Specjalista ds. marketplaces (Allegro)

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży na platformach Allegro oraz Amazon w Polsce oraz współodpowiedzialność na rynkach zagranicznych
  • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii reklamowych Allegro Ads oraz Amazon Ads
  • Monitorowanie konkurencji, trendów na platformach sprzedażowych oraz proponowanie odpowiednich działań zmierzających do uzyskiwania przewagi konkurencyjnej
  • Przygotowywanie oferty produktowej oraz jej optymalizacja
  • Nadzór nad prawidłową realizacją zamówień
  • Przygotowanie raportów sprzedaży i analizowanie wyników
  • Docelowo wdrażanie sprzedaży na kolejnych platformach marketplace w Europie

Nasze wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad funkcjonowania platform sprzedażowych Allegro, Amazon
  • Praktyczna znajomość narzędzi do analizy sprzedaży marketplace
  • Umiejętność prowadzenia działań optymalizacyjnych i promocyjnych zwiększających widoczność oferty i poprawiających skuteczność sprzedaży
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność wyciągania wniosków oraz szukania rozwiązań
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

Mile widziane:

  • Znajomość programu Baselinker lub innych programów wspierających sprzedaż na platformach
  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy:

  • Możliwość pokonywania wyzwań zawodowych oraz idący za tym rozwój indywidualny
  • Relacje oparte na zaufaniu, partnerstwie i współpracy zespołowej
  • Przyjazną atmosferę pracy z dużą dozą humoru
  • Pracę w międzynarodowej grupie przy różnorodnych projektach
  • Niemal nieograniczony dostęp do czekolady 😊

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code'u
  • Kawa/herbata
  • Parking dla pracowników
  • Bony żywieniowe

Dziękujemy za przesyłanie zgłoszeń, jednocześnie pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.