłącznie na potrzeby marketingowe, referencyjne oraz realizacji zamówień przez MM Brown Polska Sp. z o.o., Sp.k. i przetwarzane w celu realizacji statutowej działalności gospodarczej firmy, prowadzenia akcji promocyjnych i reklamowych z zachowaniem wymogów zabezpieczenia danych określonych w ustawie o ochronie danych osobowych. Każdy z Państwa dysponuje prawem wglądu do swoich danych, poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania danych oraz prawem sprzeciwu, które należy zgłosić do siedziby naszej firmy w formie pisemnej.
   MM Brown Polska nie odpowiada za szkody wyrządzone w wyniku udostępnienia przez Klienta osobom trzecim haseł, dostępów do podanego konta email, loginów, linków do śledzenia losów zamówienia oraz innych danych niepublicznych przekazanych w celu realizacji zamówienia lub też jeżeli osoba trzecia weszła w posiadanie tych danych niezgodnie z prawem (kradzież danych osobowych, włąmania do systemów informatycznych, włamania na konta pocztowego). Jednocześnie MM Brown Polska zobowiązuje się dostarannego przechowywania i zabezpieczania danych osobowych oraz nieudostępniania tych danych osobom trzecim bez zgody Klienta.
  9. UWAGI KOŃCOWE
   Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.
   W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.
   Oferta dostępną na stronie internetowej czekoladki.interia.pl jest ważna w dniu jej publikacji i codziennie może być modyfikowana.

   

​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2022. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona