Kwiaty na Dzień Babci, bukiety kwiatów dla babci

Wyślij Babci i Dziadkowi najpiękniejsze kwiaty w dniu Ich święta. Piękne, pachnące bukiety przygotowane z największą starannością będą doskonałym dopełnieniem do czekoladowych upominków.

Kwiaty na Dzień Babci


​​

Czekoladowe upominki i bukiet pachnących kwiatów dla Babci i Dziadka.

Wyślij Babci i Dziadkowi subtelne bukiety kwiatów wykonane z najwyższej jakości komponentów. Bukiety zawsze świeże i pachnące zaskoczą Babcię i Dziadka swoją formą i zestawieniem kolorów. Klasyczne róże, dostojne gerbery i delikatne tulipany połączyliśmy z czekoladkami dla Babci i dla Dziadka. Nasze bukiety to kwintesencja elegancji i niezwykłej dbałości o każdy szczegół. Taki podarunek będzie z pewnością mile widziany i stanie się powodem wzruszenia każdej Babci.

Składając zamówienie, możesz wybrać osobno czekoladki, osobno bukiet kwiatów lub skorzystać z gotowych zestawów np. subtelny bukiet Gloria z czekoladowym zestawem figurek ogrodowych. Czekoladki wykonane zostały z czekolady mlecznej z dodatkiem deserowej i białej, oraz zapakowane w kartonik z okienkiem i dedykacją Dla Babci. Innym połączeniem bukietu Gloria jest zestaw z czekoladowym pantofelkiem. Figurka została wykonana z najwyższej jakości czekolady mlecznej i doskonale odwzorowuje elegancki pantofel na wysokim obcasie. Takie upominki z pewnością na długo pozostaną w pamięci każdej obdarowanej Babci. Pamiętaj, że możesz je wysłać zarówno do Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Gdyni jak i do mniejszych miejscowości składających się z paru domów. Docieramy w każde miejsce i staramy się, aby nasza usługa zawsze była wykonana wg najwyższych standardów.

Kwiaty na dzień Babci i dzień Dziadka

Już za chwilę ten jeden wyjątkowy dzień w roku, w którym możemy ofiarować piękny bukiet kwiatów z okazji dnia Babci i Dziadka, który jest jak zawsze co roku 21 i 22 stycznia. TO oczywiście informacja dla zapominalskich. W tym roku przygotowaliśmy dla was bukiety kwiatów ze słodką niespodzianką, którą oczywiście sami wybierzecie. Chocolissimo jako nowoczesna czekoladowa kwiaciarnia internetowa. Szczególnie w dzisiejszych realiach kwiaty na dzień babci, które są przepiękne ubrane w czekoladowe dodatki, jest to świetna sprawa. Pamiętajcie, że dostarczamy nasze czekoladki i kwiaty w dowolne miejsce w Polsce. Także nie ma strachu, że nie dotrzemy do twojej babci lub na dzień dziadka. Jest to nasz sposób na przepiękne udekorowanie naszych najbliższych, by ofiarować im przepiękny bukiety na dzień, który jest tylko i wyłącznie dla nich.

​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.

Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona