Warunki dostaw

Zamówienia złożone na Zestawy Klubowe w Klubie Czekolady są wysyłane tylko za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszt wysyłki Zestawów Klubowych w Klubie Czekolady pokrywa MM Brown Polska Sp. z o .o. Sp. K. WYSYŁKA Zestawów Klubowych JEST BEZPŁATNA. Czas doręczenia to zazwyczaj 1-2 dni robocze licząc od dnia wysłania zamówienia ze sklepu.
Zamówienia są wysyłane tylko na terenie Polski.
Zamówienia są doręczane od poniedziałku do piątku.

Realizacja zamówień:

Zamówienie jest przekazywane do realizacji po wpłynięciu środków na nasze konto. W przypadku zamówień za pobraniem zamówienie jest przekazywane do realizacji po jego potwierdzeniu drogą mailową przez kupującego. Czas potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysłania to zazwyczaj 1-2 dni robocze od momentu wpłynięcia płatności na nasze konto lub w przypadku płatności za pobraniem od momentu potwierdzenia zamówienia.

Licząc od dnia wysłania zamówienia ze sklepu kurier DPD będzie próbował doręczyć przesyłkę zazwyczaj po 1-2 dni roboczych.

Łączny czas od momentu złożenia przez Ciebie zamówienia na naszej stronie do momentu podjęcia próby doręczenia go przez kuriera to co najmniej 3-4 dni robocze.

Przeczytaj również regulamin
​​
Śledź słodkie okazje i nowinki ze świata czekolady!
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie


Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona