Prezenty firmowe na boże narodzenie

Święta już za pasem? Czekoladki są świetnym pomysłem na prezenty firmowe na Boże Narodzenie! W końcu kogo nie zachwyci słodki podarunek w formie reniferów świętego mikołaja czy eleganckich pralinek?

​​
Dołącz do nas i odbierz 20 zł na swoje pierwsze zamówienie!
*przy zamówieniu za min. 100zł
Kontakt
Biuro Obsługi Klienta czynne
w pon.- pt. w godz. 8:00-16:00

Klienci Indywidualni:
+48 61 102 37 20
E-Mail: biuro@chocolissimo.pl

Klienci firmowi:
+48 22 244 27 09
E-Mail: upominki@chocolissimo.pl

Więcej

Powiedz nam, czego potrzebujesz!
Masz pytanie dotyczące produktu lub wysyłki?
Chcesz sprawdzić status swojego zamówienia?

Wyślij zapytanie

Tę stronę chroni rozwiązanie reCAPTCHA. Obowiązuje Polityka Prywatności oraz Regulamin Google.


Upominki biznesowe na Boże Narodzenie – dlaczego warto sięgnąć po czekoladki?

Uniwersalność. Czekoladki to prezent, który zazwyczaj spotyka się z aprobatą i uśmiechem na twarzy obdarowywanej osoby – nie bez powodu! Praktycznie każdy lubi słodkie podarunki, więc nie musisz się martwić, czy Twój prezent trafi w gust odbiorcy.

Świąteczny klimat. Boże Narodzenie to magiczny czas pełen radości i drobnych przyjemności, dlatego tego typu prezent perfekcyjnie wpisuje się w ten ciepły okres. Tematyczne czekoladki jeszcze mocniej podkreślą ten unikalny, przytulny klimat, tworząc w firmie atmosferę świąt. Ich smak, zapach i wygląd sprawiają, że to idealny dodatek do świątecznego stołu czy upominku dla pracowników i klientów.

Personalizacja. Nasze czekoladki możesz łatwo spersonalizować, dzięki czemu bez problemu staną się unikalnym prezentem firmowym. Umieść na nich logo Twojej firmy, dodaj indywidualne życzenia świąteczne lub grafiki związane z Bożym Narodzeniem. To wspaniały sposób na wyróżnienie się i budowanie więzi z odbiorcami!

Kompaktowy prezent. Czekoladki zaskakują praktycznością, gdy chodzi o rozdawanie upominków firmowych na Boże Narodzenie. Mogą być mniejsze lub nieco większe, a dzięki tej różnorodności łatwo je dorzucić do prezentu lub stworzyć samodzielny upominek, np. do zostawienia pracownikom na biurkach. Możesz też wręczyć je osobiście na spotkaniu firmowym, wysłać pocztą lub umieścić w ozdobnych koszach na świątecznym przyjęciu. To wygodne i efektywne rozwiązanie, które wszyscy docenią.

Wybierz pyszne i nietypowe prezenty bożonarodzeniowe

Czekoladki są synonimem słodyczy, radości i przyjemności. Dając je jako prezent firmowy pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym, tworzysz pozytywne skojarzenia z marką. Jeśli chcesz, by inni kojarzyli Twoją firmę z budowaniem wyjątkowych relacji i doświadczeń, smakowaniem pyszności i świąteczną atmosferą, wybierz Chocolissimo – buduj pozytywny wizerunek firmy i wzmacniaj więź z odbiorcami.

Czekoladowe podarunki łączą w sobie uniwersalność, świąteczny klimat, personalizację i łatwość dystrybucji. Dzięki nim możesz sprawić radość swoim pracownikom i klientom, jednocześnie promując swoją markę. Słodki sukces!

Copyright © 2014-2023. E-commerce by best.net
Unia europejska ikona