Upominki firmowe z logo

Nasze czekoladowe upominki firmowe z logo to nie tylko smakowity podarunek. Możesz być pewny, że Twoja marka zostanie na dłużej w pamięci, gdy obdarowywane osoby będą delektować się smakiem każdej kolejnej czekoladki.
 
​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Oferta upominków firmowych z logo – czekoladowe podarunki w Chocolissimo

W Chocolissimo oferujemy szeroki wybór czekoladowych upominków firmowych z logo, które mogą być doskonałym sposobem na zadbanie o wizerunek Twojej marki i sprawienie radości pracownikom, klientom oraz partnerom biznesowym. Zestawy eleganckich pralinek, które znajdziesz w tej kategorii, zostały starannie wykonane z najwyższej jakości składników, gwarantując doskonały smak i wrażenie, które będą w oczach obdarowywanych osób świadectwem profesjonalizmu Twojej firmy.

Zadbamy o każdy detal!

Dbanie o wizerunek firmy to nie tylko kwestia profesjonalnych działań i spójnej strategii, lecz także największa troska o detale, które mocno wpływają na ostateczne wrażenia odbiorców. Nasze czekoladowe upominki z logo Twojej firmy to podarunek, który zostanie zapamiętany, i to w najlepszy możliwy sposób. Zależy nam na tym, aby dostosować produkty do Twoich potrzeb, dlatego w zależności od wybranego przez Ciebie wariantu umieścimy logo firmy na opakowaniu lub na samych pralinkach.

Czekoladowe prezenty na wiele okazji

Oferujemy prezenty na różne okazje związane z działalnością firmy. Boże Narodzenie, Dzień Kobiet, rocznica pracy czy jubileusz istnienia firmy, a może impreza integracyjna? Niezależnie od tego, czy chcesz podziękować pracownikom za ich wysiłek i zaangażowanie, obdarować klientów w wyrazie uznania za ich lojalność, czy podarować elegancki upominek partnerom biznesowym, znajdziesz tu coś dla Twojej firmy.

W naszej ofercie upominków firmowych z logo znajdziesz wyrafinowane pralinki w drewnianych skrzyneczkach (na przykład Premiere Midi), subtelne zestawy w opakowaniu przewiązanym elegancką kokardką (seria Moments, np. Moments Midi) albo prawdziwie ekstrawaganckie, obfitujące w najlepsze czekoladki z fenomenalnym nadzieniem Fabulous bezalkoholowe.

Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci dobrać odpowiedni zestaw pralinek i zaprojektować personalizowane opakowania, które najlepiej odzwierciedlą wizerunek Twojej firmy.

Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona